Yelkenli

  • 25 Eylül 2023 
Bosphorus Cup Şampiyonluk Kupasını Kazanan Belli Oldu

Bu yıl 22’incisi düzenlenen, Bosphorus Cup şampiyonu “Fenerbahçe 1” teknesiyle Barış Koncagül ve ekibi oldu. "Celebrate Istanbul" temasıyla on bir farklı ülkeden misafire ev sahipliği yapan, yerli ve yabancı seksen tekne ve bin 200 yelkencinin mücadele ettiği yarış, üç gün boyunca zorlu mücadelelere devam etti. Organizasyonun son günü, Caddebostan etabıyla sona erdi.

  • 15 Eylül 2023 
Italia Yachts ve Gelişime Dayalı Yenilik Rüzgarı

Sky Marine’nin Türkiye distribütörlüğünü yaptığı Italia Yachts, şıklık, performans ve konforu bir araya getiren üst düzey yelkenli tekneler üretmeye devam ediyor.

  • 12 Eylül 2023 
Yelken İçin Uygun Kıyafetler Nelerdir?

Sporcunun rahat edebilmesi için doğru kıyafet seçimi yapmak gerekir. Hava şartlarına uygun giyinmek konfor ve güvenlik bakımından teknede daha rahat olmamızı sağlar. Uygun kıyafet seçimiyle iyi bir donanım olduğu sürece yelkeni yılın her günü ve her mevsimi kullanılabilir.

  • 11 Eylül 2023 
Kaptan Tarzı Takım Çalışması Eğitimi

Eğitimlerde yelkenli tekne ile iş dünyası arasındaki ilişki, metafor olarak kullanılarak “Kaptan Tarzı Takım Çalışması Eğitim Modeli” çerçevesinde simüle edilir.

  • 8 Eylül 2023 
8. Deniz Kızı Uluslararası Yelken Kupası’nın Şampiyonu Eker Sailing Takımı

Bu yıl sekizincisi düzenlenen Deniz Kızı Uluslararası Yelken Kupası’nda Eker Süt Ürünleri'ni temsil eden Eker Sailing Takımı, hem IRC 3 Divizyonu hem de IRC 3-4 Overall'unda birinci oldu.

  • 12 Eylül 2022 
Sanatın Denizle Buluşması

Bu yaz sanatçıların eserleri yelkenlere ilham kaynağı oldu. Esra Gülmen'in "Dalgalar" eseri Alican Yücesoy'un teknesinde sergileniyor.

  • 26 Ekim 2021 
Serinin Güzel Bir Üyesi Euphoria 54’ün, Performansı Arttı

German Frers tarafından tasarlanan Euphoria serisinden doğan Euphoria 54, lüks ve performansı birleştiren özellikleri ile ilgi çekmeye devam ediyor. Yelkenlide birçok iyileştirme yapıldı.

  • 17 Haziran 2021 
En Gelişmiş Özelliklere Sahip Oceanis Modeli: 46.1

Önceki Oceanis modelinin daha zekice tasarlanmış, daha fonksiyonel yeni modeli olan 46.1, kabinleri ve sunduğu keyifli yaşam tarzıyla oldukça beğeniliyor. İşte, detaylar...

  • 16 Haziran 2021 
Bir Matteo Polli İmzası Daha Denizde: Grand Soleil 44

Düzen ve zarafet sağlayan ayrıntılara dikkat edilerek, kolay sürüş ve konfor arayanlar için tasarlanan Grand Soleil 44, sportif bir konseptle Matteo Polli tarafından tasarlandı.

  • 15 Haziran 2021 
Moody DS54 ile Harika Bir Yaz Sezonu Geçireceksiniz

Konforlu ve lüks detayların bir araya getirildiği şık bir yelken modeli olan Moody DS54, sunduğu yaşam alanları ve keyifli seyir imkânı ile tekne severlerden tam not alıyor.

Toplam Sayfa: 3123

İlginizi Çekebilir