Bildiğiniz Tekneleri Unutun: Cranchi Settantotto 78

 

Cranchi Yachts tarafından tekne severlere muazzam bir seri geldi: Flagship Koleksiyonu. Christian Grande tarafından yaratılan teknelerin zamansız çizgileri, modern esintileri ve mükemmel gövdeleriyle denge ve estetik bir araya getirilmiş.

Grande’nin hatları, Araştırma Geliştirme Departmanının katkısı sayesinde hassas bir şekilde şekillendi.

Bu muhteşem serinin bir üyesi olan Settantotto, denizcilik sektörü için özel olarak tasarlanmış kaliteli karbon, elyaf ve özel alaşımlar sayesinde daha kaliteli, daha hafif, daha güçlü ve çevreye karşı saygılı bir tutum sergiliyor.

25 metrelik Settantotto’da keyifli zamanlar için ideal bir ambiyans sunan, özel bir beach club var. Bu alanda; her yöne hareket edebilen bir asansörle donatılmış bir platform ve buraya entegre olan hoparlör, krom kaplı çelik duş ve tavan ışıkları yer alıyor. Beach club, olağanüstü tasarımı sayesinde gece veya gündüz denizin keyfini çıkarmanız için genişletilebilen bir alan sunuyor.

Modelin güvertesinde; mutfak, salon ve dinlenme alanları mevcut. Settantotto’da öne çıkan ve oldukça etkileyici bir detay olan ana güvertedeki ek banyo, diğer teknelerde rastlayamayacağınız bir fikrin somut hali.

Settantotto, Grande tarafından on bir farklı versiyona bölünmüş, üç faklı renk seçeneği ile yaratıldı. Bu renkler tekneye ve kabinlerin her birinde sıcak bir atmosfer olarak hissediliyor . Denizle bağlantıyı artıran ve ruhunuzu saracak manzaralarıyla Settantotto’da, İtalyan tasarım zevkini, ruhunuzda hissedebilirsiniz.

Lüks tekneye hayran kalacağınız başka bir ayrıntı ise; titizlikle hazırlanan sessizlik atmosferi. Ses geçirmezlik için perdelere ve döşemelere uygulanan ses siperleri sayesinde gürültü size ulaşamayacak. Bu sayede teknenizin dinlendirici havasına deniz dalgaları eşlik ederken, siz keyifle kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

Teknede eğlenceli bir deneyim sunan teknolojik bir alt yapı bulunuyor. Modelde, Garmin’in hybrid ekranı sayesinde akıllı telefondan veya direksiyondan kolayca yönetebilen ev ve eğlence  otomasyonları, işinizi kolaylıkla halletmeniz için tam bir donanım sağlıyor. Üç adet altı silindirli Volvo Penta D13 motora sahip teknede ayrıca iki adet de jeneratör yer alıyor.

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir