Queen Tati: Özel İstekler Doğrultusunda İnşa Edildi

 

Dinamik yapıya sahip 38 metre uzunluğundaki özel tasarım Queen Tati, nesiller boyu kullanabileceğiniz geniş bir aile teknesi.

Vripack Yacht Design tarafından  tasarlanan tekne, sahibinin özel istekleri doğrultusunda pandemiden bu yana iki buçuk yıl süren eğlenceli bir süreçle inşaa edildi. Yat sahibi: “Tüm geniş ailemi barındırabilecek bir yata ihtiyacım vardı” diyor. “İstersek, hepimizin geceleri yıldızların altında kamp kurması için yeterli alana sahip, etraftaki manzarayı seyredebileceğimiz bir çatı katı istedim.”

queen tati

Küçük Detaylar Büyük Mutluluklar

Queen Tati, hacimli bir gözlem güvertesine sahip. Tekerlekli bir ev, jakuzisi bulunan asma köprü, pilotluk yapmayı seven sahibi için üç kişilik dümen gibi unsurların hepsi özel istekler doğrultusunda dizayn edildi. Yüksek tavanlı ve dış mekanla bağlantısı olan bir plaj da bunlara dahil.

“Karım tüm kapıların yere aynı hizada olmasını istedi. Yüzme platformunun plaj kulübüyle aynı seviyede olmasını istedik ve kıç güverteyi hem yemek hem de dinlenmek için kullanmayı seviyoruz. Vripack’in başından beri anladığı bunun gibi küçük detaylar, bizim için önemliydi.”

queen tati

Kalabalık Gruplar İçin Uygun

Tamamen alüminyum yatın düzeni, depolama ve misafir kullanımını en üst düzeye çıkarıyor. Konuklarınızı keyifle ağırlayabileceğiniz altı adet misafir kamarası mevcut. İç mekan dekorasyonlarında Latin Amerika’dan esintilerle karşılaşıyorsunuz. Açık hava sineması, spor salonu ve iki adet çift kişilik jet ski, 38 metrelik geniş alanı herkes için eğlence merkezi haline getiriyor. ‘Mini Queen’ olarak adlandırılan 7 metrelik bot ile büyük gruplar halinde gezintiye çıkmanız da mümkün.

Queen Tati, teknik olarak donanımlı ve kendi kendine yetebilen; uzun menzilli ve yüksek hacimli bir yat. Yaklaşık 21 knot maksimum hız sağlayan yüksek dalga delici bir pruvaya sahip.

queen tati

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir