Yeni Ürünler

  • 2 Temmuz 2021 
Akıllı Marina Sistemleri Hayatı Kolaylaştırıyor

Yeni nesil marina takip sistemleri, marinaya bağlı olan teknelerin tüm bilgi ve raporlarını toplayarak, yönetimi kolay bir hale getiriyor. Sistem basit bir şekilde çalışıyor.

  • 21 Haziran 2021 
Teknelerin En Davetkâr Ekipmanı Pasarellalar

Tekneye güvenli bir geçiş yapmamızı sağlayan pasarella, hem deniz şartlarına dayanmalı hem de uzun süreli kullanımlarıyla birçok misafiri tekneye güvenle ulaştırmalı.

  • 16 Haziran 2021 
Sunumlarda Fark Yaratan Doğal Dokunuş: Digibone Serisi

Stil sahibi, eşsiz ve zarif tasarımlarıyla fark yaratan Güral Porselen'in Digibone Serisi ile bahçelerde, balkonlarda kurulan yaz sofralarının tadına doyum olmayacak.

  • 11 Haziran 2021 
Marin Hoparlörle Deniz Üzerinde de Müziğin Keyfini Çıkarın

Tekne keyfini artıran en önemli aktivite tabii ki müziktir. Bu yüzden kaliteli bir hoparlör seçilmeli ki ses pürüzsüzlüğü sağlansın hem deniz şartlarına uygun olsun.

  • 2 Haziran 2021 
Güral Porselen’den Denize Özel Digibone Serisi

Güral Porselen’in deniz tutkunlarına özel serisi bu yaz teknelerde yerini alıyor. Digibone Serisi denizin bütün ruhunu porselene yansıtan büyüleyici parçalardan oluşuyor.

  • 30 Mayıs 2021 
Cool Marine’nin Tekne Buzdolaplarıyla Tanışın

Cool Marine buzdolapları az bir enerjiyle, yiyeceklere uzun süreli bir tazelik sağlıyor. İstenilen her türlü litreye göre ürün yelpazesi sunan firma, servis ağıyla da müşterilerini destekliyor.

  • 26 Mayıs 2021 
Teknenizi Deniz Dostu ve Kimyasal İçermeyen Ürünlerle Temizleyin

Birçok tekne temizlik ürünü var fakat hepsi aynı şekilde etkili mi? Tabii ki hayır. En ideal ürünün iyi bir temizlik yapması ve deniz ve okyanusları koruması da gerekiyor.

  • 24 Mayıs 2021 
Tekneniz Lezzetli Sofralara Ev Sahipliği Yapsın

Tekne tatili sırasında lezzetli sofralar kurmak, olmazsa olmazdır! Bu sofraların tek bir sırrı var; o da doğru fırını seçmek. Doğru fırın; hem güvenlik hem de konforlu kullanım demek.

  • 20 Mayıs 2021 
Akıllı Cihazlarınızı Denizde Güvende Tutmanın Yolu

Denize girmek enfes bir aktivite olsa da bazı durumlarda ek önlemler almak gerekiyor. Özellikle oldukça hassas teknolojik cihazlar için. Peki, bu önlemler nedir?

  • 17 Mayıs 2021 
Cool Marine Yiyeceklerinizin Taze Kalmasını Sağlıyor

Cool Marine, uzun ve keyifli tekne seyahatlerinde taze yiyecek-içecek sorununa inovatif bir çözüm getiriyor. CM serisi buzdolapları pratik yapısıyla yiyeceklerinizin ilk günkü kadar taze kalmasını sağlıyor.

Toplam Sayfa: 71234567

İlginizi Çekebilir