Charter

  • 8 Mayıs 2021 
Smile Sailing Tatil Anlayışınızı Değiştirecek

Smile Sailing, pandemi döneminde sunduğu izole hizmetlerle harika zamanlar geçirmenizi garanti ediyor. Tüm organizasyonlar hem hijyenik hem güvenli hem de keyif verici hale geliyor.

  • 30 Nisan 2021 
Sailing and People ile Hem Dinlenin Hem Öğrenin

Sailing and People tüm bildiğiniz mavi yolculuklardan farklı bir kapıyı aralıyor. Sailing and People firmasının kurucusu Ali Öğüdücü, bize tematik gezi ve rota gibi birçok detaydan bahsetti.

  • 22 Mart 2021 
Denizde 1 Hafta Size Mavi Yolculuğun Kapısını Aralıyor

Yaz mevsiminin tadını unutulmaz bir tatille çıkarmak istiyorsanız, Denizde 1 Hafta’nın mavi yolculuk rotalarına ve kaliteli hizmetine bayılacaksınız. Unutulmaz dakikalar sizi bekliyor!

  • 4 Ocak 2021 
GREENLINE YACHTS’TAN DÜNYADA BİR İLK DAHA

Greenline Yachts, Norveç'te Canal Boats Telemark AS, W-Yachts ve Torqeedo ile işbirliği yaparak ilk %100 elektrikli teknelerden oluşan filo anlaşmasını gerçekleştirdi.

  • 25 Kasım 2020 
X-Yachts’tan Danimarka’da yelkenli tatil fırsatı!

X-Yachts, Türk yelkencilere şimdi Baltık denizinde, dahası bir X-Yachts üzerinde hayatta belki de bir kez tadılabilecek olan muhteşem bir yelkenli tatili imkânı sunuyor.

  • 3 Kasım 2020 
Bodrum’da tekne turu fiyatlarında yüzde yüz artış

Yeni normalleşmeyle mavi turlara talep artarken, Bodrum'da yat kiralama firmaları taleplere yetişemiyor. Günü birlik mavi tur yolculuğunda ise kapasite yarı yarıya düştüğü için fiyatların yüzde yüz arttığı öğrenildi.

  • 27 Ekim 2020 
Şeref Sevi: Muğla Sahillerinde ‘Ahşap Tekne Haftası’ Gerçekleştirmeliyiz!

TYBA Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Sevi, “Ahşap tekne imalatımız bizim en önemli markamız. Bu duruma sahip çıkmak gerekiyor.'' diyerek ahşap teknenin önemini vurguladı.

İlginizi Çekebilir