Her Zaman Daha İyisini Arzu Edenler İçin: Zeus Yacht

 

Bir grup şirketi olarak faaliyet gösteren ZEUS Şirketler Grubu, iki farklı sektörde hizmet veriyor; tekne üretimi ve lojistik. Firmanın iki ortağı Gürkan Yılmaz ve Selahattin Gülten, dünya çapında verdikleri hizmeti anlattı.

Dinamik Bir Yapıyla Kaliteli Hizmet Anlayışı

Zeus Yacht; 2011 yılında kurulmuş ZEUS Şirketler Grubu içerisinde faaliyet gösteren, bağlı olduğu grup şirketlerinden (Zeus Uluslararası Taşımacılık ve İnş.Ltd.Şti, Zeus Spedition Und Logistik GmbH,  Zeus Gastro &Int.Handel GmbH.) gücünü alan genç ve dinamik bir firmadır.

ZEUS Şirketler Grubu olarak Türkiye’deki ve Almanya’daki yerleşik firmalarımız sayesinde; esnek, hızlı bir hizmet anlayışıyla, kaliteli ürün felsefesini bir araya getiren bir grubuz.

Zeus Yacht olarak günümüzün inovatif detaylarıyla ürettiğimiz fiber tekneleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Sahip olduğumuz tecrübeli personel ve ekipmanlar sayesinde kaliteden ödün vermiyoruz. Üretim adresi İstanbul, Tuzla olmasına rağmen, grup firmaları sayesinde dünyanın her yerine teslimat yapabiliyoruz.”

Yeni Teknikler Geliştiriyoruz

“Zeus Yacht; yeni teknikleri kullanarak ürünlerinin sağlamlığı ve dayanıklılığını en üst kaliteye ulaştırmayı başardık. Ürünlerinde boya kullanmayarak, en az 3 kat jelkot uygulaması ile deniz suyu ve gün ışığına karşı yıllarca deforme olmadan, yapıldığı ilk günkü yapısını korumayı başarabilen ürünler meydana getirdik. Ürün ebatına göre jelkot altı elyaf ve kompozit uygulamalar ile statiği en üst seviyede dayanıklı tekneler üretiyoruz.

Şu anda dört farklı model üretiyoruz; 6.30 MT  Zeus Canal, 11.40 MT Zeus Premium, 14.50 MT Zeus Seclamen ve 18.30 MT Zeus Myth.”

Ürünlerimiz Garantili

“Zeus Yacht olarak ürünlerimizin kalitesinden emin olduğumuz için satış sonrası dünyanın neresinde olursa olsun, 1 yıl ürün garantisi vermekteyiz. Kullanılan seyir sistem ve diğer elektronik ekipmanlar dünya markalarından meydana geldiği için servis ağımız çok geniş.”

Dünya Fuarlarında Her Daim Varız

“En son olarak bu sene düzenlenen, Cannes Yacht Festivali’ne iştirak ettik. 2022 yılı için sözleşme imzalayarak yerimizi şimdiden ayarladık..”

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir