Dolce Vita Marine Teknenizin Neye İhtiyacı Olduğunu Biliyor

 

Tekne sahipleri, teknelerine onlar kadar değer verecek çözüm ortaklarına ihtiyaç duyar. Dolce Vita Marine, tüm bu ihtiyacın ve beklentilerin karşılığını tekne sahiplerine tecrübesi, profesyonel ekibi ve danışmanları sayesinde veriyor. Dolce Vita Marine, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutuyor.

En Kaliteli Hizmet En İyi Tekne

Dolce Vita Marine, geniş portföyü ile tekne alırken ve satarken aradığınız güvenilir adresin ta kendisi.

Almak istediğiniz tekneyi hem kendi bünyesinde hem de uluslararası çözüm ortaklarıyla paylaşarak, sizler için en iyi fiyatı ve en iyi tekneyi buluyor. Hayalinizdeki tekneye ulaştıktan sonra survey, kontrat, lojistik gibi tüm detayları firmanın profesyonel ekibi, sizin adınıza yürütüyor.

Dolce Vita Marine Her Yerde

Firma Türkiye’nin tüm lokasyonlarında profesyonel hizmet sağlarken aynı zamanda; Avrupa merkezli Malta ofisi, Orta Doğu ve Afrika merkezli Ürdün ofisi ile her lokasyonda kaliteli bir tekne deneyimi sunuyor.

Tekneniz Emin Ellerde

Teknenizi satmak gibi bir fikriniz varsa Dolce Vita Marine brokerları aradığınız hizmeti size sunmaya hazır . Dolce Vita Marine’e danıştığınız andan itibaren firma sizin için her şeyi takip ediyor . Önce tekne analiziyle başlayan süreç, fiyatlandırma ve firmanın tekneyi fotoğraflandırması ile devam ediyor. Bu sayede tekneler Dolce Vita Marine portföyündeki müşterilerle, resmi web sitesinde, ulusal – uluslararası satış sistemlerinde ve dünya genelindeki çözüm ortaklarıyla paylaşılıyor. Tekneye gelen teklifler tarafınıza iletiliyor veya arzunuza göre direkt alıcı ile de görüşebilirsiniz.  Bundan sonra gelen survey ve hukuksal süreçleri de sizin adınıza takip eden Dolce Vita Marine sayesinde size sadece günün keyfini çıkarmak kalıyor.

Resmî Süreçler Canınızı Sıkmasın

Deneyimli kadrosu ile Dolce Vita Marine bütün resmî süreçlerde de ihtiyacınız olan rehberliği size sağlıyor. Siz teknenizde unutulmaz anlar biriktirirken yapılması gereken tüm hukuksal işlemler, Dolce Vita Marine’nin profesyonel çözüm ortakları tarafından yürütülüyor.

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir