Yatlara Özel Mapress CuNiFe Sistem Boruları!

 

Şimdi, sizleri kökeni çok eskilere dayanan ve alanında öncülük yapan bir firma ile tanıştıracağız, Geberit ile! Geberit, sıhhi tesisat ve vitrifiye alanlarında verdiği hizmetlerin yanı sıra yatlar için de çözümler üretiyor. Geberit Türkiye Ürün Müdürü Fikret Gençgel ile hem firmayı konuştuk hem de özel olarak yatlar için geliştirilen Mapress CuNiFe sistem borularını yakından inceledik.

 Sektör Lideri

“1874 yılına dayanan geçmişiyle Geberit, sıhhi tesisat ve vitrifiye alanlarında, özellikle merkez Avrupa’daki hemen hemen tüm ülkelerde sektör lideri olarak faaliyetlerine devam ediyor. 1905 yılında ahşap dış kaplamalı yapıya sahip ilk rezervuarı çalışır hale getiren ve 1912 yılında bu ürünün patentini alarak küresel çapta önemli bir başarıya imza atan Geberit, günümüzde 6 tanesi denizaşırı ülkelerde olmak üzere 29 adet üretim tesisiyle hizmet veriyor.”

Gömme Rezervuar Alanında Bir İlk

“Ürünlerini maksimum 25 yıl yedek parça bulundurma garantisi ile kullanıcılarına sunan Geberit’in Türkiye yapılanması ise 2002 yılına dayanıyor. Global çaptaki tecrübesini yerel dinamiklerle iyi bir şekilde bütünleştiren Geberit, gömme rezervuar alanında Türkiye’ye giriş yapan ilk marka olmasıyla dikkat çekiyor. Günümüzde değişen trendlere uygun yenilikçi çözümleriyle banyoların tasarımına yön veren Geberit’in, Türkiye’deki genel merkez ofisi ise İstanbul’da yer alıyor. Bunun yanı sıra İzmir ve Ankara’da bölge ofisi bulunan Geberit Türkiye; İstanbul, Ankara, İzmir, Muğla-Bodrum, Antalya, Samsun, Ordu, Konya gibi illerde bulunan showroomlarda ürünlerini fiziki olarak son kullanıcılarla buluşturuyor. Ayrıca Geberit Türkiye’nin ihracat kanadında Gürcistan, Irak, Azerbaycan, Özbekistan, Türkmenistan, Tacikistan, Pakistan ve KKTC’de de çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.”

Deniz Suyuna Dayanıklı  Mapress CuNiFe Sistem Boruları

“Keyifli, aynı zamanda da güvenli bir yat yolculuğu için geliştirdiğimiz deniz suyuna dayanıklı Mapress CuNiFe Sistem Boruları, deniz suyu iletilen hatlarda ve gemi inşaatında kendini kanıtlamasıyla dikkat çekiyor. Denizlerdeki zorlu şartların üstesinden rahatlıkla gelebilen Mapress CuNiFe, yat sahiplerinin beklentisini tam anlamıyla karşılıyor.

Ayrıca, Türkiye’de International Maritime Organization- Uluslararası Denizcilik Organizasyonu (IMO) tarafından belirlenen kriterlere göre üretilen yatlarda uluslararası standartları karşılayan Geberit Mapress ürünleri tercih ediliyor.”

Korozyon ve Tuzlu Su Artık Bir Problem Değil

“CuNiFe boru ve fittingleri sayesinde korozyon ve tuzlu suyun yarattığı olumsuzluklar engelleniyor. Yatlarda bulunan sintine hatlarında, sprinkler yangın söndürme sisteminde ve yakıt devrelerinde rahatlıkla kullanılabilen Mapress CuNiFe, zorlu deniz koşullarında uzun ömürlülüğü, sızdırmaz montajı ve kolay bakımıyla öne çıkıyor.”

Presleme Tekniği Sayesinde Kusursuz Bir Ürün

“Preslenen bölgedeki conta Mapress’in en önemli özelliklerinden birini oluşturuyor. Normalde kaynak, lehim, füzyon kaynağı ve dişli bağlantı gibi montaj tekniklerinde ilave malzemeler kullanılıyor. Geberit Mapress presleme tekniğinde ise ekstra bir malzemeye gerek duyulmuyor. Böylece işçilik hataları önlenebiliyor. Sızdırmazlık garanti altına alınırken, montaj işlemleri de hızlı ve kolayca yapılabiliyor. Bu sayede yatlar daha hızlı kullanıma hazır hale geliyor.”

Yenilikçi Çözümler Sunmaya Devam Edeceğiz

“Geberit olarak geniş ürün gamımızla birçok alanda etkinliğimizi sürdürüyoruz. Banyoların yanı sıra yatlara da sunduğumuz yenilikçi çözümler sayesinde geniş bir müşteri kitlesine hitap ediyoruz. Pazardaki boşlukları iyi bir biçimde analiz ederek bu doğrultuda stratejilerimizi güncelliyoruz. Önümüzdeki dönemde de değişen ve gelişen kullanıcı ihtiyaçlarına özel ürünlerimizle standartları değiştirmeye devam edeceğiz.”

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir