Mega Yat

  • 8 Şubat 2021 
Alya 32’nin İkinci Modeli 2022 Yılında Teslim Edilecek

Alya Yatçılık, üretimini sürdürdüğü serinin ikinci modeli için çalışmalarına devam ediyor. Lüks tekne Alya 32’nin, 2022 yılının yaz aylarında teslim edilmesi öngörülüyor. İşte, modelin detayları...

  • 11 Aralık 2020 
Dünyada bir ilk: 77 m. Buzkıran Yat La Datcha!

Rus iş adamı milyarder Oleg Tinkov tarafından inşa ettirilen süper yat, 45 santime kadar olan buzları kırabiliyor. Tinkov, bu şekilde buzulların da olduğu denizlerde keşif yapabilecek.

  • 8 Aralık 2020 
644 Milyon Dolarlık Süper Yatın Sahibi Bill Gates

Hollanda merkezli yat mimarlığı şirketi olan Sinot tarafından 2019 yılında Monaco Yat Fuarı’nda tanıtılan dünya çapında bir ilk olan süper yatın ilk sahibi Bill Gates oldu!

  • 13 Kasım 2020 
Silver Yachts’ın 85 metrelik keşif yatını keşfedin

Silver Yachts’ın 70 metre boyundaki modelleriyle aynı hidrodinamik yapıya sahip olan 85 metrelik süper yat, çevre dostu teknolojilerinin yanında sunduğu geniş hacimle de diğerlerinden ayrılıyor.

  • 5 Kasım 2020 
Dünyanın en pahalı ‘Yüzen Saraylarını’ tanımaya var mısınız?

Megayatlar, milyarderlerin vazgeçilmez ‘oyuncakları’ arasında yer alıyor. Dünyanın önde gelen iş insanlarının yüzen saray diye nitelediğimiz megayatlarını tanımaya var mısınız?

  • 4 Kasım 2020 
Sarp Yachts firmasının ilk süper yatı La Passion 6 Ödül Aldı

Antalya Serbest Bölge'de, tamamen Türk işçisi ve mühendisinin emeğiyle süper lüks yat üretimi yapan Sarp Yachts firmasının ilk süper yatı 'La Passion' 6 ödülle dünyanın en çok ödül verilen teknesi oldu.

  • 4 Kasım 2020 
Dünyanın En Büyük Yatı Nature, Denizde Konfor Arayanların Aklını Başından Alıyor

Yat sektöründe konfor, sonu olmayan bir alan aslında. Birbirinden özel yatlar, tasarım ve şık görünümle göz kamaştırmaya devam ediyor. Bunların başında da Dünyanın En Büyük Yatı Nature geliyor.

  • 3 Kasım 2020 
Yat Dünyasında Süperyat Endüstrisi 2020 Trendleri

Yat sektörüne tasarım, renk kadar sürdürülebilirlik ve konfor damga vuruyor Yacht Life & Travel dergisi olarak içinde bulunduğumuz 2020 yılının yat dünyasındaki trendlerini derledik.

  • 2 Kasım 2020 
YENİ BİR TÜRK KEŞİF YATI: PROJECT NAUTILUS

Turquoise Yachts, Project Nautilus adlı 62 metrelik (203 fit) yeni keşif yatının inşasında DeBasto Design şirketi ile işbirliği yapıyor. Nautilus, her yere gidebilen bir gemi olma hedefine yönelik olarak uyarlanmış.

  • 2 Kasım 2020 
Bilgin Yachts’ın Güzel Tatiana’sına son dokunuşlar yapılıyor

Bilgin Yachts’ın Güzel Tatiana’sı Fırsatlar Sunuyor. Bilgin Yachts'ın şimdiye kadarki en büyük teknesi olan 80 metrelik M / Y Tatiana’ya, Temmuz 2020'de planlanan fotoğraf çekimlerinden önce son dokunuşlar yapılıyor.

İlginizi Çekebilir