Katamaran

  • 6 Ekim 2021 
Vision F 80 ile Standartlara Meydan Okuyun

Cannes Yachting Festival’de görkemiyle öne çıkan katamaran Vision F 80; sanat, mühendislik, tasarım ve farklı perspektifin bir sonucu. İç Mimar Elif Seda Ünay ile katamaranda yaptığımız yolculuğa kulak verin.

  • 17 Haziran 2021 
Excess 11 ile Keyifli Bir Seyir Deneyiminin Tadını Çıkarın

En küçük gezi katamaranı olarak ilgi çeken Excess 11, tasarımı ve yaşam alanlarıyla deniz üzerinde ikinci bir ev konforu yaşatıyor. Model, denizin ruhunu yansıtır nitelikte.

  • 8 Haziran 2021 
Bali Catamaran’ın En Geniş ve En Yeni Modeli: 4.2

Haziran ayında Türkiye pazarına giriş yapan yeni model Bali 4.2, sınıfına göre daha geniş bir yaşam alanı sunuyor. Keyifli vakitler için tasarlanan model göz dolduruyor.

  • 24 Mayıs 2021 
Fountaine Pajot New 51 ile Tatil Keyfinizi Zirvede Yaşayın

Fountaine Pajot New 51, barındırdığı özellikleriyle tekne severlere kendini sevdiriyor. Çift master kabin bulunan tekne, sektörde bu özelliğe sahip ilk katamaran olma ünvanını taşıyor.

  • 24 Mayıs 2021 
Aquila’nın Yeni Amiral Gemisine Yakından Bir Bakış

New Aquila 70 Luxury Power Catamaran, artırılmış performansı ve konforlu özellikleriyle iç ve dış tasarımda oldukça etkileyici. Modelin detayları oldukça titizlikle işlenmiş.

  • 21 Mayıs 2021 
Astréa 42 ile Denizin Özgürlük Çağrısına Kulak Verin

Astréa 42 doğal ve kendinizi canlı hissedebileceğiniz bir tasarım ile şekillenerek suya indirilmiş bir tekne. Dar alanların kullanımı ve iç dekorasyon oldukça zevkli, ferah ve aydınlık.

  • 27 Nisan 2021 
İki Farklı Konseptin Birleşimi: Katamaran Deniz Taksi

Design Nobis tarafından tasarlanan bu model hem bir katamaran hem de bir taksi. Bu iki konseptin birleşimi oldukça işlevsel olsa da ortaya çıkan tasarım görüntüsü muazzam.

  • 20 Nisan 2021 
Ödüllü Katamaran Aquila 44 ile Denizin Keyfini Çıkarın

Bol güneş ışığı ve bol deniz…bu kavramlar Aquila 44 ile bir araya geldi. Keyifli dakikalar ve unutulmaz anlar için modele güzel bir tasarım yapılmış ve her türlü organizasyon için uygun hale getirilmiş.

  • 13 Nisan 2021 
Isla 40 ile Denizin Huzurlu Sularında Keyifli Bir Seyir Deneyimi Yaşayın

Isla 40, oldukça etkileyici ve alışagelmiş modellerin dışında bir tarz yaratıyor. Teknenin iç ve dış alanları en iyi şekilde değerlendirilince tekne, yüzen bir ev haline gelmiş.

  • 25 Mart 2021 
Leopard 42 Performansıyla Hayran Bırakıyor

Zarif ve keskin hatlarıyla denizde süzülen Leopard 42, taze deniz kokusunu ve gün ışığını hissetmeniz için ideal bir tekne. Model, Leopard 53 için yapılan stili benimsedi.

Toplam Sayfa: 212

İlginizi Çekebilir