Röportajlar

  • 14 Nisan 2022 
BATI Innovative Logistics tekneleri güvenle adrese ulaştırıyor

BATI Innovative Logistics olarak 1992 yılından itibaren proje, yat lojistiği ve uluslararası deniz ve hava taşımacılığı sektöründe hizmet veriyor. 2020 yılı itibari ile 3 ülkede 13 ofisi ve 200’ü aşkın kurumsal çalışanı var.

  • 25 Mart 2022 
Elon Mimari Tasarım hayalleri tasarıma döküyor

Elon Mimari Tasarım, mimarlık sektörünün yanı sıra yat ve karavan sektörlerinde tasarım ve görselleştirme hizmetleri veriyor. Firmanın mimarı Elif İlay Erdem'i dinleyelim...

  • 23 Mart 2022 
Yurt Orman Ürünleri marin sektörün “kilidini” üretiyor

İzmir Yurt Orman Ürünleri Anonim Şirketi olarak marin tekne imalatçıları ve karavan üreticileri için hizmet veriyor. Her iki sektörün de vazgeçilmez bir malzemesi var; kontrplak!

  • 25 Ocak 2022 
Geberit’tin Mapress CuNiFe Sistem Boruları

Sıhhi tesisat ve vitrifiye alanlarının öncü markası, Geberit, endüstri ve gemi inşaatına dair ileri teknolojiyle geliştirdiği Mapress CuNiFe Sistem Boruları ile güvenli yolculuğu mümkün kılıyor.

  • 8 Aralık 2021 
Hüseyin Mengi: Kaliteden Ödün Vermeden Pandemiyi Atlatacağız

Mengi Yay Yatçılık sahibi Hüseyin Mengi, gelecek sene için birçok yat projelerinin olduğunu ve Marmara bölgesine de bir yatlara özel organize sanayi bölgesi gerektiğini ifade etti.

  • 3 Aralık 2021 
Emre Güler: Uzun Bir Aradan Sonra Offshore Yarışları Türkiye’de!

Yuka Yacht sahibi ve 7 kez Dünya Şampiyonu olan Kerem Tuncer ile iş birliği yapan Emre Güler, Offshore yarışlarını yeniden düzenlemeyi planlıyor, peki ama ne zaman?

  • 30 Kasım 2021 
Kaptan Yaşar Keleş: Tekne Sahipleri Kaptan Seçerken Çok Dikkat Etsin

Türkiye Yat Kaptanları ve Derneği tarafından üçüncüsü düzenlenen Yachting Sector, 2 ile 5 Kasım arasında Bodrum’da gerçekleşti. Etkinliğe katılan Kaptan Yaşar Keleş, önemli noktalara değindi.

  • 30 Kasım 2021 
TUNCER Offshore’u Tekrar Canlandırıyor

Yuka Yacht sahibi ve 7 kez Dünya Şampiyonu Kerem Tuncer, kendisi gibi sporcular yetiştirmek ve Türkiye’de offshore yarışlarını tekrar düzenlemek için kolları sıvadı. Peki, yarış ne zaman?

  • 25 Kasım 2021 
Ali Göksoy: Yat Sektöründe Ciddi Bir Yükseliş Var

Deneyimli bir Kaptan olan Ali Göksoy, sektörün iyiye gittiğini belirtirken, yeni kaptanlara çok güzel mesajlar verdi. Göksoy, kaptanın kendisine yatırım yapması gerektiğini vurguladı.

  • 24 Kasım 2021 
Ömer Balkan: Yat Kaptanı Olmak “Her Şey” Olmaktır

T.Y.K.D.'nin düzenlediği Yachting Sector'de konuşan Kaptan Ömer Balkan, sektör değerlendirmelerinin yanı sıra Türkiye’de değişen yatçılıktan ve kaptan olmaktan bahsetti.

Toplam Sayfa: 6123456

İlginizi Çekebilir