Caresse, a Luxury Collection Resort&Spa ile Tüm Yaz Sizin

 

Bodrum ve Bitez koyu arasında bulunan Asarlık Mevkii’nin en sakin ve gizli noktasında konumlanan uluslararası otel zinciri Marriott International’ın, The Luxury Collection bünyesinde yer alan Bodrum’daki ilk resort oteli Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa Bodrum; 2015 yılında kapılarını misafirlerine açtı.

Lüks ve premium hizmet veren bir otel olan Caresse, kaliteli yaşamayı seven ve gustosu olan özel konukları sezon boyunca ağırlıyor. Otel yetkilileri kurulduğu günden itibaren uluslararası seçkin ve saygı değer Türk misafirlerine hizmet etmekten mutluluk duyduklarını ifade ediyor.

Otel, bu sezonda da premium oda servis ve hizmetleri, otele ait plajı, kişiye özel kullanım fırsatı yaratan misafir ve gruplarına ait özel iskeleleri, kısa ve uzun dönem özel havuzlu villaları, rezidansları, otel odaları ve tekne kiralama opsiyonları ile  izole ve güvenilir tatilin tercih edilen adresleri arasında olmayı hedefliyor.

En Lüks Oda ve Rezidans Seçenekleri

Otelde; toplamda 67 adet oda, 9 adet suit ve 1 adet Caresse King Villa bulunuyor. Her oda özel balkonu veya terası ile Ege Denizi’nin büyüleyici manzarasına eşlik ediyor. Otel, 120 metrekarelik 1+1’den, 480 metrekarelik 5+2’ye kadar bahçeli ve teraslı 7 farklı tipteki 64 rezidansı kısa ve uzun dönem şeklinde kiralama imkânı sunuyor.

Ödüllü Otel Caresse

Otel, hizmetinin kalitesini birçok kez kanıtlamış. Condé Nast Traveler’da “Okuyucuların Tercihi” ödülü, 2016 ve 2017 yıllarında art arda Avrupa’nın En İyi Resort Oteli Ödülü ve geçen yıllarda Avrupa’nın en iyi otelleri arasında yer alarak ilk 20’ye giren otel, başarılarını bu sezon da devam ettiriyor.

Teknelere Servis

Caresse Bodrum’da bağlanan teknelere otel kullanımı, yeme – içme servisi, ana güverteye bağlanan teknelere ayrı olarak elektrik ve su gibi hizmetler mevcut.

Azimut Yachts’tan Otel Misafirlerine Özel Fırsatlar

Dünyanın en büyük ve prestijli İtalyan yat üreticisi Azimut Yachts ile  yapılan iş birliğinde; otelde konaklayan tekne tutkunlarına ve tekne sahiplerine özel fırsat ve ayrıcalıklar sunulacak.

Azimut Yachts sahiplerini ise daha farklı ayrıcalıklar bekliyor. Bu kapsamda tekne sahiplerini; özel servis, deck, lounge alanı ve tekne bağlamada verilen özel avantajların yanı sıra; konaklama, yeme-içme ve SPA’da da farklı ayrıcalıklar tanınacak.

Azimut Yachts’ın Türkiye temsilciliğini yürüten Karina Marine Group, markanın yeni Magellano 66 modelini Türkiye’de Caresse Bodrum’da tanıtacak.

Yunan ve Asya Mutfağından Esintiler

Otel, gastronomi alanında da uluslararası marka iş birliklerine imza atmaya devam ediyor. Yunanistan’ın Paros Adası’nın ikonik ve en leziz deniz ürünü restorantlarından Barbarossa Restaurant,  Temmuz  ayının ilk haftası itibariyle Akdeniz çanağındaki ilk ve tek Buddha-Bar Beach ile birlikte  Caresse Bodrum sahil kısmındaki  yerini alacak. Hem asya  hem de yunan deniz ürünleriyle birlikte otelin sahiline iki farklı konsept yaratılacak. Özel servis ve bağlama imkanları ile tekne ve yatların uğrak noktası da olan Caresse Bodrum da Buddha-Bar Beach ve Barbarossa’ya misafirler tekneleri ile de gelebilecekler.

Detoks Klinik ile Her Şeyden Arının

Otelin bünyesinde açılan “Dharma”  Detoks Klinik’te,  Dr. Buğra Öktem, Ayurveda’yı temel alan, yer yer farklı başarılı yöntemleri de ekleyerek Detoks ve Antiaging tedavileri uygulamaya başladı.

Caresse Privee Programı

Bodrum’da sezonu geçirmeyi planlayanlar için otel; kısa ve uzun dönem kiralama ve satış seçenekleri sunuyor. Otelin, ev sahip ve kiracılarının, tüm otel concierge hizmetlerinden faydalanmalarını sağlayacağı özel “Caresse Privee” program ayrıcalıkları da bulunuyor.

 

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir