Geberit çözümleri banyoları şekillendiriyor

Modern yaşam alanlarına yenilikçi çözümlerle yaklaşan Geberit; iCon, Bambini lavabo bataryası, ONE ve Nemea ile kişiselleştirilmiş banyo deneyimi sunuyor. Rafine zevk sahiplerine özel tasarlanan ürünler, sıcak bir banyo atmosferi oluşturuyor.

Zarif dokunuşlarla cesur ve karakterli banyolar yaratan Geberit, kullanıcı deneyimini özgürleştiriyor. Yaşam alanlarının dekorasyonunu destekleyen markanın iCon ve ONE banyo mobilyası, Bambini lavabo bataryası, ve Nemea duş teknesi çözümü, banyolara zamansız güzellik getiriyor.

Açık ve kapalı depolama kombinasyonu ile kullanım rahatlığı: Geberit iCon

Sahip olduğu renk, aksesuar ve lavabo çeşitliliği sayesinde her kullanıcıya hitap eden iCon, küçük banyolar için de ideal bir seçenek oluyor. Seride yer alan slim rim lavaboların taşma deliğinin yer almaması ve taşma işleminin lavabo arkasına konumlandırılan Geberit Clou sifon ile gerçekleştirilmesi de Türkiye’de ilk olma özelliğini taşıyor. Güncel trendlere cevap veren açık ve kapalı depolama kombinasyonu ile kullanım rahatlığına sahip iCon, çekmece içlerinde sifon kesiği olmaması sebebiyle daha fazla depolama alanı ve estetik görünüm sağlıyor. Üç farklı lavabo alternatifine sahip iCon, geliştirilmiş ergonomik tutuşa sahip lavabo dolaplarındaki farklı renklerdeki kulplarla kişisel banyolar yaratma fırsatı veriyor. 155° geniş kapı açıklığına sahip düz boy dolabın kapak açısının bu kadar fazla olması, Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşıyor.

Bambini lavabo bataryası ile eğlenceye yeni bir anlayış

Çocukların banyo deneyimini  eğlenceye dönüştüren Bambini serisinin yeni nesil üyesi krom kaplı Bambini lavabo bataryası, hijyene farklı bir bakış açısı getiriyor. Yenilikçi tasarımıyla öne çıkan ürünün termostatı ise aşırı sıcak suyun yaratacağı yaralanmaları önlüyor. Krom rengin asaletini banyolara işleyen batarya, pilli ve elektrikli seçenekleriyle sunuluyor.

Geberit ONE ile Türkiye’de ilk yatay çıkışlı lavabo

Banyolarda daha fazla alan, esneklik ve temizlik imkanı veren Geberit ONE, yatay çıkışlı lavabosuyla Türkiye’de bir ilke imza atıyor. Ürünün orta alanında bulunmayan gideri ise sabun ve su sıçramalarının önüne geçiyor. Taş ve mermer görünümlü tezgahlar; ısıya, çizilmeye, darbelere, suya ve leke oluşumuna karşı uzun süreli dayanıklılık sağlıyor. ONE; ince kenarlı, etajerli ve çanak olmak üzer 50-120 cm arasında değişen ölçülerde farklı lavabo alternatifleri sunuyor. Daha konforlu alanlar için fonksiyonel tasarıma sahip ONE, alan tasarrufunu mümkün kılan minimal ölçülerle her ortama uyum sağlıyor.

9 farklı ölçüyle farklı banyo tipleriyle uyumlu: Nemea

Elegant duruş ve pürüzsüz bir yüzeye sahip Nemea, duş deneyimine seviye atlatıyor. Akrilik malzemeye sahip yapısını parlak beyaz seçeneğiyle zenginleştiren ürünün mat beyaz seçeneği ise Türkiye’de ilk olma özelliğini taşıyor. Zemin seviyesinde bir duş teknesi olarak monte edilebilen Nemea, 9 farklı ölçüye sahip yapısıyla her banyo tipine uyum sağlıyor. Ürünün kare ve dikdörtgen seçenekleri, farklı beğeni tarzlarına hitap ederken, kaydırmaz ve sağlam yapısı güvenli duş imkanı sunuyor.

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir