Tekne Bakımda Doğru Adres: Versai Marine Services

Tekneler, yaz kış verdikleri keyifle sahiplerine hizmet ediyor. Teknelerin bu performansı gösterebilmesi için düzenli olarak bakım ve onarım görmesi gerekiyor. Tabii, burada önemli bir nokta ise; teknenin ihtiyacını anlayacak ve doğru çözümlere kavuşturacak düzeyde profesyonel bir firma ile çalışmak.

Versai Marine Services, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve uzman kadrosuyla teknelerin dilinden iyi anlıyor. Versai Marine Services, yat bakım onarımda üst düzey bir kaliteyle denizcilik sektöründe yerini başarıyla koruyor.

Kapsamlı Hizmet Anlayışı

Versai Marine Services tekne sahiplerinin ihtiyacı olan bütün hizmetleri sağlıyor. Firma; güverte, borda ve karina onarımları, baş pervane, tünel kurulum bakım ve onarımları, salma onarımı, kaydırmaz zemin uygulamaları, teak döşeme uygulamaları, boyama uygulamaları, pasta-polisaj krom uygulamaları, tutya değişimi, pis su/tatlı su servisi, yakıt sistemleri servisi, elektrik işleri, ahşap onarım uygulamaları, mobilya uygulamaları (döşeme, yatak, minder, oturma grubu), güneşlik imalatı ve tente uygulamaları yapıyor.

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir