Haberler

  • 20 Nisan 2021 
Tendr Yat’ın Tekneleri Yurt İçi ve Yurt Dışında Beğeni Topluyor

Kişiselleştirilebilir alanları ve konforlu tekneleriyle Tendr Yat, denizcilik sektöründe yoğun ilgi görüyor. Yurt içi ve yurt dışında Türk yat pazarını temsil eden firma 14 farklı modeli denizcilere sunuyor.

  • 20 Nisan 2021 
Ataköy Marina Denizcilik Tekne Sahiplerinin Yanında

Yabancı bayrak tescili ve bağlama kütüğü ruhsatı hizmeti sağlayan Ataköy Marina Denizcilik, tekne sahiplerini bilgilendirirken, dikkat edilmesi gereken noktalar konusunda da uyarıyor.

  • 16 Nisan 2021 
Osmanlı’nın Dünyada Bir İlki Gerçekleştiren Denizaltısı: Abdülhamid

Denizaltı teknolojisi bizler için çok normal olsa da ilk çıktığı zamanlarda savaşların yönünü değiştiren öncü bir teknoloji niteliğindeydi. Osmanlı Devleti de bu teknolojiyi yakalamıştı.

  • 16 Nisan 2021 
Büyük Bir Planma Hatasından Doğan İlginç Bir Hikâye: Korint Kanalı

Korint Kanalı’nı diğer kanallardan ayıran çok önemli bir hata var. Yıllar sonra fark edilen bu büyük hata, Yunanistan’a oldukça büyük bir zarar olarak geri dönmüş.

  • 15 Nisan 2021 
Yelkenli Sevdalılarına Çok İyi Gelecek: Dufour 360

Yelkenli teknelerin havası, duruşu bir başka. Eğer bir yelken aşığı iseniz Dufour 360, sizi kendisine hayran bırakacak. Teknede dar alanların verimli bir şekilde kullanılması göze çarpıyor.

  • 15 Nisan 2021 
Dekoratif Marin Eşyalarla Yeni Trendleri Teknenize Taşıyın

Yaz geldi, artık biraz daha canlanmanın ve güneşin keyfini çıkarmanın vakti. Bu sene teknelerde göreceğiniz birçok marin eşya, size güzel enerjiler sağlayacak. Bizden söylemesi!

  • 13 Nisan 2021 
Tekne Verniği Hem Estetik Hem de Koruyuculuk Sağlar

Tekneleri korumak için birçok yol olsa da şüphesiz ki vernik uygulamaları, bunların arasında en estetik olanı. Vernik katmanı tekneye güzel bir parıltı verirken, denizin zorlu şartlarına karşı da koruma sağlar.

  • 13 Nisan 2021 
Her Teknenin Bir Tasarım Hikâyesi Var

Herkesin hayran kaldığı tekneler, tasarım süreçlerinde birçok aşamadan geçiyor ve suya inene kadar üzerinde detaylıca çalışılıyor. Detaylar, sizi oldukça şaşırtacak.

  • 12 Nisan 2021 
2021 Multihull Of The Year Ödülleri İçin Geri Sayım Başladı!

2021 Multihull Of The Year Ödülleri için birçok tekne birbiriyle yarışıyor. Birbirinden güzel ve şık teknelerin kıyasıya mücadelesi 27 Nisan’da sonlanacak ve kazanan ilan edilecek.

  • 12 Nisan 2021 
Denizi Hissetmenizi Sağlayacak Bir Tekne: NHD 280

8.35 metre uzunluğuna sahip NHD 280, ideal bir yaşam alanı, keyif veren detayları ve sunduğu birçok çeşitlilikle deniz keyfinizi iki katına çıkarmaya geliyor. Teknenin özellikleri oldukça ilgi çekici.

Toplam Sayfa: 401234»Son

İlginizi Çekebilir