Mavide Tatil’in Konforlu Tekneleriyle En Güzel Rotaları Keşfedin

 

Mavide Tatil, bütün kış heyecanla yaz tatilini bekleyenlere konforlu bir hizmet sunmak için tüm detayları düşünüyor. Misafirlerinin tüm istek ve arzularını yerine getirmeyi bir öncelik haline getiren firma motor yatlarda minimum üç gün, guletlerde ise bir haftalık tatil planlarıyla cezbediyor.

Mavide Tatil ile bir yolculuğa çıkmak istiyorsanız geniş rota planının tadını çıkarabilirsiniz çünkü firma, misafirlerinden gelecek olan taleplere göre rota oluşturuyor. İster Göcek koylarının doğasına şahitlik edebilir, isterseniz de Yunanistan’ın keyifli koy ve adalarına uzanabilirsiniz.

Mavide Tatil, her türlü planlarınız için farklı tekne seçenekleri sunuyor; ister gulet, ister motor yat olsun tüm konforuyla misafirler için hazırlanıyor. Mavi yolculuk konseptinin vazgeçilmezi olan gulet tekneler tabii ki en popüler yaz seçeneği. Bu tekneler tatil boyu geniş bir yaşam ve güneşlenme alanı sunuyor ve aileler tarafından çokça tercih ediliyor.

Firma, yaz tatil planlarını “hayalleri süsleyen” olarak nitelendiriyor dolayısıyla herkesin bu deneyimi yaşaması için misafirlerine farklı birçok tekne ve bütçe planı sunuyor.

Firma sahibi Hüseyin Buğdaycı, misafirlerine şu sözlerle sesleniyor: “ Biz Mavide Tatil ailesi olarak misafirlerimizin hayallerini gerçekleştirmiş, huzurlu ve mutlu bir şekilde kıyıya dönmüş olduklarını görmek için elimizden geleni yapmaya hazırız. Şimdi ‘Mavide Tatil Zamanı!’ diyoruz.”

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir