Röportajlar

  • 8 Mart 2021 
ASBAŞ Üretimde 1 Milyar 277 Milyon TL’ye Ulaştı

Pandemi birçok sektörü olumsuz etkilese de yat sektörü kesinlikle bunlardan biri değil. ASBAŞ, bu süreçte hacim oranını ve ihracat kapasitesini artırdı.

  • 11 Şubat 2021 
BATI Innovative Logistics Tekneleri Güvenle Taşıyor

Deneyimli uzman kadrosuyla yat lojistiği hizmeti veren BATI Innovative Logistics, yat ve tekneleri adreslerine güvenle ulaştırıyor. BATI Innovative Logistics, tüm taşıma sürecini bizzat yürütüyor.

  • 9 Şubat 2021 
Genta Ship&Trading Hizmetleriyle Sektörün Merkezinde Yer Alıyor

Lojistik, charter, kargo taşımacılığı ve ticaret gibi birçok sektörde aynı anda hizmet veren Genta Ship&Trading’in bu başarı sırrı, denizcilik sektörünün içerisinde geçen uzun senelerden geliyor.

  • 1 Şubat 2021 
Nisantaschi Denizcilik Sektöründe Rüzgâr Gibi Esiyor

Ömer Seval tarafından kurulan Nisantaschi, denizcilik sektöründe basamakları hızlı bir şekilde çıkıyor. Seval, kariyer yolculuğunun arka planını paylaşıyor. İşte, başarı hikâyesinin arka planı.

  • 29 Aralık 2020 
Hayallerinden Vazgeçmeyen Oğuz Sevinç Kendi Yat İmalatını Yapıyor

Küçüklüğünden beri yat sahibi olmayı düşleyen Oğuz Sevinç, bu hayalini gerçekleştirmek için bankadaki işinden istifa etti ve ufak bir hangarda kendi imalatını yapmaya başladı.

  • 23 Aralık 2020 
Denizlerin İlk Kadın Kaptanı: Aybike Alev Yanar

19 yaşında adım attığı denizcilik sektöründe göğüs gerdiği birçok soruna rağmen hayallerinden vazgeçmeyen Aybike Alev Yanar, sektörün ilk kadın kaptanlarından. Yanar'ın ilginç bir öyküsü var.

  • 30 Ekim 2020 
Mossyacht, Profesyonel Çalışmalarıyla Farklı Olmanın Açık Farkını Sunuyor

Mossyacht Genel Müdürü Emine Aslan, yat sektörüne yeni bir vizyon ve farklı bir bakış açısı getirdiklerini ifade ediyor. Aslan, yeni modelleriyle 2020’de olduğu gibi 2021 yılında da ses getireceklerinin altını özenle çiziyor.

  • 28 Ekim 2020 
Türkiye Yelken Federasyonu Çalışmalarına Tam Gaz Devam Ediyor

Türkiye Yelken Federasyonu (TYF) Eğitim Kurulu Sorumlusu Can İşgören, TYF’nin çalışmalarına tam gaz devam ettiğini söylerken, spordaki başarıda ebeveynlere büyük görev düştüğünü belirtti.

  • 28 Ekim 2020 
Cem Melikoğlu: Yat Sektörü Büyümeye Odaklansın, Sertifikasyonu Biz Yaparız!

Türk Loydu Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Cem Melikoğlu, Türkiye’nin özellikle mega yat alanında dünya çapında çok önemli ve büyük işler ortaya koyduğunu ifade etti.

  • 28 Ekim 2020 
Sinan Özer: İnşa Eden Kadar Tasarlayanın da Önemli Olduğuna İnanıyoruz

Ege Yat YKB Sinan Özer, “Yat sektöründe başarı için birden fazla parametre var. 30 m üzeri megayatlarda; seri üretimin dışındaki tekneler için, inşa eden kadar tasarlayan da çok önemli." dedi.

Toplam Sayfa: 212

İlginizi Çekebilir