Mega Yat

  • 13 Kasım 2020 
Silver Yachts’tan 85 metrelik keşif yatı

Silver Yachts’ın 70 metre boyundaki modelleriyle aynı hidrodinamik yapıya sahip olan 85 metrelik süper yat, çevre dostu teknolojilerle donatılmasının yanında sunduğu geniş hacimle de önceki modellerinden ayrılıyor.

  • 5 Kasım 2020 
Dünyanın en pahalı ‘Yüzen Sarayları’

Megayatlar, milyarderlerin vazgeçilmez ‘oyuncakları’ arasında yer alıyor. Dünyanın önde gelen iş insanlarının yüzen saray diye nitelediğimiz megayatlarını tanımaya var mısınız?

  • 4 Kasım 2020 
Denizde hazzı en üst seviyede yaşatmak için tasarlanmış bir tekne: SUNRISE

Sanayi ağırlıklı büyümesini sürdüren Türkiye’nin özellikle de Ticaret Bakanlığı olarak üzerinde çok sık durduğu bir konu var o da şu: Made In Turkey markalı ürünlerle dünya pazarına damga vurabilmek.

  • 4 Kasım 2020 
Bir Refit Projesinin Anatomisi: Sherakhan

Refit projelerinin ‘yeniden yaşam’ olduğunu her haber çalışmamızda söylüyor, refit hizmetlerinin sektörümüz açısından ne kadar değerli olduğunun altını özenle çiziyoruz. Bunlara en güzel örneklerin başında Sherakhan geliyor.

  • 4 Kasım 2020 
Sanlorenzo 44 Alloy İlk Gövdesini Suya İndirdi

Pandemi sürecinde üretime ara vermek zorunda kalan İtalyan yat üreticisi Sanlorenzo, 44 metrelik ilk alaşım gövdeyi suyla buluşturdu.

  • 4 Kasım 2020 
Megalüks yat Marmaris’e demir attı, 1,5 milyon lira akaryakıt, yiyecek ve içecek ikmali yaptı

Marmaris Limanı'na milyarder bir Rus iş adamına ait olduğu öğrenilen üzerinde helikopteri ile yat demir attı. Lüks yat, görenlerin ilgisini çekerken, 85 metrelik 6 katlı mega lüks yatın Marmaris Limanı'nda bakımlarının yapıldığı ve ihtiyaçlarını aldığı öğrenildi.

  • 4 Kasım 2020 
Lynx Yachts’tan 29 Metrelik Crossover

Lynx Yachts, 29 metrelik yeni Crossover konseptini tanıttı. Dragoni Design Lab işbirliğiyle geliştirilen konsept süperyat tasarımına, Orion ismi verildi.

  • 4 Kasım 2020 
Lamborghini Denizde de Nefes Kesecek

Lüks otomobil üreticisi Lamborghini, karada olduğu kadar denizde de nefes kesmeye hazırlanıyor. 2 bin beygir gücünde ikiz motorla donatılan Lamborghini marka süper yat 2021 yılında denizle buluşacak.

  • 4 Kasım 2020 
La Pssion 6 Ödül Aldı

Antalya Serbest Bölge'de, tamamen Türk işçisi ve mühendisinin emeğiyle süper lüks yat üretimi yapan Sarp Yachts firmasının ilk süper yatı 'La Passion', dünyanın en prestijli ödülü 'World Superyachts Awards 2017' dahil toplam 6 ödülle dünyanın bu konseptte ve boyutta en çok ödül verilen teknesi oldu.

  • 4 Kasım 2020 
Fosil Yakıtlar Bir Süre Sonra Bulunamayacak, Elektrikli Katamaranlara İlgi Arttı

Avusturyalı Silent Yachts, geçen ay dört yeni sipariş aldığını açıkladı. Tersanenin şimdilerde ürettiği sekiz adet solar-elektrik katamaran mevcut.

Toplam Sayfa: 512345

İlginizi Çekebilir