FLIR, Raymarine YachtSense Çözümünü Duyurdu

FLIR Systems, Inc. (NASDAQ: FLIR), bir geminin elektrik sistemleri konusunda mutlak kontrol ve bilgi sağlayan gelişmiş bir dijital kontrol sistemi Raymarine YachtSense çözümünü  duyurdu. YachtSense sisteminin modüler yapısı, tekne yapımcıları ve teknik donanımcılar için gemi otomasyonunu yeniden tanımlıyor. Güvenilirlik, esneklik ve kullanım kolaylığı sağlamak üzere tasarlanan YachtSense, tüm Raymarine Axiom® çok yönlü ekranlarında kolay kontrol edilebilen yerleşik sistemleri vasıtasıyla ölçeklendirilebilir, isteğe göre uyarlanabilir ve tehlikeleri önleyen gemi otomasyonu sunar.

Sistem Nasıl Çalışıyor?

YachtSense tekne yapımcılarına tüm model grubunda ölçeklendirilebilen dijital kontrol çözümleri tasarlama ve standartlaştırma özgürlüğü veren benzersiz bir modüler mimariden faydalanıyor. Her YachtSense sistemi, YachtSense Master Module (Ana Modül) ve Power Supply Module (Güç Kaynağı Modülü) temel alınarak çok yönlü sinyal modülü kombinasyonlarının eklenmesiyle tamamlanıyor. Bu özgün modüller aydınlatma, pompalar, ırgat, yüzme platformları ve eğlence sistemlerinden iklim kontrolü, jeneratörler ve diğer gemi mekanik sistemlerine kadar, yerleşik belirli cihaz ve sistemlere bir arayüz vasıtasıyla bağlanıyor.

YachtSense’in isteğe göre uyarlanan Axiom kullanıcı arayüzü seçenekleri, gemi imalatçılarına ve kurulumcularına modern ve zarif gemi otomasyon çözümleri yaratma özgürlüğü veriyor. Böylece, kaptanlar her türlü yerleşik sistemi dokunmatik olarak çalışan Axiom çok yönlü ekranlarında kolayca ve tümüyle kontrol edebiliyor.

FLIR Systems Raymarine markası Genel Müdürü Gregoire Outters, “YachtSense günümüzün en karmaşık gemileri için birinci sınıf dijital kontrol çözümünde yeni standarttır” diye konuştu. Outters şunları ekledi: “Akıllı, modüler ve genişletilebilir sistemimiz gemi yapımcılarına teknelerinin ve müşterilerinin spesifik ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan, olağanüstü güvenilir ve son derece uyarlanmış çözümler tasarlama özgürlüğü verir.”

Beklenmeyen olaylar sırasında içinizin tamamen rahat olmasını sağlamak üzere tasarlanmış olan YachtSense, üç seviyede elektrik yedeklemesi sağlıyor. Ana Modüllerde entegre bir elle iptal tuşu ve sistem hata bulma işlevi için LCD ekran bulunuyor. Tüm YachtSense modülleri su geçirmez, dayanıklı IPX6 mahfazalarda yer alıyor ve üç yıl garantiyle destekleniyor.

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir