Ödüllü Manhattan Modellerinin Yeni Üyesi: Manhattan 68

 

Manhattan 68’de geniş bir kokpit, görkemli oturma grubu bulunan ana salon ve tam donanımlı kıç mutfağı bulunuyor. Ana güvertenin yenilikçi ve titiz tasarımı, bu tekneyi misafirleri ağırlamak için mükemmel bir tekne haline getiriyor.

Cömert bir metrekareye yayılmış salon ve üst kıç mutfaktan, dümende yükseltilmiş refakatçi koltuğuna kadar, bu olağanüstü düzen, tekne sahibinin ve misafirlerinin alanlar arasında zahmetsizce hareket etmelerini sağlıyor. İç mekân havalı, canlı ve çağdaş bir görünüm sağlayan yeni bir tasarım ile detaylara büyük bir özen gösteriyor.

Salon, panoramik camlar sayesinde ışıkla dolarken, aydınlatma tasarımı baştan sona son iyice düşünüldü. Aydınlatma kalitesini arttırmak için tavan panelleri ve mobilyalarda gizli aydınlatma kullanıldı.  Tekne sahibi, merkezi bir kontrol uygulaması olan Videoworks’ten tek dokunuşla “Film, Parti veya Gece modları” gibi aydınlatma ve eğlence ortamları yaratmak adına seçim yapabilir.

Teknenin farklı odaları, günün saatine ve ruh haline bağlı olarak farklı bir ambiyans yaratıyor.  Tüm bu unsurların birleşimi, yat sahibi ailenin rahatlaması için uygun bir ortam yaratmakla birlikte eğlence için kolayca dönüştürülebilen elverişli bir ortam da sağlıyor.

Manhattan 68 flybridge, bir hard-top seçeneği düşünülerek tasarlandı ve geniş ön güneşlenme alanlarına ve ikinci bir dümene sahip. Ayrıca lüks yat, sahibinin tercihine göre özelleştirilmiş bağımsız mobilyalar için açık alanlı geniş oturma alanı sunuyor.

Bar, birden çok kullanım için tasarlandı. Sosyal bir alan olarak da kullanılabilen barda eğlenceli bir ortam sunarken barda barbekü ve bir buzdolabı bulunuyor. Teknenin iç sosyal düzeni, konukları suya yaklaştırmak için Sunseeker’in yenilikçi beach clubını içeren geniş yüzme platformuna kadar devam ediyor.

Teknenin beach cluba açılan hidrolik kapısı duş başlığını, ışıkları ve hoparlörü ortaya çıkarıyor. Tüplü dalış ve spor ekipmanları için depolama alanın bulunan teknenin beach club kısmı isteğe bağlı olarak katlanabilen bir koltuk ve suya bitişik Seabob saklama dolapları ve dâhili şarj noktaları ile donatıldı. Bu platform ayrıca Williams Sportjet 395’in denize indirilmesi için uygun bir alan sunuyor. Manhattan 68, iki kişilik mürettebat ve sekiz kişilik misafir kapasitesi barındırıyor.

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir