Doğa İlgi Çekici Tasarım Ve Konseptiyle Görenleri Büyülüyor

 

Yat tasarım firması Sinot tarafından tasarlanan bu ilginç yat görenleri şaşırttığı gibi hayran da bırakıyor. İlk bakışta lüks bir yattan ziyade binayı andıran bu güzel yatın ismi ise: Doğa.

Doğa, geniş iç kapasitesinin yanı sıra farklı özellikleri ile de kendine hayran bırakıyor. Lüks yatın içinin tamamı neredeyse tavandan başlayan büyük camlar ile donatılmış. Yat, gün ışığının altında parlarken, bir yandan da muhteşem deniz manzarasını ayaklar altına seriyor. Bu camlar sayesinde yat sahipleri denizi daha çok hissediyor.

Doğa’da yat iklim kontrolü bir bahçe ve gözlem güvertesi bulunuyor. Göz alıcı yat Doğa’da ayrıca spa, havuz ve spor salonu mevcut. Her detayı ile büyüleyen Doğa’nın içindeki havuz öyle alelade değil. Havuz ince bir düşünceden yola çıkarak, deniz seviyesinde yer alıyor.

18 kişilik misafir kapasitesi ile Doğa, hem estetik hem de farklı görüntüsüyle yat severlerin hemen dikkatini çekiyor. İç tasarımındaki zarafet ve şıklık, yatın bir tasarım harikası olduğunu gözler önüne seriyor. Sinot, tasarımı için şöyle diyor: “Doğa, parıldayan  bir barış ve huzur işareti. Aynı zamanda Doğa, yat ve çevresi arasındaki temel bağlantıyı koruyor.”

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir