Haberler

  • 20 Ocak 2022 
Tekne imalatının dev tedarikçisi Metyx Composites’ten sektörel analiz

2003 yılında takviye kumaş üretimi ile kompozit sektörüne giriş yapan METYX Composites, şu anda 3 ülkedeki 4 fabrikası ile global bir kompozit markası oldu.

  • 10 Aralık 2021 
Bofor Marine Ürettiği Marin Ürünlerle 33 Yıldır Sektörde

Bofor Marine, uzun yıllara dayanan tecrübesi ile marin sektöründe çeşitli ürünler üretiyor. Pazarın Türkiye lehinde ilerlediğini söyleyen firmanın Genel Müdür Yardımcısı Uğur Jan Ünel, ilginç detaylar da paylaştı.

  • 9 Aralık 2021 
Mutlu Marine Başarılarıyla Sektör Liderliğini Koruyor

40 yılı aşkın süredir mutfak ve beyaz eşya endüstrileri için orijinal paslanmaz parça üretimi yapan, sektöründe dünyanın lider markaları ile çalışan, Mutlu Metal San. ve Tic. A.Ş’ nin kurumsal markası aynı zamanda.

  • 8 Aralık 2021 
Hüseyin Mengi: Kaliteden Ödün Vermeden Pandemiyi Atlatacağız

Mengi Yay Yatçılık sahibi Hüseyin Mengi, gelecek sene için birçok yat projelerinin olduğunu ve Marmara bölgesine de bir yatlara özel organize sanayi bölgesi gerektiğini ifade etti.

  • 3 Aralık 2021 
Emre Güler: Uzun Bir Aradan Sonra Offshore Yarışları Türkiye’de!

Yuka Yacht sahibi ve 7 kez Dünya Şampiyonu olan Kerem Tuncer ile iş birliği yapan Emre Güler, Offshore yarışlarını yeniden düzenlemeyi planlıyor, peki ama ne zaman?

  • 30 Kasım 2021 
VisionF 80 Multiyachts Kategorisinde Aday Gösterildi

Multihulls World dergisinin Fransız baskısı Multicoques Mag tarafından beş senedir düzenlenen Multihull of The Year ödüllerinde adaylar açıklandı. VisionF, 2022'de yarışacak.

  • 30 Kasım 2021 
TUNCER Offshore’u Tekrar Canlandırıyor

Yuka Yacht sahibi ve 7 kez Dünya Şampiyonu Kerem Tuncer, kendisi gibi sporcular yetiştirmek ve Türkiye’de offshore yarışlarını tekrar düzenlemek için kolları sıvadı.

  • 27 Kasım 2021 
Rudder Yatçılık Denizdeki Hayatınızı Kolaylaştırıyor

Edindiği tüm tecrübeleri profesyonel bir yaklaşıma dönüştüren Rudder Yatçılık; gemi ve yat acenteliği ve tekne kiralama hizmetleri vermek üzere kuruldu.

  • 27 Kasım 2021 
Deniz Üzerindeki Yeni Partneriniz Free 765 ile Tanışın

Zara Marin tarafından suya indirilen Free 765 modelini inceledik. Tekneye dair daha detaylı bilgi almak isterseniz, Youtube kanalımızdan teknede gerçekleştirdiğimiz turu izleyebilirsiniz.

  • 25 Kasım 2021 
Ali Göksoy: Yat Sektöründe Ciddi Bir Yükseliş Var

Deneyimli bir Kaptan olan Ali Göksoy, sektörün iyiye gittiğini belirtirken, yeni kaptanlara çok güzel mesajlar verdi. Göksoy, kaptanın kendisine yatırım yapması gerektiğini vurguladı.

Toplam Sayfa: 571234»Son

İlginizi Çekebilir