Haberler

  • 22 Ekim 2021 
İkonik Bir Apreamare Eseri: Gozzo 35 ve Detayları

Güzel bir iş birliği sonucunda tasarlanan Gozzo 35, Apreamare'nin göz alıcı teknelerinden bir tanesi. Üstelik lüks ve teknede hız deneyimini güvenli bir şekilde yaşayabilirsiniz.

  • 21 Ekim 2021 
Northstar RIB, Fort Lauderdale International Boat Show 2021’de!

2 yıl önce AXIS Tender serisi ile Amerika pazarına başarılı bir giriş yapan Northstar, bu sene de ORION serisi botlarını sunmaya hazırlanıyor. Fuarda Orion 7 ve Orion 8 modelleri temsil edecek.

  • 20 Ekim 2021 
YATED, Yat ve Tekne Motorları Atölye açılışında sektörü bir araya getirdi

YATED, Haydarpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde YATED Atölyesi tanıtım ve basın toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda sektör bileşenleri bir araya geldi.

  • 19 Ekim 2021 
Popülaritesi Artan Bir Kış Sporu: Buz Dalışı ve En İyi Rotaları

Buz dalışı, şu anda size farklı gelmiş olabilir çünkü hâlihazırda ülkemizde çok iyi bilinen bir spor değil fakat yurt dışında kış sezonu açıldığı andan itibaren çokça tercih edilen bir aktivite olduğunu söyleyelim.

  • 18 Ekim 2021 
Milta Bodrum Marina’da Sanatsal Günler Devam Ediyor

Ahmet Hıdır’ın “Geriye Kalan” isimli resim sergisi başladı. 13 Ekim'de başlayan sergi, 26 Ekim'e kadar sürecek. sergide yaklaşık 40 resim sergileniyor.

  • 15 Ekim 2021 
Aradığınız Her Şeyi Ocean Marine’de Bulabilirsiniz

Ocean Marine; tekne modelleri, yat malzemeleri ve su sporları kategorisinde birçok markayı ve ürünü tek bir çatı altında denizseverlere sunuyor. Detaylar haberimizde...

  • 14 Ekim 2021 
5 Ülkeye Yayılan Bir Hizmet Anlayışı: D Marin

Dünya çapında 15 marina ve tutkulu bir hizmet anlayışı ile D Marin, Cannes’da yerini aldı. D Marin Turgutreis Marina Müdürü Ecmel Çakmak ile bir marina turu yaptık.

  • 12 Ekim 2021 
Euphoria II Motor Yacht, Monaco Boat Show’da Gövde Gösterisi Yaptı

Mayra Yachts tarafından suya indirilen, Monaco’da yıldız gibi parlayan Euphoria II’yı inceleyeceğiz. Yatın tasarımı dünyaca ünlü Yat Tasarımcısı Ken Freivokh’e ait.

  • 11 Ekim 2021 
Her Zaman Daha İyisini Arzu Edenler İçin: Zeus Yacht

Bir grup şirketi olarak faaliyet gösteren ZEUS Şirketler Grubu, iki farklı sektörde hizmet veriyor; tekne üretimi ve lojistik. Firmanın iki ortağı Gürkan Yılmaz ve Selahattin Gülten, dünya çapında verdikleri hizmeti anlattı.

  • 11 Ekim 2021 
NanoPax ile Teknenizde Hijyenik Ortamlar Yakalayın

Pandeminin devam ettiği bu sürede herkesin ilk ihtiyacı temizlik oldu. Durum böyle olunca da NanoPax, hijyenik bir ortam sağlamak için pratik fakat her türlü ortama uygun ürünler geliştirdi.

Toplam Sayfa: 541234»Son

İlginizi Çekebilir