Milangaz’dan teknelere özel yeni ürün Milangaz Rota!

 

LPG pazarının uzman markası Milangaz, tekne ve yat mutfaklarında kullanılmak üzere yeni bir tüp üretti. Deniz koşullarına uygun olarak tasarımıyla dikkat çeken Milangaz Rota, emniyetli sistemi ve kullanım kolaylığı ile ön plana çıkıyor. 

 Kesintisiz tüm segmentelerde LPG hizmeti veren Milangaz ürün çeşitliliğini artırmaya devam ediyor. Tekne ve yat mutfaklarına özel olarak tasarlanan Milangaz Rota, deniz koşullarına yönelik emniyet özellikleriyle öne çıkıyor. Ocağın kullanılmadığı zamanlarda vanayı kapatma imkanı veren yeni ürün, alt kısmında yer alan plastik kılıf sayesinde zeminde kaymıyor. Plastik kılıf aynı zamanda tekne zemininin temiz kalmasına yardımcı oluyor.

Milangaz Rota, vidalı dedantör ve rakorlu hortum bağlantısı sayesinde teknenin orijinalliğini bozmadan tüpün en emniyetli şekilde gaz bağlantısını yapmaya olanak sağlıyor. Ayrıca Milangaz Rota’nın gövde kısmında yıpranma ve paslanmaya karşı koruması da bulunuyor. Emniyetli sistemi ve kullanım kolaylığı ile dikkat çeken Milangaz Rota’nın satış noktalarına ulaşmak için tıklayın.

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir