Haberler

  • 27 Ocak 2021 
Türkiye’de Tekneyle Ulaşım Sağlanan 9 Büyüleyici Restoran

Leziz Türk ve dünya mutfağını ayağınıza getiren restoranlara bir de güzel manzaralar eşlik ederse, bu unutulmaz deneyime kim hayır diyebilir ki? Üstelik bu restoranların her birine tekne ile de ulaşım sağlanıyor.

  • 15 Ocak 2021 
VİZYON ENDÜSTRİYEL’DEN SEKTÖRE ÖZEL ÜRÜNLER

Korozyona karşı mükemmel koruma sağlayan Decicoat T35, yoğuşma önleyici ve termal yalıtım özelliği ile yat severlerin bütün ihtiyaçlarına cevap veriyor.

  • 13 Ocak 2021 
LUJO HOTEL SIFIR ATIK BELGESİNİ ALMAYA HAK KAZANDI

Bodrum’un Güvercinlik Koyu’na mevcut doğayı koruyarak inşa edilen ve ''Sanat ve Keyif” konsepti ile hizmet veren Lujo Hotel Bodrum, sektör için bir teşkil eden “Sıfır Atık Belgesi”ni almaya hak kazandı.

  • 8 Ocak 2021 
Sanlorenzo SX76 Denizle Uyumunuzu Arttıracak

Birçok detayın getirmiş olduğu uyum ile ortaya çıkan yüksek kalite anlayışının bir örneği olan Sanlorenzo SX76, iç ve dış tasarımında konforu yeniden tanımlıyor. Sanlorenzo SX76, mükemmeliyetçiliğinizi temsil ediyor.

  • 8 Ocak 2021 
Tekne Sahipleri İçin Özel Bir Mekân: Manzara Söğüt Restoran

Marmaris’te yer alan Manzara Söğüt Restoran hem denizden direkt gelen taze yemekleri hem de doğa güzelliği ile büyülüyor. Restorana hem yürüyerek hem de tekne ile ulaşılıyor.

  • 7 Ocak 2021 
FLIR, Raymarine YachtSense Çözümünü Duyurdu

FLIR Systems, bir geminin elektrik sistemleri konusunda mutlak kontrol ve bilgi sağlayan gelişmiş bir dijital kontrol sistemi Raymarine YachtSense™ çözümünü  duyurdu.

  • 4 Ocak 2021 
GREENLINE YACHTS’TAN DÜNYADA BİR İLK DAHA

Greenline Yachts, Norveç'te Canal Boats Telemark AS, W-Yachts ve Torqeedo ile işbirliği yaparak ilk %100 elektrikli teknelerden oluşan filo anlaşmasını gerçekleştirdi.

  • 25 Aralık 2020 
9.Ulusal Gemi ve Yat Tasarım Yarışması sonuçlandı

9. Ulusal Gemi ve Yat Tasarım Yarışması Sonuçlandı. Yarışma sonucu ödül sahipleri ödüllerine kavuştu. Sektörden çok sayıda STK başkanı törene katıldı.

  • 22 Aralık 2020 
Denizde Değil Karada Yer Alan Gemi Otel Şaşırtıyor

Güney Kore’nin popüler tatil beldesi Jeongdongjin'de yer alan gemi otel, ilk bakışta herkesi şaşırtıyor. Bir denizde değil, uçurumun tepesinde yer alan gemi otel oldukça ilgi çekiyor.

  • 18 Aralık 2020 
Ne Bir Tekne Ne De Gemi: İşte Yüzen Otel Odaları

Çılgın tarzları ve eksantrik seçimleriyle bilinen Japonlar bir kez daha şaşırtıyor. Yüzen otel odaları temasıyla hizmet veren eğlence parkı Japonya’da oldukça popüler.

Toplam Sayfa: 161234»Son

İlginizi Çekebilir