Ropörtajlar

  • 30 Ekim 2020 
Mossyacht, Profesyonel Çalışmalarıyla Farklı Olmanın Açık Farkını Müşterilerine sunuyor

Mossyacht Genel Müdürü Emine Aslan, yat sektörüne yeni bir vizyon ve farklı bir bakış açısı getirdiklerini ifade ediyor. Aslan, yeni modelleriyle 2020’de olduğu gibi 2021 yılında da ses getireceklerinin altını özenle çiziyor.

  • 28 Ekim 2020 
Türkiye Yelken Federasyonu Çalışmalarına Tam Gaz Devam Ediyor

Türkiye Yelken Federasyonu (TYF) Eğitim Kurulu Sorumlusu Can İşgören, TYF’nin çalışmalarına tam gaz devam ettiğinin özenle altını çiziyor.

  • 28 Ekim 2020 
Türk Loydu Başkanı Melikoğlu: Yat Sektörümüz Büyümeye Odaklansın, Sertifikasyonu Biz Yaparız!

Türkiye’nin özellikle mega yat alanında dünya çapında çok önemli ve büyük işler ortaya koyduğunu ifade eden Türk Loydu Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Cem Melikoğlu, “Yat sektörü büyümeye odaklansın, sertifikasyonu Türk Loydu olarak biz yaparız” vurgusunda bulunuyor.

  • 28 Ekim 2020 
Hüseyin Mengi: Tasarımınız Güzel Olmadığı Sürece Altından da Yapsanız Bir Değeri Yok!

Ülkemizin gözbebeği firmalarından olan Mengi Yay-Yatçılık üretimlerinde tasarımları ile de farkını ortaya koyuyor. Mengi Yay-Yatçılık Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Mengi dergimize çok özel açıklamalarda bulundu.

  • 28 Ekim 2020 
Xone Superyacht Group, Yapılmayanı Yaparak Akdeniz’e  ‘Made In Turkey’ damgasını vuruyor

Türkiye’de tek, Akdeniz’deki 3. tam kapsamlı ve bayrak devleti akreditasyonlarına sahip Yat personeli eğitim merkezine sahip olan Xone Superyacht Group, çalışmalarıyla sadece Türkiye’de değil tüm Akdeniz'de ezber bozuyor. Xone Superyacht Group Kurucusu Levent Baktır, QMS, DOC and MLC 2006 kalite yönetimi sertifikalarına sahip tek yat eğitim ve yönetim firması olduklarını ifade ederek “Yatçılık endüstrisinde daha önce hiç yapılmamışı ‘tek çatı’ altında sunuyoruz” diyor.

  • 27 Ekim 2020 
Şeref Sevi: Muğla Sahillerinde ‘Ahşap Tekne Haftası Organizasyonu’ Gerçekleştirmeliyiz!

TYBA Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Sevi, “Ahşap tekne imalatımız bizim en önemli markamız. Bu duruma sahip çıkmak gerekiyor. Muğla sahillerinde yapılan üretim ve satış odaklı bir ahşap tekne haftası organizasyonu gerçeklestirmeliyiz. Ahşap  tekne meraklılarını dunya üzerinde toplayacak tanıtacak ve sevdirecek ahşap sıcaklığını anlatacak spesifik bir yacht haftasına ihtiyacımız var” diyor.

  • 27 Ekim 2020 
Mercan Yachting,12 Yıldır Özgün Tekne Tasarımıyla tercih ediliyor

Özgün tasarımlar ve satış sonrası hizmetlerle fark yarattıklarını ifade eden Mercan Yachting Genel Müdürü Hüseyin Akduman, yatırım odaklı düşündüklerini ve dünyadaki tüm gelişmeleri yakından takip ettiklerini söylüyor.

  • 27 Ekim 2020 
Gürbüzer: Doğa Dostu Hempel, Ürünleriyle Sektörü Domine Ederek Alışkanlıkları Değiştirecek

Hempel Boya Stratejik Müşteri Yöneticisi Ahmet Gürbüzer, “Hempel olarak kaliteli ürün gamıyla sektörü domine edecek sualtına yönelik ürünlerimiz ile pazarda aranan marka olma yolunda çok iddalıyız” dedi.

İlginizi Çekebilir