Konforlu Tekne Nauta 6.80 ile Denizlerin Tadını Çıkarın

 

Nauta Marin, tekne sektörünün önemli oyuncularından biri. Yaptığı her teknede kaliteyi ön planda tutmak ve teknelerinin sorunsuz bir şekilde seyir alması için çalışan firma, her türlü isteğe ve plana cevap veren modeller üretiyor.

“Bir teknem olsun, her şeyi onunla yapayım!” diyorsanız, Nauta 6.80 ile sizi tanıştıralım. Tekneyi; balıkçılıkta, günlük gezilerinizde veya uzun soluklu planlarınızda keyifle kullanabilirsiniz.

Kaliteli malzemelerin ve titiz işçiliğin bir sonucu olan güzel mini tekne, konforlu yapısıyla elverişli bir atmosfer sunuyor. Nauta 6.80’de geniş arka oturma alanı, 2 kişinin aynı anda rahatça güneşlenebileceği ön güneşlenme alanı (yastıklı güneşlenme minderleri ile birlikte) iki taraflı rahat yan yürüme yolları, kapalı kabinli elektrikli tuvaleti ve kapalı kabin içi duş sistemi, 174 santim kamara yüksekliği, geniş ve rahat 2 kişilik yatağı ile deniz üzerinde bir ev konforu vadediyor.

Ayrıca arzu edildiği takdirde arka oturma alanı ile masa arası 2 kişi için yatağa çevrilebiliyor ki bu ek alan benzersiz bir fark yaratıyor…

Tekne 6.80 metre boyutunda fakat tasarım olarak, iç mekanların kullanımı çok iyi işlenmiş. Teknede 8 kişiye kadar konaklama sağlanabiliyor. 2.55 metre genişliğe sahip modelin her bir parçası konforun artırılması için düzenlenmiş.

Modelin birçok opsiyonel seçeneği de var. Bu seçenekler; krom ayaklı tam kapama branda sumbrella kumaş, elasteak kaplama, solar güneş paneli, baş pervane, buzdolabı, su altı lambası, Webasto ısıtıcı, sabit telsiz ve anten, çift yastıklı ön güneşlenme minderi olarak sayılabilir.

6.80, Nauta’nın amiral gemisi ve ayrıca modelde 57 HP ile 110 HP arasında motor seçimi yapılabiliyor.

Teknik Özellikler

Uzunluk: Tam boy 6.80 (Arka platform ile birlikte 7.50)
Motor Aralığı: 57 HP – 110 HP Arası
Genişlik: 2.55
Yatak Kapasitesi: 2 + 2
Yükseklik: 2.65
Taşıma Kapasitesi: 8 Kişi
Draft: 79
Sertifikasyon: CE
Ağırlık: Fiber Ağırlığı 1900 KG, Toplam Ağırlığı 3.250 KG

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir