Atölye Marin Bodrum Doğa Dostu El Yapımı Ürünleriyle Büyülüyor

 

Denize gönül vermiş tekne sahiplerine birçok seçenek sunan Atölye Marin Bodrum, dekoratif ürünleriyle beğeni topluyor.

Atölye Marin Bodrum, yastıklar, masa örtüleri, yatak takımları, Amerikan servisi, çanta gibi birçok tekstil ürünüyle deniz severleri karşılıyor. Dekoratif ve estetik tasarımlarıyla birlikte bütün ürünler, Atölye Marin Bodrum bünyesinde üretiliyor.

HEM ESTETİK HEM DOĞA DOSTU

Atölye Marin Bodrum, tasarımlarıyla deniz severlere hizmet verirken, çevre kurallarına karşı da oldukça saygılı bir tutum sergiliyor. Atölye Marin Bodrum, doğa dostu boyalar ve pamuklu kumaşlar kullanarak hem deniz severleri memnun ediyor hem de çevre ile barışık ürünler sunuyor.

Atölye Marin Bodrum, Yücel Erkal imzalı ve özel tasarım ürünleriyle beş yüzden fazla tekneyi kucaklıyor. Bununla da kalmayan Atölye Marin Bodrum, Bodrum’da yer alan farklı otel ve restoranları da şık ürünleriyle süslüyor.

ÜRÜNLERİN TAMAMI EL YAPIMI

Atölye Marin Bodrum ürünlerinin tamamı el yapımı olarak yat sahiplerine sunuluyor. Sergilenen bütün ürünler Atölye Marin Bodrum’un atölyesinde, sergrafi baskı ve el boyama yöntemleri kullanılarak üretiliyor.

Sunduğu yüzlerce güzel ve şık ürünlerinin yanı sıra, kişisel istekleri de hayata geçiren Atölye Marin Bodrum, istenilen renk, desen ve ölçülere göre özel tasarımlar da yapıyor.

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir