Röportajlar

  • 4 Ekim 2021 
Monaco’da Güçlü ve Göz Alıcı Bir Model: Pershing 140

Monaco Boat Show'da sergilenen Pershing 140, etkinliğin popüler yatlarından bir tanesiydi. Biz de hem yatı gezdik, hem de Dentur Yat Genel Müdürü Fuad Akömer ile röportaj yaptık.

  • 29 Temmuz 2021 
YATED Sektörü ve Üyelerini Her Zaman Destekliyor

YATED, 20 yıldır yaptığı tüm fuar ve projeleriyle denizcilik sektörünün çatı kuruluşu konumunda. YATED'in faaliyetlerini ve sosyal sorumluluk projelerini derneğin Müdürü İbrahim Evliya’dan dinledik.

  • 27 Temmuz 2021 
ODE Yalıtım Başkanı Turan Aynı Zamanda Bir Deniz Tutkunu

Orhan Turan, iş adamı kimliği ile bilinse de onu bir de denize aşık bir tekne sahibi olarak da tanımak gerekiyor. İşte, Turan ile yaptığımız keyifli röportajdan başlıklar..

  • 26 Temmuz 2021 
Deniz Üzerinde Hayat Bulan Tasarımlar: Tekneler

Bizi tasarımlarıyla büyüleyen teknelerin perde arkasına indik. Detayları bir tasarım stüdyosu olan Officina Armare’nin kurucusu Servet Armağan Çakır’dan dinledik.

  • 30 Haziran 2021 
CNR Fuarlar Grup Müdürü Turan ile Sektörü ve Fuarları İnceledik

Haziran ayında yapılan ve bu senenin ilk deniz fuarı olan CNR Yat Fuarı’nda, CNR Fuarlar Grup Müdürü İlhan Turan ile sektör bazlı ve yönlendirici bir röportaj yaptık. Detaylar haberimizde.

  • 29 Haziran 2021 
Sam Sailing ile Yaz Tatilinizi Unutulmaz Bir Deneyime Çevirin

Tekne kiralamaya daha profesyonel bir bakış açısı getiren Sam Sailing; son model tekneleri ve detaylıca düşünülmüş hizmetleriyle yeni bir dünyanın kapısını aralıyor.

  • 15 Haziran 2021 
Yakamoz Makina Her Gün Başarıyla Büyüyor

FPT motorlarının Türkiye temsilciliğini yapan ve servis kökenli bir firma olan Yakamoz Makina, güçlü bir İtalyan firmasıyla başarılı bir iş birliği yaptı. İşte, detaylar...

  • 15 Haziran 2021 
Sıradışı Bir Konseptle Tanışın: Yüzen Karavan!

İsmi ilginç gelmiş olabilir fakat tam olarak okunduğu gibi. Sealions tarafından Türkiye’ye getirilen bu taşıt, denizde bir tekne iken, karada bir karavan olarak kullanılıyor.

  • 11 Haziran 2021 
Tekne Tasarımı Minimal Hesapların ve Ekip İşinin Bir Sonucudur

Yaren Design ile tekne tasarım sürecinin perdesini aralıyoruz. Büyük bir ekip çalışmasıyla ortaya çıkan tekneler titiz hesaplarla ve büyük bir hayal gücüyle inşa ediliyor.

  • 7 Haziran 2021 
West Marine Verdiği Hizmetle Her Sezon Tekne Dostu

Göcek’te hizmet veren West Marine, birçok markanın yetkili servisi olarak biliniyor. Firmanın Genel Müdürü Arif Çuvalcı ile bakım sezonu hakkında bir röportaj gerçekleştirdik.

Toplam Sayfa: 41234

İlginizi Çekebilir