Denizin eşsiz koylarını Mirya Yachting ile keşfedin

 

Burcu Erdemir

Şirket Direktörü, Burcu Erdemir’in kaleminden…

Mirya Yachting olarak, yaz planlarınızı keyifli hatıralara çevirebilmeniz için profesyonel kadro ile sizin  için her şeyi organize ediyor ve tüm süreci yönetiyoruz. Tüm seyahat planınızda size düşen tek şey: tüm stresinizi geride bırakmak ve sıcak rüzgârların saçlarınızda dans etmesine izin vermek!

Marmaris, Akdeniz, Ege, Bodrum, Göcek, Fethiye ve Yunan Adalarının eşsiz koylarını içeren geniş rota seçeneklerimiz arasında rüya gibi bir seyahat yapabilirsiniz. En lüks hizmeti almanız için teknelerimizi özenle seçiyor ve en iyi teknelerde konaklamanızı sağlıyoruz. Kiralık yat listemizi sürekli güncelliyoruz. Gelin, birlikte hayalinizdeki tekneyi bulalım!

Son dakika veya erken rezervasyon dönemleri içerisinde gulet kiralama veya motor yat kiralama için mavi tur fırsatlarını kaçırmayın!

Son olarak şunu da belirtelim; Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği’ne 11615 lisans numarası ve Mavi Gök Seyahat Acentesi adıyla üyeyiz. Sunduğumuz tüm hizmetlerin resmî olduğuna güvenebilirsiniz.

Bir kraliçe: Queen of RTT

Özel bir tekne: Prenses Buğçe

Prenses Buğçe Gulet, 6 kabinde 12 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Geniş arka güvertede büyük uzanma minderleri, maun masa ve tik sandalyeler ile açık havada yemek yemenin yanı sıra servis barı; ön güvertede her misafir için güneşlenme minderleri ve oturma alanı bulunuyor. Teknede, 5 kişilik deneyimli bir ekip seyahat boyunca size yardımcı olmak için hazır. Ayrıca paddleboard, wakeboard, yetişkinler ve çocuklar için bir çift su kayağı dâhil olmak üzere çok çeşitli su sporları oyuncakları sunuluyor.

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir