Charter

  • 27 Eylül 2022 
İlk Yüksek Performanslı Dizel Motor

Kuzey ve Güney Amerika'da sekiz yeni ortakla anlaşma imzalayan dizel motor üreticisi Oxe Marine ve Oxe Diesel, dıştan takmalı motor için küresel distribütör ve bayi ağını büyük ölçüde genişletiyor.

  • 20 Eylül 2022 
Yeni Ar-Ge Merkezi Şanghay’da

Elektrikli dıştan takmalı motor üreticisi ePropulsion, Şanghay'da yeni bir araştırma ve geliştirme merkezi açtı. Yeni Ar-Ge merkezi, tümüyle şirket içinde geliştirilen ürün portföyüne dayalı olarak, tekne enerji sistemleri ve elektrikli tahrik sistemleri araştırmalarına odaklanmayı hedefliyor.

  • 16 Nisan 2022 
Ata Yachting sizi mavi bir yolculuğa çıkarıyor

Ege ve Akdeniz’in eşsiz ve gizli koylarını keşfetmek, turkuaz renkli sularında yüzmek, nefes kesici tarihi kalıntıların arasında yolculuk yapmak, isterseniz doğru yerdesiniz demektir!

  • 27 Kasım 2021 
Rudder Yatçılık Denizdeki Hayatınızı Kolaylaştırıyor

Edindiği tüm tecrübeleri profesyonel bir yaklaşıma dönüştüren Rudder Yatçılık; gemi ve yat acenteliği ve tekne kiralama hizmetleri vermek üzere Göcek'te kuruldu.

  • 14 Temmuz 2021 
Lüks Gulet All About You 2’de Keyifli Bir Tur Atın

Yazı geçireceğiniz keyifli bir tekne arıyorsanız eğer sizi All About You 2 ile tanıştıralım. İlk versiyonuna göre daha gelişmiş olan gulet, keyifli bir yolculuk için ideal yaşam alanları sunuyor.

  • 29 Haziran 2021 
Sam Sailing ile Yaz Tatilinizi Unutulmaz Bir Deneyime Çevirin

Tekne kiralamaya daha profesyonel bir bakış açısı getiren Sam Sailing; son model tekneleri ve detaylıca düşünülmüş hizmetleriyle yeni bir dünyanın kapısını aralıyor.

  • 4 Haziran 2021 
Mavide Tatil’in Konforlu Tekneleriyle En Güzel Rotaları Keşfedin

Yazı verimli ve eğlenceli geçirmek için harika bir fırsattır, mavi yolculuk. Mavide Tatil, bu keyifli zamanları konforlu tekneleriyle ve kaliteli hizmetiyle artırarak, misafirlerini memnun ediyor.

  • 28 Mayıs 2021 
Galeo Yatçılık Güzel Bir Tekne Tatili için Harika Fırsatlar Sunuyor

Galeo Yatçılık tüm dünyaya uzanan rotaları ve konforlu tekneleriyle mavi yolculuk için ideal bir konsept sunuyor. Firma sahibi Güneş Aysun, bilmek isteyeceğiniz tüm detayları bizimle paylaştı.

Toplam Sayfa: 212

İlginizi Çekebilir