Röportajlar

  • 13 Eylül 2023 
Oyuncu Mine Kılıç ile Röportaj

"...Göcek'ten çıkıp oradaki koyları ya da Marmaris'ten çıkıp Marmaris'in koylarını çok şahane buluyorum."

  • 12 Eylül 2023 
Fabbro Yachts: İddialı ve Çağdaş

"Fabbro Yachts olarak 2022 yılında yat sektörüne adım attık. İlk teknemiz olan F45 modelimizi geçtiğimiz aylarda denize indirdik."

  • 11 Eylül 2023 
BATI Innovative Logistics ile Sektör Üzerine

"BATI Innovative Logistics olarak müşterilerimize ve iş ortaklarımıza sunmuş olduğumuz yenilikçi çözümleri ve teknolojik gelişmeleri tanıtmayı hedefliyoruz. Sektördeki lider konumumuzu vurgulamak istiyoruz"

  • 6 Eylül 2023 
Cansu Aybar’dan Yatlar İçin İç Mekan Tasarımı

Yat iç mekan tasarımı; kullanışlılık, konfor, estetik ve işlevsellik gibi bir dizi faktörü kapsar. Bu tasarım süreci, yatın sahibinin ve misafirlerinin beklentilerini karşılayacak şekilde düşünülerek gerçekleştirilir. İç mekan düzenlemesi, ferah alanlar, yüksek kaliteli malzemeler, ergonomik mobilyalar ve aydınlatma sistemleri gibi unsurları içerir. Ayrıca renk paleti, tekstil seçimi ve dekoratif detaylar gibi detaylar da önemlidir.

  • 14 Nisan 2022 
BATI Innovative Logistics tekneleri güvenle adrese ulaştırıyor

BATI Innovative Logistics olarak 1992 yılından itibaren proje, yat lojistiği ve uluslararası deniz ve hava taşımacılığı sektöründe hizmet veriyor. 2020 yılı itibari ile 3 ülkede 13 ofisi ve 200’ü aşkın kurumsal çalışanı var.

  • 25 Mart 2022 
Elon Mimari Tasarım hayalleri tasarıma döküyor

Elon Mimari Tasarım, mimarlık sektörünün yanı sıra yat ve karavan sektörlerinde tasarım ve görselleştirme hizmetleri veriyor. Firmanın mimarı Elif İlay Erdem'i dinleyelim...

Toplam Sayfa: 71234567

İlginizi Çekebilir