Bu yaz mavi yolculuğa Hera Yachting ile çıkın

 

Arzu Gerçek (sol) ve Anja Vanderwal (sağ)

Hera Yachting, iki kadın girişimci olan Anja Vanderwal ve Arzu Gerçek tarafından kurulan bir charter şirketi. Bu yaz aradığınız lüks bir hizmet ve istediğiniz her şeyi sunacak bir tatil ise doğru adrestesiniz!

Vanderwal ve Gerçek, tüm süreç boyunca size keyifle eşlik ediyor; bütçeniz ve hayalleriniz doğrultusunda doğru yatı bulmak gibi tatilinizi mükemmelleştirecek her detayda size deneyimleriyle yol gösteriyor.

Bu yaz hangi denizleri keşfetmek istiyorsunuz? Hera Yachting; Türkiye, Hırvatistan, Yunanistan ve Sicilya’nın en güzel koylarını keşfe çıkmanız için size geniş bir rota seçeneği sunuyor. Dilediğiniz rotayı seçtikten sonra kendiniz için en uygun mavi yolculuk haritasını çıkartabilirsiniz.

Hera’nın portföyünde birçok tekne var. Filodaki lüks gulet ve motor yatların her biri özenle seçilen, her türlü isteğinizi yerine getirecek kadar donanımlı tekneler ancak siz bu yaz en için sizi enlerde hissettirecek bir yıldız arıyorsanız, filoda birçok ödüllü guletin olduğunu vurgulamak isteriz.

Bu yazı asla unutulmayacak anılarla doldurmak için Hera Yachting, sizin için her şeyi düşünüyor!

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir