Fuarlar

  • 22 Eylül 2023 
2023 Cannes Yatçılık Festivali

2023 yılında 46.’sı düzenlenen ve Avrupa’nın en büyük su üstü tekne fuarı olan Cannes Yatçılık Festivali, yine oldukça fazla ilgi gördü.

  • 11 Eylül 2023 
BATI Innovative Logistics ile Sektör Üzerine

"BATI Innovative Logistics olarak müşterilerimize ve iş ortaklarımıza sunmuş olduğumuz yenilikçi çözümleri ve teknolojik gelişmeleri tanıtmayı hedefliyoruz. Sektördeki lider konumumuzu vurgulamak istiyoruz"

  • 7 Aralık 2020 
Fort Lauderdale Boat Show Deniz Tutkunlarını Ağırladı

Amerika kıtasının en büyük yat fuarı Fort Lauderdale Boat Show, 28 Ekim- 1 Kasım tarihleri arasında konuklarını ağırladı. Dünyaca ünlü bazı markaların katılmadığı fuarda 20’ye yakın yeni model sergilendi.

  • 11 Kasım 2020 
‘Barcelona Uluslararası Boat Show 2020’ Ertelendi

‘Fira de Barcelona’, ‘ Salon Nautico de Barcelona’yı düzenleyen şirket, ‘ANEN’ İspanyol Denizcilik Şirketleri Birliği ile aldığı ortak karar ile, bu yıl için iptal edildiğini açıkladı.

  • 11 Kasım 2020 
Uluslararası Tuzla Boat Show Kapılarını Açıyor

8 bin 337 km’lik kıyı çizgisiyle Avrupa kıtasının en şanslı deniz coğrafyasına sahip ülkemizde, tekne ve yat sektörünün beklediği Uluslararası Boat Show Tuzla kapılarını açıyor.

  • 11 Kasım 2020 
Tuzla Boat Show Güzelleri Alıcılarını Bekliyor

Türkiye, yat ve tekne sektöründe dünya arenasında oyun kurmaya ve kalitesiyle ses getirmeye devam ediyor. Durum böyle olunca yat ve tekne fuarlarının gözde markaları da nefes kesiyor.

  • 10 Kasım 2020 
Başkan Kıran’dan “Uluslararası Boat Show Denizcilik Fuarı”nı ziyaret

İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran, Tuzla Viaport Marina'da, bu yıl beşincisi düzenlenen "Uluslararası Boat Show Denizcilik Fuarı"nı ziyaret etti.

  • 6 Kasım 2020 
’2021 MONACO YAT FESTİVALİ’NE YELKEN AÇALIM

26 Haziran 2020’de, Informa Markets Monaco Yat Festivalinin, Dünya çapında benzeri görülmemiş sağlık, sosyal ve ekonomik zorluklara neden olan Covid-19 Pandemisi sebebiyle, Eylül 2021’e ertelendiğini bildirdi.

  • 5 Kasım 2020 
CNR Avrasya Boat Show MarinTurk Marina’da Göz Kamaştırdı

CNR Avrasya Boat Show MarinTurk Marina’da kapılarını açtı. Dünyanın önemli markalarını temsil eden firmalar ile en prestijli yerli üreticilerinin ağırlandığı fuarda özel tasarımlar göz kamaştırdı.

İlginizi Çekebilir