DENİZDE İHTİYACINIZ OLAN HER KONUDA SKY MARINE YANINIZDA

 

Yat Sektöründeki taleplere en hızlı en güvenilir ve en profesyonel çözümleri sunmak ilkesiyle 1995 yılında yola çıkan Sky Marine, 28 yıllık marka serüvenine sağlam adımlarla devam ediyor.

Bodrum Milta Marina’da bulunan ana ofisinin yanı sıra; Turgutreis, Didim ve Fransa-Antibes’te yer alan ofisleriyle yatçılara hizmet veren Sky Marine acente hizmetleri konusunda oldukça iddialı. Gümrük işlemleri, tedarik, VIP Transfer, marina rezervasyonları, otel & restoran rezervasyonları konusunda profesyonel hizmetlerinin yanı sıra satılık ve kiralık tekne taleplerinize de cevap veren Sky Marine, bu arayışınızda size en uygun alternatifleri buluyor. Yakıt ikmali konusunda da hizmet veren firma, Türkiye içerisinde ve dışında en iyi kalite yakıtı rekabete dayalı günlük fiyatlarla temin etmektedir.

Uluslararası Arenada Ön Planda

Kurulduğu günden bu yana ‘kusursuz teknik servis hizmeti’ amaçlayan Sky Marine; Didim D-Marine ‘de bulunan teknik ofisi ve atölyesinde, tecrübeli ekibiyle hizmet veriyor.  2022 yılının başlarında, bölgesinde tek yetkili servisi olduğu MTU Motor ve KOHLER Jeneratör markalarının yanına, daha önce üretilmemiş eşsiz ürünleri ile denizcilik sektörünün lider firmalarından TOP SYSTEM markasını da ekledi. Sky Marine, TOP SYSTEM’in Türkiye’de ki tek yetkili servisi olarak uluslararası pazarda yerini sağlamlaştırdı.

Italia Yacht ve Scanner Marine Türkiye Distrübütörlüğü

Acente hizmetleri, yakıt ikmali ve teknik servis alanındaki başarılarını sürdürürken; yelkenli pazarına da giren Sky Marine, 2022 yılında hem yarışçı tekneler hem de şıklıktan ödün vermeyen lüks seyir tekneleri tasarlayan Italia Yachts markası ile el sıkışarak Türkiye resmi distribütörlüğünü üstlendi. 2019,2022 ve 2023 yıllarında ORC yarışlarında ödüller alan; teknelerinin tasarımı, güvenilir, sağlam ve hızlı yapısıyla uluslararası pazarda dikkat çeken Italia Yachts markası, birlikte çalışacağı markaları titizlikle seçen Sky Marine için başarılı bir adım oldu.

Aynı yıl, yenilikçi tasarımları ile kısa sürede RIB Boat endüstrisi için uluslararası pazarda bir referans noktası haline gelen Scanner Marine markası ile anlaşma sağlayan Sky Marine, bu markanın da Türkiye resmi distribütörü olarak başarılarını sürdürmeye devam ediyor.

Sky Marine, Scanner Marine ve Italia Yachts markaları için sadece satış noktası olmakla kalmayıp, aynı zamanda alanında uzman teknik ekibi ile ise satış sonrası destek ve bakım hizmeti vermeye devam ediyor.

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir