Moody DS54 ile Harika Bir Yaz Sezonu Geçireceksiniz

 

17.10 metre boyuna sahip Moody DS54, çift ıstralya, furling ana yelken ve kendinden tramolalı flok gibi özellikleri sayesinde basit bir kullanım keyfi sunuyor.

Teknenin 25.30 metrelik direği ve  yaklaşık 160 metrekarelik yelken alanı, ince kıç yapısı ve denize dik bir şekilde girerek suyu rahatlıkla yaran pruvayla birleşince tekneye mükemmel bir denizcilik kazandırıyor. Havuzluktaki çift dümen, tekne hâkimiyeti ve idaresini kolaylaştırıyor. Demirdeyken devasa bir güneşlenme alanına dönüşebilen baş güverte konforlu anlar vadediyor. Havuzlukta gölge ihtiyacı duyduğunuzda hemen üzerinizdeki biminiyi çekip havuzluk üstünü korunaklı hâle getirebiliyorsunuz.

Sunulan 360 derecelik bir manzara ve geniş penceler ile teknenin dümen alanından, tüm mekanlara hâkimiyet sağlayabilirsiniz. Modelde yer verilen saklama alanları sayesinde tüm oyuncak ve ekipmanlar rahatlıkla kullanılabiliyor.  Kıçtaki büyük garaj, kokpitteki iki büyük saklama dolabı ve baş taraftaki saklama alanı ile tekne her türlü depolama için uygun.

Teknede oluşturulan yaşam alanları birinci sınıf tik malzemelerle kaplanmış. Dış mekânda yer alan yarı daire şeklindeki oturma dizaynı ana salonda da kendini gösteriyor. Ana salonun karşısında yer alan donanımlı mutfakta; ocak, fırın, buzdolabı, çift evye, mikrodalga ve espresso makinesi mevcut.

Baş taraftaki bağımsız master kabin, king-size ada tipi yatağı ile güzel bir uyku vadederken saklama alanları ve tam boy aydınlatmalı dolaplar, yatağa eşlik ediyor. Bağımsız duşa kabine sahip en suit kabini ise kamara boyunca uzanan hatchler, yanlardaki geniş camlarla birleşerek aydınlık bir ortam yaratıyor. Bu kabinler dışında teknede 3 kabin daha yer alıyor.

Teknede öne çıkan detaylardan biri de özelleştirme. Bu noktada opsiyonel olarak bir özelleştirmeden bahsetmiyoruz. Bu özellik, daha geniş çaplı olarak işlenmiş. Örneğin; salondaki mutfağı aşağıya alabiliyorsunuz ya da misafir kabinindeki yatakların yönünü değiştirerek sancak-iskele yerine baş-kıç istikametinde uzanmasını sağlayabiliyorsunuz.

Teknik Özellikler

Tam Boy: 17,10 m
En: 5,19 m
Draft: 2,60 m
Yakıt Tankı: 522 l
Su Tankı: 766 l
Ana Yelken Alanı: 80,10 m²
Flok Alanı: 60,50 m²
Toplam Yelken Alanı: 160 m²
Makine: 150 HP

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir