Yeni Ürünler

  • 17 Mayıs 2021 
Cool Marine Yiyeceklerinizin Taze Kalmasını Sağlıyor

Cool Marine, uzun ve keyifli tekne seyahatlerinde taze yiyecek-içecek sorununa inovatif bir çözüm getiriyor. CM serisi buzdolapları pratik yapısıyla yiyeceklerinizin ilk günkü kadar taze kalmasını sağlıyor.

  • 15 Nisan 2021 
Dekoratif Marin Eşyalarla Yeni Trendleri Teknenize Taşıyın

Yaz geldi, artık biraz daha canlanmanın ve güneşin keyfini çıkarmanın vakti. Bu sene teknelerde göreceğiniz birçok marin eşya, size güzel enerjiler sağlayacak. Bizden söylemesi!

  • 13 Nisan 2021 
Tekne Verniği Hem Estetik Hem de Koruyuculuk Sağlar

Tekneleri korumak için birçok yol olsa da şüphesiz ki vernik uygulamaları, bunların arasında en estetik olanı. Vernik katmanı tekneye güzel bir parıltı verirken, denizin zorlu şartlarına karşı da koruma sağlar.

  • 9 Nisan 2021 
Su Geçirmez Kameralar Sayesinde Tekne Tatilinizi Sonsuza Dek Hatırlayın

Ailecek veya arkadaşlarla çıktığınız güzel bir tekne turu her zaman hatırlanmaya değer. Zamanı dondurmak ve güzel anılar biriktirmek için yapmanız gereken tek şey su geçirmez bir kamera almak!

  • 29 Mart 2021 
Oggymarin Teknoloji ve Denizciliği Bir Araya Getiriyor

Bilinen bütün denizcilik bilgilerini baştan yazmak için kolları sıvayan Oggymarin, denizciliğe teknolojik açıdan bakmayı seçiyor. Bu sayede ortaya çıkan ürünler kullanışlı ve muazzam.

  • 24 Mart 2021 
Marin Motorlar Dayanıklı ve Uzun Süreli Kullanıma Uygun Olmalı

Marin motorları denize karşı hem dayanıklı hem de güçlü fakat kabul etmek gerekir ki tekneniz için doğru bir seçim yapamazsanız, performans açısından sıkıntı yaşayabilirsiniz.

  • 23 Mart 2021 
Yeni Nesil Çıpalar Teknelerin Ne İstediğini Biliyor

Tekne ihtiyaçları değiştikçe, çıpalar da buna göre şekillenmeye başladı. Artık çıpa modellerinden daha dayanıklı ve daha pratik bir yapı bekleniyor. Yeni nesil çıpalar imdada yetişiyor.

  • 22 Mart 2021 
Tüm Uygulamalarda Kullanılan Marin Bantları Oldukça İşlevsel

Konu deniz olunca, bilinen veya bilinmeyen tüm malzemeler denizin zorlayıcı koşulları çerçevesinde şekilleniyor. Tekne bantları bile marin özelliklere sahip ve oldukça kullanışlı.

  • 22 Mart 2021 
Denizcilik Sektörü Uzun Vadeli ve Çevreci Ürünlere Yöneliyor

Denizcilik sektörü sadece keyif alma üzerine kurulu bir temel yapıdan ibaret değil. Bunun yerine artık denizciler, çevreye zarar vermeyen ve pratik ürünleri tercih ediyor; elektrikli motorlar gibi.

  • 18 Mart 2021 
Güçlü Bir Motor Seçimi Güçlü Bir Tekne Performansı Demek

Tekne sahipleri farklı motor modelleri arasında seçim yapmakta zorlanabilir. Doğru motor seçimi teknenin özelliklerine ve istenilen performansa göre değişiklik gösterir.

Toplam Sayfa: 6123456

İlginizi Çekebilir