Yeni Ürünler

  • 15 Ekim 2021 
Aradığınız Her Şeyi Ocean Marine’de Bulabilirsiniz

Ocean Marine; tekne modelleri, yat malzemeleri ve su sporları kategorisinde birçok markayı ve ürünü tek bir çatı altında denizseverlere sunuyor. Detaylar haberimizde...

  • 11 Ekim 2021 
NanoPax ile Teknenizde Hijyenik Ortamlar Yakalayın

Pandeminin devam ettiği bu sürede herkesin ilk ihtiyacı temizlik oldu. Durum böyle olunca da NanoPax, hijyenik bir ortam sağlamak için pratik fakat her türlü ortama uygun ürünler geliştirdi.

  • 4 Ekim 2021 
Yatlara Özel Mapress CuNiFe Sistem Boruları!

Geberit, sıhhi tesisat ve vitrifiye alanlarında verdiği hizmetlerin yanı sıra tekneler için ürettiği CuNiFe boru ve fittingleri sayesinde tuzlu suyun yarattığı olumsuzlukları engelliyor.

  • 26 Ağustos 2021 
Konforlu Bir Tekne Hayatı İçin Doğru Bir Şofben Seçin

İstanbul’daki tesislerinde elektrikli kombi, yoğuşmalı duvar tipi kazan ve şofben üretimi gerçekleştiren Daxom, küçük metrekareli dar alanlara özel çözümler de geliştiriyor.

  • 2 Temmuz 2021 
Akıllı Marina Sistemleri Hayatı Kolaylaştırıyor

Yeni nesil marina takip sistemleri, marinaya bağlı olan teknelerin tüm bilgi ve raporlarını toplayarak, yönetimi kolay bir hale getiriyor. Denizcilik artık daha teknolojik araçlardan yararlanıyor.

  • 21 Haziran 2021 
Teknelerin En Davetkâr Ekipmanı Pasarellalar

Tekneye güvenli bir geçiş yapmamızı sağlayan pasarella, hem deniz şartlarına dayanmalı hem de uzun süreli kullanımlarıyla birçok misafiri tekneye güvenle ulaştırmalı.

  • 16 Haziran 2021 
Sunumlarda Fark Yaratan Doğal Dokunuş: Digibone Serisi

Stil sahibi, eşsiz ve zarif tasarımlarıyla fark yaratan Güral Porselen'in Digibone Serisi ile bahçelerde, balkonlarda kurulan yaz sofralarının tadına doyum olmayacak.

  • 11 Haziran 2021 
Marin Hoparlörle Deniz Üzerinde de Müziğin Keyfini Çıkarın

Tekne keyfini artıran en önemli aktivite tabii ki müziktir. Bu yüzden kaliteli bir hoparlör seçilmeli ki ses pürüzsüzlüğü sağlansın hem deniz şartlarına uygun olsun.

  • 2 Haziran 2021 
Güral Porselen’den Denize Özel Digibone Serisi

Güral Porselen’in deniz tutkunlarına özel serisi bu yaz teknelerde yerini alıyor. Digibone Serisi denizin bütün ruhunu porselene yansıtan büyüleyici parçalardan oluşuyor.

  • 30 Mayıs 2021 
Cool Marine’nin Tekne Buzdolaplarıyla Tanışın

Cool Marine buzdolapları az bir enerjiyle, yiyeceklere uzun süreli bir tazelik sağlıyor. İstenilen her türlü litreye göre ürün yelpazesi sunan firma, servis ağıyla da müşterilerini destekliyor.

Toplam Sayfa: 71234567

İlginizi Çekebilir