Viya Boat İmzalı Özgün Modeller

 

TEODORA 4.90 SLN

Teodora 4.90 SLN’nin üstün denizciliğine, denge konusundaki iddiasına, sürüş ve konaklama konforuna hayran kalacaksınız.

Fark yaratan akıllı iç dizaynı ve modüler yapısı ile her tür kullanım amacına hizmet edebilmektedir. Opsiyonel sunulan parçalar ile dilerseniz teknenizin baş tarafını tamamen güneşlenme alanına, dilerseniz beş kişinin rahatlıkla kullanabileceği bir masayla oturma alanına dönüştürebilirsiniz. Standart olarak sunulan dizayn ise özellikle jig avlarında size emsalsiz bir kullanım alanı sunar.

Üstün manevra yeteneği, maksimum motor verimliliğini sağlayan alt gövde yapısı, sessiz ve güvenli sürüş konforu, göze hitap eden ve alışılmışın dışındaki iç dizaynı Teodora 4,90 SLN’nin öne çıkan özelliklerinden.

viya boat

TEODORA 5.90 BRC

Teodora 5.90 BRC fiber tekne, yüksek verimlilik oranı, sağlam yapısı, üst düzey güvenlik tedbirleri, sürüş ve konaklama konforu ile dikkatleri çekiyor.

Konsol altı dolabına dilerseniz tuvalet, buzdolabı, buzluk vb. koyabilir daha çok eşyanızı burada muhafaza edebilirsiniz. Teodora 5.90 BRC’nin gövdesi kompozit omurga tasarımı ve üç cidar yapısı sayesinde benzersiz bir sağlamlığa sahiptir. Su geçirmez kapakları, tabanı çevreleyen su olukları ve yağmur giderleri ile tekneniz şiddetli yağışlarda güvendedir.

viya boat

TEODORA 4.75 PRN

Teodora serisinin en küçük modeli Teodora 4.75 PRN. Ölçü olarak küçük; lakin gövde olarak ona küçük demek mümkün değil.

Fiberden üretilen tekne, sınıfının tartışmasız en iyisi. Şöyle düşünün; üç yetişkin küpeştesine çıkıyorsunuz ve tekne hiç yana yatmıyor. Denge konusunda gerçek bir tasarım harikası. Teodora 4,75 PRN’nin motor-gövde verimliliği üst seviyede. 20 HP motor ile ortalama sürati 20 mil. Teodora serisinin diğer bir özelliği ise akıllı iç tasarım ve modüler yapısı. Küçük bir değişiklik ile balıkçı tekneniz bir gezi teknesine dönüşebilmektedir.

viya boat

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir