Başkan Kıran’dan “Uluslararası Boat Show Denizcilik Fuarı”nı ziyaret

İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran, Tuzla Viaport Marina’da, bu yıl beşincisi düzenlenen “Uluslararası Boat Show Denizcilik Fuarı”nı ziyaret etti. Türkiye’nin açık havada ve denizde düzenlenen en büyük tekne fuarı olan, İMEAK DTO’nun da standının bulunduğu fuarı gezen Tamer Kıran, yetkililerden bilgi aldı.

Tamer Kıran yaptığı açıklamada, 2020 yılına damgasını vuran pandemi yüzünden insanların çok keyifli olamadıklarına dikkat çekerek, “Buna rağmen ben geçtiğimiz yıllara göre fuara daha yüksek bir katılım gördüm. Bu açıdan memnuniyet verici” dedi.

 

Stantları gezerken yaptığı görüşmelerde, piyasaların açık ve önümüzdeki yıllara yönelik siparişlerin iyi olduğunu öğrendiğini belirten Tamer Kıran, “Bu daha da memnuniyet verici… İnşallah herkes için keyifli ve bereketli bir fuar olur” diye konuştu. Fuarda, yelkenli teknelerden motor yatlara, boatlardan deniz ekipmanlarına kadar denizseverlerin tüm ihtiyacını karşılayacak ürünler 7-15 Kasım tarihleri arasında ziyaretçilerle buluşacak. (kaptanhaber)

 

YACHT LIFE & TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir