Nauta Marin, kaliteli ürünleriyle tercih ediliyor

Nauta Marin Denizcilik Genel Müdürü Rasim Akçal, üretimde kaliteyi çalışma disiplininin başına koyduklarını söylüyor.

Kaliteli ürünlerle adından söz ettiren Nauta Marin Denizcilik, ar-ge ve inovatif çalışmalarıyla da göz dolduruyor.

Nauta Marin Denizcilik’i tanıyabilir miyiz?

Nauta Marin Denizcilik, 1999 yılından bugüne kadar tecrübeli ekibi modern üretim tesisleri ve günümüzün en kabul gören imalat teknikleri ile birlikte RTM infuzyon, el yatırması gibi model, kalıp, karavan ve tekne üretimi yapan 1500 m2 kapalı, 1000 m2 açık alanı olan 45 kişinin çalıştığı tekne ve karavan üretim merkezidir.

Ürünleriniz ve ürün çeşitliliğiniz hakkında bilgi verebilir misiniz?

Nauta Marin Denizcilik olarak ürün çeşitlerimiz Nauta 6.20 modeli dıştan takma 50 HP ile 115 HP arasında motor seçeneği ile çok güzel bir günü birlik teknesidir. Dengeli, hızlı ve zamanı iyi kullanmak isteyenler için büyük bir fırsat sunuyor. Nuata 6.80 içten takma ve dıştan takma olmak üzere Nauta markasının amiral gemisi özelliğine sahiptir. En çok sevilen, en çok tutulan ve satılan teknesidir. Arka platformu ile birlikte 7.80’e çıkan çok dengeli, denizci, boyutlarına göre inanılmaz kullanım alanına sahip mini bir yat görünümündedir. Bunun dışında bir yıl sonra piyasaya çıkacak Nauta 8.80 projemiz mevcutta vardır. Orta sekmente uygun hitap edecektir. Son olarak da yeni başladığımız ama çok sevilen bir karavan projemiz var şuan için 7. Karavanımızı sahibine teslim ettik. 4.15 boyunda 2.10 genişliğinde 750 KG altında içi ve dışı monoblok bir ürün oldu çok yakında kara yollarımızda fazlası ile göreceksiniz.

KALİTEDEN TAVİZ VERMİYORUZ

Tekne tasarımlarınızda neler ön plana çıkıyor?

Tekne tasarımlarımızda bir kere kesinlikle malzemenin kalitesi, ikinci olarak da kesinlikle geniş, ferah kullanım alanları, her bir alanı değerlendirmek, güvenli bir sürüş ve denizde geçen her zamanın kaliteli ve özel olması Nauta teknelerimizin olmazsa olmazıdır.

ÜRETİMDE DÜNYA İLE REKABET HALİNDEYİZ

Pandemi sürecinde işleriniz nasıl etkilendi?

Ülkemizdeki tekne ve yat üretimi olarak son yıllarda gerçekten Avrupa ve dünya ile rekabet edebilecek seviyelere gelindi. Artık alışılagelmiş ve sıradan tasarımların dışında son dönemlerde çok farklı çizilen güzel tekneler yapılıyor. 2020 yılı herkes için sıkıntılı bir yıl oldu buna rağmen bir önceki yıldan % 60 daha fazla tekne satışı gerçekleştirdik.

KESİNTİSİZ HİZMET

Rakiplerinizden hangi özellikler ile ayrılıyorsunuz?

Müşterilerimiz Nauta teknelerini tercih ettiklerinde aldıkları her bir tekne de maksimum kalite, denizci alt yapılı tekneler 7/24 ulaşabilecekleri müşteri desteği satış sonrası bakım, kışlama hizmeti gibi birçok etken bizleri rakiplerimizden ayırıyor ve müşterimize katma değer sunuyoruz. Nauta Marin Denizcilik olarak bizim amacımız kaliteyi devamlı en üstte tutmak, deniz de yüzen her bir tekne kaptanlarımızın sorunsuz, kaliteli zaman geçirmesini sağlamak olacak.

 

YACHTLIFE&TRAVEL

 

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir