KRC Yatçılık T-Rex, Exuma Explorer ve Rhino III’ü Tanıttı

Türk yat üreticisi KRC Yatçılık ve Martı Yat’ın işbirliği ile üretilen 33,50 metrelik T-Rex, Exuma Explorer ve Rhino III’ün render’ları tekne severlere tanıtıldı.

Uzun menzilli keşif seyirleri için kullanışlı hale getirilen çelik deplasman gövdeye ve alüminyum üst binaya sahip olan trawler tipi teknelere, iki adet 800 hp gücündeki MAN motorlar güç verecek.

Tüm dünyada büyük beğeni kazanan KRCM110 serilerinde konfora olabilecek her açıdan önem gösterildiği açıkça görülüyor. KRCM110, kullanıcılarına aynı anda açılabilen beş hidrolik balkon ile daha geniş alan ve bolca konfor alanı sağlarken, denizin keyfini çıkarmayı garantiliyor.

Ayrıca kişiselleştirilebilir iç mekan, müşterilere daha fazla özelleştirme sağlayarak tekne severleri biraz daha heyecanlandırmaya devam edecek gibi görünüyor. Fakat söylemekte fayda var; üreticiler, avlu bölümünde ana güverte sahibinin süiti, üst güverte VIP, barlı bir güneşlenme terası ve isteğe bağlı bir jakuzi bulunmasını öneriyor.

Ön güvertede küçük bir oturma alanı, üst güvertede kıç tarafında yumuşak depolama alanı bulunurken, güneşlenme terası, gözyaşı damlası kanepe ve bar dikkat çekiyor.

Söz konusu gemiler 4.000+ deniz mili ve maksimum 14 knot hızla yol alırken, misafirler Ana güvertede bulunan alfresco yemek alanının tadını çıkarabilme fırsatı elde edecek. 300 grostonun altındaki hacimleriyle her bir trawler, cömert iç mekanlara ve sekiz kamaraya kadar yerleşim olanağına sahip olacak.

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir