Charter

  • 16 Nisan 2022 
Ata Yachting sizi mavi bir yolculuğa çıkarıyor

Ege ve Akdeniz’in eşsiz ve gizli koylarını keşfetmek, turkuaz renkli sularında yüzmek, nefes kesici tarihi kalıntıların arasında yolculuk yapmak, isterseniz doğru yerdesiniz demektir!

  • 27 Kasım 2021 
Rudder Yatçılık Denizdeki Hayatınızı Kolaylaştırıyor

Edindiği tüm tecrübeleri profesyonel bir yaklaşıma dönüştüren Rudder Yatçılık; gemi ve yat acenteliği ve tekne kiralama hizmetleri vermek üzere Göcek'te kuruldu.

  • 14 Temmuz 2021 
Lüks Gulet All About You 2’de Keyifli Bir Tur Atın

Yazı geçireceğiniz keyifli bir tekne arıyorsanız eğer sizi All About You 2 ile tanıştıralım. İlk versiyonuna göre daha gelişmiş olan gulet, keyifli bir yolculuk için ideal yaşam alanları sunuyor.

  • 29 Haziran 2021 
Sam Sailing ile Yaz Tatilinizi Unutulmaz Bir Deneyime Çevirin

Tekne kiralamaya daha profesyonel bir bakış açısı getiren Sam Sailing; son model tekneleri ve detaylıca düşünülmüş hizmetleriyle yeni bir dünyanın kapısını aralıyor.

  • 4 Haziran 2021 
Mavide Tatil’in Konforlu Tekneleriyle En Güzel Rotaları Keşfedin

Yazı verimli ve eğlenceli geçirmek için harika bir fırsattır, mavi yolculuk. Mavide Tatil, bu keyifli zamanları konforlu tekneleriyle ve kaliteli hizmetiyle artırarak, misafirlerini memnun ediyor.

  • 28 Mayıs 2021 
Galeo Yatçılık Güzel Bir Tekne Tatili için Harika Fırsatlar Sunuyor

Galeo Yatçılık tüm dünyaya uzanan rotaları ve konforlu tekneleriyle mavi yolculuk için ideal bir konsept sunuyor. Firma sahibi Güneş Aysun, bilmek isteyeceğiniz tüm detayları bizimle paylaştı.

  • 8 Mayıs 2021 
Smile Sailing Tatil Anlayışınızı Değiştirecek

Smile Sailing, pandemi döneminde sunduğu izole hizmetlerle harika zamanlar geçirmenizi garanti ediyor. Tüm organizasyonlar hem hijyenik hem güvenli hem de keyif verici hale geliyor.

  • 30 Nisan 2021 
Sailing and People ile Hem Dinlenin Hem Öğrenin

Sailing and People tüm bildiğiniz mavi yolculuklardan farklı bir kapıyı aralıyor. Sailing and People firmasının kurucusu Ali Öğüdücü, bize tematik gezi ve rota gibi birçok detaydan bahsetti.

  • 22 Mart 2021 
Denizde 1 Hafta Size Mavi Yolculuğun Kapısını Aralıyor

Yaz mevsiminin tadını unutulmaz bir tatille çıkarmak istiyorsanız, Denizde 1 Hafta’nın mavi yolculuk rotalarına ve kaliteli hizmetine bayılacaksınız. Unutulmaz dakikalar sizi bekliyor!

  • 4 Ocak 2021 
GREENLINE YACHTS’TAN DÜNYADA BİR İLK DAHA

Greenline Yachts, Norveç'te Canal Boats Telemark AS, W-Yachts ve Torqeedo ile işbirliği yaparak ilk %100 elektrikli teknelerden oluşan filo anlaşmasını gerçekleştirdi.

Toplam Sayfa: 212

İlginizi Çekebilir