Yeni Ürünler

  • 25 Şubat 2021 
Gemiyap Gemi Gereçleri Güvenliğinizi Sizden Çok Düşünüyor

Gemiyap Gemi Gereçleri, tekne güvenliği üzerine birçok ürün ve sistem sunuyor. Uzun ömürlü ve dayanıklı ürünleri ayağınıza getiren firma sayesinde deniz üzerinde güvende hissedeceksiniz.

  • 23 Şubat 2021 
Teknelerde Elektrikli Tuvaletler Büyük Kolaylık Sağlıyor

Teknelerde pratik eşyaların kullanımı çok önemli. Bu yüzden tekne sahipleri kullanımı basit ama etkili ürünleri tercih ediyor. Bu anlamda elektrikli tuvaletler oldukça faydalı.

  • 19 Şubat 2021 
Teknenizin Performansını Zehirli Boyalarla Artırın

Zehirli boyalar, her tekne sahibinin koruma yolu olarak başvurduğu ilk yöntem. Zehirli boya uygulamaları oldukça verimli olsa da en iyi sonuç için doğru boyayı seçmek ve doğru uygulamalar yapmak gerekiyor.

  • 16 Şubat 2021 
Pratik Çözümlerle Kekamoz Problemiyle Başa Çıkın

Kekamoz, teknelerin başlıca sorunlarından biri. Bu sorunu ortadan kaldırmak için düzenli olarak teknenizi yıkamanız gerekiyor ancak yeni çıkan deniz ürünleri sayesinde bu işlem de bir hayli kolaylaştı.

  • 12 Şubat 2021 
Çinko Ve Şaft Tutyalarla Teknenizi Koruma Altına Alın

Tekneyi, korozyondan koruyan tutyalar, küçük olmalarına rağmen oldukça işlevli. Özellikle tutyaları sıklıkla kontrol etmek ve düzenli değiştirmek gerekiyor. Tutyaların farklı çeşitleri mevcut.

  • 12 Şubat 2021 
Aeris Design Marin Koleksiyonu Teknelerinize Şıklık Katacak

Aeris Design markası altında yer alan ve deniz severlere hitap eden ürünleri içinde barındıran Art Of Marine koleksiyonu ile teknelerin havası değişiyor ve canlanıyor.

  • 10 Şubat 2021 
Deniz Motorsikleti İle Farklı Bir Deneyimin Keyfini Çıkarın

Üç kişilik bir kapasite sunan YAMAHA deniz motorsikletinde hız ayarı yapabilir ve basit kullanım tasarımı sayesinde deniz üzerinde hızlı bir sürüş yapabilirsiniz.

  • 10 Şubat 2021 
Tekne Bakımı İçin Polisaj ve Koruma Ürünleri Kullanın

Menzerna, polisaj sektöründeki 130 senelik deneyimi sonucunda çıkardığı polisaj ve koruma ürünleri ile tekne bakımını sağlıyor. Silikon içermeyen ürün grubu, denizin zorlu koşullarına karşı oldukça dayanıklı.

  • 9 Şubat 2021 
Hidrolik Sistemli Pasarella Pratik Bir Kullanım Sağlıyor

Bridge hidrolik pasarella, paslanmaz çelikten ve tik ağacından özel olarak üretildi. Katlanabilir özelliğe sahip 300 santim boyundaki pasarella, 150 kiloya kadar taşıyabiliyor.

  • 9 Şubat 2021 
Keşfetmenin Teknolojik Hali: Su Altı Robotları

Chasing M2 drone, su altında keşifler yapmak veya yeni görüntüler kaydetmek için tasarlandı. Oldukça hafif bir ağırlığa sahip drone, kolayca taşınabiliyor ve internete bağlanabiliyor.

Toplam Sayfa: 41234

İlginizi Çekebilir