Gökçe Lojistik Deneyimli Kadrosuyla Hizmet Veriyor

 

Tekne taşımacılığı, gözüktüğü kadar kolay bir sektör değil. Dikkat edilmesi gereken birçok nokta ve detaylar barındırıyor. Tekneniz için bir lojistik hizmeti almak istiyorsanız Gökçe Lojistik firmasının sahibi Akın Gökçe, bu konuda bilmeniz gereken tüm şatlardan ve Gökçe Lojistik’in hizmetlerinden önemli bilgiler aktarıyor.

GÖKÇE LOJİSTİK BÜTÜN FAALİYETLERİNİ GÜVENCE ALTINA ALIYOR

“Taşımacılık faaliyetlerinde sigorta ciddi önem taşımaktadır. Taşıtın uğrayacağı kazadan dolayı taşıma yapılan ürüne gelebilecek ziyan veya hasara karşı olabildiği gibi, bütün tehlikeleri kapsayacak şekilde yapılmalıdır. Gökçe Lojistik olarak şehir içi ve şehirlerarası tüm taşımacılık faaliyetlerimizi güvence altına alıyoruz. Hem ekonomik hem de manevi kayıpların önüne geçmek adına 5 milyon TL teminatlı tam kapsamlı sigortalı taşımacılıkta Gökçe Lojistik gücünü ve tecrübesini müşterilerine sunmaktadır.”

TÜM RESMİ SÜREÇLERİ GÖKÇE LOJİSTİK GERÇEKLEŞTİRİYOR

“2918 sayılı Karayolları Trafik kanunun 33. Maddesi gereği Karayolları Genel Müdürlüğü üzerinden alınan Yük Taşıma Belgesi ile taşımacılık yapılmaktadır. Belgenin temin edilmesi sonrasında özel yük taşıma izin belgeleri e-devlet kapısı üzerinden barkodlu olarak teslim edilmektedir. Gökçe Lojistik tüm resmi işlemleri düzenli olarak gerçekleştirerek gerek tekne ve yat taşımacılığı gerekse de ağır nakliyat ve proje nakliyat hizmeti vermektedir. Sunmuş olduğumuz hizmetler sayesinde standart dışı tüm özel taşımacılık faaliyetleri özel izinler aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.”

HİZMET ALANLARI OLDUKÇA GENİŞ

“Gökçe Lojistik sektörde 1982 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. 40 yıla yakın tecrübelerimiz ile karayolu taşımacılığında, tekne ve yat taşımacılığı, proje taşımacılığı, ağır nakliyat,  çoklu araç taşıma ve kuru yük taşımacılığında faaliyet göstermekteyiz. Filomuzda bulunan tüm araçlarımız firmamıza ait olup, özel üretim dorselerimiz tüm taşımacılık faaliyetleri için tasarlanmıştır. Operasyon ve Yönetim ekibimiz her aşamada maksimum hassasiyet göstermektedir. Ayrıca şirketimiz bünyesinde İngilizce, Almanca ve Rusça dillerinde hizmet veren operasyon sorumluları bulunmaktadır.”

İŞ GÜVENLİĞİ ÖNCE GELİR

“Gökçe Lojistik olarak önceliğimiz emniyet ve iş güvenliğidir. Yükleme öncesinde gerekli tedbirler alınarak yükleme faaliyetleri başlatılır. Boşaltma sonuna kadar aynı hassasiyet gösterilerek devam edilir. Taşıma esnasında araç üzerinde bulunan yük ve denge kontrolleri adım adım incelenir ve takibe alınır. Çünkü taşımacılıkta denge çok önemlidir. Filomuzda bulunan özel tasarım yat ve tekne taşıma dorselerimizin en büyük özellikleri denge ve dayanıklılıktan oluşmasıdır.”

ACUN ILICALI’NIN YATINI BİZ TAŞIDIK

“Sayın Acun Ilıcalı ’ya ait olan sürat teknesinin taşımasını gerçekleştirdik. Bizim için tüm taşımacılık faaliyetlerimizin öneminin dışında Acun Bey’in bizleri tercih etmesinin haklı gururunu yaşamaktayız. Özel tasarım Tekne ve Yat dorsemizin uzatma ve serbest aks’ı sayesinde güvenli ve konforlu bir taşıma gerçekleştirdik.”

7 GÜN 24 SAAT BARINMA HİZMETİ

“Gökçe Lojistik tekne ve yat taşımacılığının yanı sıra firmamıza ait toplamda 4 bin metrekare alana sahip bir depo ve otoparkımız bulunmaktadır. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda 7 gün 24 saat güvenlikli ve güvenlik kameralı özel otoparkımızda barınma hizmeti de sunmaktayız.”

GENİŞ KAPASİTE VE EK HİZMET ANLAYIŞI

“Filomuzda bulunan toplam 7 adet dorsemiz ile taşıma kapasitemiz 189 bin kilodur. Tekne ve yat taşımacılığı dışında çoklu binek araç taşıma, ağır nakliyat, standart ölçü dışı proje taşımacılığı, ticari araç taşımacılığı ( hasarlı ya da arızalı otobüs, kamyon, tır vb. ) ve 4×4 arazi araçlarımız ile römorklu veya römorksuz tüm deniz araçları taşımacılığı yapmaktayız.”

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir