Röportajlar

  • 30 Ekim 2020 
Mossyacht, Profesyonel Çalışmalarıyla Farklı Olmanın Açık Farkını Sunuyor

Mossyacht Genel Müdürü Emine Aslan, yat sektörüne yeni bir vizyon ve farklı bir bakış açısı getirdiklerini ifade ediyor. Aslan, yeni modelleriyle 2020’de olduğu gibi 2021 yılında da ses getireceklerinin altını özenle çiziyor.

  • 28 Ekim 2020 
Türkiye Yelken Federasyonu Çalışmalarına Tam Gaz Devam Ediyor

Türkiye Yelken Federasyonu (TYF) Eğitim Kurulu Sorumlusu Can İşgören, TYF’nin çalışmalarına tam gaz devam ettiğini söylerken, spordaki başarıda ebeveynlere büyük görev düştüğünü belirtti.

  • 28 Ekim 2020 
Cem Melikoğlu: Yat Sektörü Büyümeye Odaklansın, Sertifikasyonu Biz Yaparız!

Türk Loydu Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Cem Melikoğlu, Türkiye’nin özellikle mega yat alanında dünya çapında çok önemli ve büyük işler ortaya koyduğunu ifade etti.

  • 28 Ekim 2020 
Sinan Özer: İnşa Eden Kadar Tasarlayanın da Önemli Olduğuna İnanıyoruz

Ege Yat YKB Sinan Özer, “Yat sektöründe başarı için birden fazla parametre var. 30 m üzeri megayatlarda; seri üretimin dışındaki tekneler için, inşa eden kadar tasarlayan da çok önemli." dedi.

  • 28 Ekim 2020 
Tasarımınız Güzel Olmadığı Sürece Altından da Yapsanız Bir Değeri Yok!

Ülkemizin gözbebeği firmalarından olan Mengi Yay-Yatçılık üretimlerinde tasarımları ile farkını ortaya koyuyor. Mengi Yay-Yatçılık Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Mengi dergimize özel açıklamalarda bulundu.

  • 28 Ekim 2020 
Bodrum Oğuz Marin olarak tasarım ve dizaynın fark yarattığına inanıyoruz

Mega yatlarda kullanılan malzemelerinı aynı ve birbirine benzer olduğunu ifade eden Bodrum Oğuz Marin Genel Müdürü Emre Oğuz, tasarım ve dizaynın aradaki farkı ortaya çıkardığını söyledi.

  • 28 Ekim 2020 
Özkalay: Agantur Olarak Kendi Tasarım Ekibimizin Avantajını Kullanıyoruz

Agantur Üretim Müdürü Güneş Özkalay, tasarımda güvenlik, deniz şartlarına uygunluk, imalat kolaylığı ve kullanışlılık gibi ana unsurlar olmazsa olmazlar olduğunu söyledi.

  • 28 Ekim 2020 
Oygak: Ataköy Marina’da çekek sahamızda komple çözümler sunuyoruz

Ataköy Marina, İstanbul Bakırköy’de yer alıyor. Yakın zamanda Türkiye’nin ilk mega yat limanını açan marina, 100 metreye kadar olan teknelere hizmet verebiliyor.

  • 28 Ekim 2020 
Xone Superyacht Group, Akdeniz’e  ‘Made In Turkey’ damgasını vuruyor

Türkiye’de tek, Akdeniz’deki 3. tam kapsamlı ve bayrak devleti akreditasyonlarına sahip yat personeli eğitim merkezine sahip olan Xone Superyacht Group, çalışmalarıyla tüm Akdeniz'de ezber bozuyor.

  • 27 Ekim 2020 
Şeref Sevi: Muğla Sahillerinde ‘Ahşap Tekne Haftası’ Gerçekleştirmeliyiz!

TYBA Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Sevi, “Ahşap tekne imalatımız bizim en önemli markamız. Bu duruma sahip çıkmak gerekiyor.'' diyerek ahşap teknenin önemini vurguladı.

Toplam Sayfa: 212

İlginizi Çekebilir