Denebox, Markalar ve Kullanıcıları Kolayca Buluşturuyor

 

 

Denebox, 2023 yılında alanlarında uzman üç ortağın bir araya gelmesi ile kurulan ve markalar için reklam ve pazarlama hizmeti veren bir kuruluş olarak operasyonlarına devam ediyor. Markanın kurucu ortaklarından Özlem Genç, yeni nesil pazarlama ile ilgili önemli bilgiler verdi.

Geniş tüketici kitlelerine ulaşarak anketler düzenliyor ve hedef kitle segmentasyonu yapıyor. Deneme ürününe sahip olma motivasyonu ile kullanıcılar, denedikleri ürünler için fikir ve görüşlerini paylaşabilecekleri bir platforma sahip oluyorlar. Önceden segmente edilmiş kullanıcıları, markaların ortak hedef kitlesine göre filtreleyerek çoğul gönderim yapıyor ve ortalama maliyet optimizasyonu sağlıyor.

Ürünlerin Denenebilir Olması Markalar İçin İstatistik Açısından Önemli Bir Faktör

Tüketici tercihlerini anlama, ürünün başarısını ölçme, rekabet avantajı elde etme, pazarlama ve satış stratejilerinin desteklenmesi açısından oldukça etkilidir. Ürünlerin denenebilir olması, tüketicilerin gerçek deneyimlerini yaşamasına ve ürünle etkileşime geçmesine olanak tanıyor. Bu bir marka için heyecan verici. Denebox markaların tüketici tercihlerini daha iyi anlamalarını sağlıyor. Deneme imkânı, tüketicilerin ürünün özelliklerini, kalitesini ve kullanabilirliğini değerlendirmelerine olanak sağlıyor. Bu geri bildirimler, markaların ürünlerini iyileştirmesi ve tüketici taleplerine daha iyi yanıt vermesi için önemli bilgiler sunuyor. Ürünün başarısını ölçmek içinde denenebilir olması önemli bir metrik. Böylelikle marka, ürünleri hakkında deneme sonuçlarına dayanarak beğenilme oranını, kullanım memnuniyetini ve potansiyel satış performansını değerlendirebilir. Bu veriler, ürün geliştirme sürecinde ve pazarlama stratejilerinin oluşturulmasında yol gösterici olur.

 

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir