Haberler

  • 30 Temmuz 2021 
Deniz ve Güneşin Tadını Rancraft RM 21 ile Çıkarın

Karizmatik çizgiler ve su sporları konseptinin birleşimiyle oluşan Rancraft RM 21 modelinde pratik detaylar ve lüks malzemeler göz dolduruyor. Detaylar haberimizde...

  • 30 Temmuz 2021 
Marine Time 5.65: Ailenizle Vakit Geçirmenin Konforlu Yolu

Marine Time 5.65 modeli; güneşlenme alanı, havuzluğu ve iki kişilik kabiniyle geniş ve ferah bir model. Firmanın tekneleri Türkiye pazarına Ardor A.Ş tarafından getiriliyor.

  • 29 Temmuz 2021 
Doğa ve Lüks Akana Cennet Koyu’nda Buluşuyor

Bodrum’un en özel koylarından biri olan Cennet Koyu’nda Çağdaş Holding yatırımcılığında kapılarını açan Akana Cennet Koyu, doğanın içinde masalsı ve lüks bir tatil deneyimi yaşatmayı vadediyor.

  • 29 Temmuz 2021 
RS Cinque.5 ile Denizin Tadını Konforlu Bir Şekilde Çıkartın

Geçtiğimiz günlerde yapılan RIB Boat Fest'te sergilenen RS Cinque.5 modeli Ardor'un temsilciliğini yaptığı Rancraft markasının bir üyesiydi. Model su sporları için de oldukça ideal.

  • 29 Temmuz 2021 
YATED Sektörü ve Üyelerini Her Zaman Destekliyor

YATED, 20 yıldır yaptığı tüm fuar ve projeleriyle denizcilik sektörünün çatı kuruluşu konumunda. YATED'in faaliyetlerini ve sosyal sorumluluk projelerini derneğin Müdürü İbrahim Evliya’dan dinledik.

  • 28 Temmuz 2021 
Su Sporları ve Gezi Teknesi: Marine Time 615

Hem gezi hem de su sporları için kullanabilecek bir model olan Marine Time 615, RIB Boat Fest'te sergilendi. Marine Time, Türkiye'de Ardor A.Ş tarafından temsil ediliyor.

  • 28 Temmuz 2021 
Novikov Helipad Lounge Bodrum Yalıkavak Marina’da Açılıyor

Restoran dünyasının devi Novikov Grup, Türkiye’de ilk bir konsepti olan “Novikov Helipad Lounge Bodrum”’u Yalıkavak Marina’da açıyor. Gece kulübü premium bir hizmet verecek.

  • 28 Temmuz 2021 
CSA Elektronik Ürün ve Hizmetleriyle Her Zaman Yanınızda

CSA Elektronik teknede hayatı kaliteli bir hale getiren birçok ürün sunuyor. Bununla beraber marka, yetkili servisi ve çözüm anlayışı ile hizmetinin devamını sağlıyor.

  • 27 Temmuz 2021 
ODE Yalıtım Başkanı Turan Aynı Zamanda Bir Deniz Tutkunu

Orhan Turan, iş adamı kimliği ile bilinse de onu bir de denize aşık bir tekne sahibi olarak da tanımak gerekiyor. İşte, Turan ile yaptığımız keyifli röportajdan başlıklar..

  • 27 Temmuz 2021 
TAYK – Eker Olympos Regatta Yarışı Ağustos’ta Bursa’da!

Uludağ’ın ilham verdiği yelken yarışı “TAYK – Eker Olympos Regatta” bir yıllık aranın ardından klâsik rotasına yani Bursa’ya geri dönüyor. Yarış Ağustos ayında yapılacak.

Toplam Sayfa: 521234»Son

İlginizi Çekebilir