Coşkun Perde Teknenizi Özel Tasarımlarıyla Süsleyecek

 

Perde denilince herkesin aklına ev gibi mekânlar gelse de aslında perde sadece evlerde gerekmiyor. “Yüzen ev” olarak adlandırılan teknelerin de kendine göre perde ihtiyacı oluyor. Yat ve teknelerde ortaya çıkan perde ihtiyacı için özel olarak ölçü alınmalı ve her tekneye özgü perde yapılmalı. Tekne sahiplerinin bu ihtiyacına cevap veren Coşkun Perde, büyük bir özen ve detaylı bir çalışmayla yat perdeleri yapıyor.

Uzman kadrosu ve yıllara dayanan deneyimleriyle Coşkun Perde, her yat için özgün perde sistemi geliştirmek için tekne sahibiyle ortak çalışıyor. İstenilen ölçü ve renklere göre farklı birçok tasarım ve sistem sunan Coşkun Perde, konforunuzu artırıyor.

DETAYLI VE PRATİK PERDELER

Genellikle jaluzi perde çeşitleri ve pilise perde çeşitlerinin tercih edildiğini belirten Coşkun Perde, tasarımını yaptığı bütün perdelerin ihtiyaca uygun, pratik ve estetik olmasını sağlıyor.

Tekne sahiplerinin her türlü durumuna ve isteğine cevap vermesi için farklı çözümler üreten Coşkun Perde, renk, model, ölçü ve desen konularında birçok seçenek sunuyor.

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir