Aradığınız Her Şeyi Ocean Marine’de Bulabilirsiniz

 

Ocean Marine; tekne modelleri, yat malzemeleri ve su sporları kategorisinde birçok markayı ve ürünü tek bir çatı altında denizseverlere sunuyor.

Sea Max 6.20 Tekne

Yenilikçi ve estetik açıdan hoş tasarımıyla Sea Max 620, size ferah ve konforlu bir sürat teknesi sunuyor. Duba bot tarzında geniş bir iç mekâna sahip olarak tasarlanan bu sürat teknesi, rakiplerinden çok daha fazla olan 2,60 m ile sınıfının en geniş ve en dengeli teknelerinden biridir. Teknenin ön tarafında tasarlanan Deep V, dalgaları kolayca keserek yumuşak ve rahat bir sürüş sağlarken, daha büyük arka gövde maksimum denge sağlar. Tekne üretiminde en kaliteli kompozit malzemeler kullanılıyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Uzunluk : 6.20 m
Genişlik : 2.60 m
Draft : 0.25 m
Boş Ağırlık : 950 KG
Motor Aralığı : 115 – 200 HP
Yakıt Tankı : 82 L
Kapasite : 10
İnşa Malzemesi : Kompozit

12 Kg Ultra Çıpa

Suyla buluştuğu ilk anda hızlı bir şekilde zemine tutunur ve saplanır. Sürüklenmez ve zemine zarar vermez. Rüzgâr arttıkça zemine daha çok  gömülür, rüzgâr şiddeti artsa bile zeminden ayrılmaz.

Seaflo Portatif Tuvalet 20 Litre

SEAFLO taşınabilir tuvalet olduğu mobil kullanıma yöneliktir.Kamp, tekne, karavan, kabin , tıp, çocuklar, ev, acil durumlar, vb kaliteli yapıya sahiptir ve güçlü ve dayanıklı hale getirir. Hafif tasarımı, taşımayı ve her yere yerleştirmeyi kolaylaştırır. Hafif ve dayanıklıdır . Kolay saklama ve taşıma için kompakt tasarım . Büyük, konforlu koltuk, kullanımı kolay, bakımı kolay . Harici su veya güç bağlantısı gerekmez. 20 litre pis su, 15 litre temiz su. En: 36 santim boy: 40 santim Derinlik: 40 santim

 

Spinera SUP 12’0

Boyut: 366x84x15 santim
Sürücü Ağırlığı: 120 kiloya kadar en iyi deneyim
Maksimum Taşıma Yükü: 150 kilo
Hacim: 375 Litre
Üretim: 15cm damla dikiş, DLT / çift katman teknolojisi, preslenmiş elmas Kesim
Dâhil: tahta, sırt çantası, 3 parça SUP alu / fiberglas performans kürek, tasma
Çift Katman Avantajları: Yüzde 15 daha fazla sertlik, daha az su sürtünmesi, minimum yüzde 10 daha yüksek kürek hızı, daha iyi sıkılık, daha iyi UV kalıcılığı, daha uzun malzeme ömrü.

Spinera SUP 10’6

Boyut. 320x80x15cm
Sürücü Ağırlığı: 95 kg’a kadar en iyi deneyim
Maksimum Taşıma Yükü: 125 kg
Hacim: 312 l Üretim: 15cm damla dikiş, dlt / çift kat teknolojisi, preslenmiş elmas Kesim
Çift Katman Avantajları: % 15 daha fazla sertlik – daha az su sürtünmesi – min. % 10 daha yüksek kürek hızı – Daha iyi sıkılık – Daha iyi UV kalıcılığı – Daha uzun malzeme ömrü

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir