Motoryat

  • 13 Kasım 2020 
ABD’de en çok tercih edilen marka

Türkiye’nin küresel tekne üreticisi Sirena Marine; el işçiliği, yaratıcılığı ve kalitesi ile pandemi sürecinde de Avrupa’dan Amerika’ya birçok ülkede tekne severlerin tercihi olmaya devam ediyor.

  • 11 Kasım 2020 
BAVARIA’nın İlk Outboard Modeli

Alman Bavaria Yachts’ın yeni günlük gezi teknesi Vida 33’ün tamamlanmasına az kaldı. 11,08 metrelik tek kamaralı tekne, “open” ve “hard top” versiyonlarıyla sunulacak.

  • 11 Kasım 2020 
FERRETTİ 500: SU ÜSTÜNDE SANKİ EVDE GİBİ

Ferretti Yachts 500, eşi görülmemiş tasarım çözümleri ve yeni konsept iç mekanlarıyla konfor ve rahatlık açısından tamamen yeni bir boyut sunuyor.

  • 4 Kasım 2020 
Yeni Mazu 82 ile 40 Knot!

Türk motoryat üreticisi Mazu, 82 feetlik yeni motoryatının ilk gövdesini sahibine teslim etti.

  • 4 Kasım 2020 
Denizde hazzı en üst seviyede yaşatmak için tasarlanmış bir tekne: SUNRISE

Sanayi ağırlıklı büyümesini sürdüren Türkiye’nin özellikle de Ticaret Bakanlığı olarak üzerinde çok sık durduğu bir konu var o da şu: Made In Turkey markalı ürünlerle dünya pazarına damga vurabilmek.

  • 4 Kasım 2020 
Sanlorenzo 44 Alloy İlk Gövdesini Suya İndirdi

Pandemi sürecinde üretime ara vermek zorunda kalan İtalyan yat üreticisi Sanlorenzo, 44 metrelik ilk alaşım gövdeyi suyla buluşturdu.

  • 4 Kasım 2020 
Megalüks yat Marmaris’e demir attı, 1,5 milyon lira akaryakıt, yiyecek ve içecek ikmali yaptı

Marmaris Limanı'na milyarder bir Rus iş adamına ait olduğu öğrenilen üzerinde helikopteri ile yat demir attı. Lüks yat, görenlerin ilgisini çekerken, 85 metrelik 6 katlı mega lüks yatın Marmaris Limanı'nda bakımlarının yapıldığı ve ihtiyaçlarını aldığı öğrenildi.

  • 4 Kasım 2020 
Lynx Yachts’tan 29 Metrelik Crossover

Lynx Yachts, 29 metrelik yeni Crossover konseptini tanıttı. Dragoni Design Lab işbirliğiyle geliştirilen konsept süperyat tasarımına, Orion ismi verildi.

  • 4 Kasım 2020 
Lamborghini Denizde de Nefes Kesecek

Lüks otomobil üreticisi Lamborghini, karada olduğu kadar denizde de nefes kesmeye hazırlanıyor. 2 bin beygir gücünde ikiz motorla donatılan Lamborghini marka süper yat 2021 yılında denizle buluşacak.

  • 4 Kasım 2020 
La Pssion 6 Ödül Aldı

Antalya Serbest Bölge'de, tamamen Türk işçisi ve mühendisinin emeğiyle süper lüks yat üretimi yapan Sarp Yachts firmasının ilk süper yatı 'La Passion', dünyanın en prestijli ödülü 'World Superyachts Awards 2017' dahil toplam 6 ödülle dünyanın bu konseptte ve boyutta en çok ödül verilen teknesi oldu.

Toplam Sayfa: 41234

İlginizi Çekebilir