Tasarım

  • 13 Kasım 2020 
Escalade, dünyanın ilk trimonoran tasarımı

Türk yat tasarımcısı Baran Akalın ve Hollandalı mühendis G. Jelle Bilkert imzalı dünyanın ilk trimonoran projesi tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

  • 4 Kasım 2020 
Lamborghini Denizde de Nefes Kesecek

Lüks otomobil üreticisi Lamborghini, karada olduğu kadar denizde de nefes kesmeye hazırlanıyor. 2 bin beygir gücünde ikiz motorla donatılan Lamborghini marka süper yat 2021 yılında denizle buluşacak.

  • 4 Kasım 2020 
La Pssion 6 Ödül Aldı

Antalya Serbest Bölge'de, tamamen Türk işçisi ve mühendisinin emeğiyle süper lüks yat üretimi yapan Sarp Yachts firmasının ilk süper yatı 'La Passion', dünyanın en prestijli ödülü 'World Superyachts Awards 2017' dahil toplam 6 ödülle dünyanın bu konseptte ve boyutta en çok ödül verilen teknesi oldu.

  • 4 Kasım 2020 
Yeni Franchini Mia 63

Franchini, yeni Mia 63 modelini tanıttı. Verimli, modern ve yarı-kişiselleştirilebilen bir sportif motoryat olan Mia 63, projeyi hayata geçiren Massimo Franchini’nin kızının adını taşıyor.

  • 4 Kasım 2020 
Ezberleri Bozan ‘Dünyanın En Büyük Yatı Nature, Denizde Konfor Arayanların Aklını Başından Alıyor

Yat sektöründe konfor, sonu olmayan bir alan aslında. Birbirinden özel yatlar, tasarım ve şık görünümle göz kamaştırmaya devam ediyor

  • 3 Kasım 2020 
Yat Dünyasında 2020 Trendleri

Yat sektörüne tasarım, renk kadar sürdürülebilirlik ve konfor damga vuruyor Yacht Life & Travel dergisi olarak içinde bulunduğumuz 2020 yılının yat dünyasındaki trendlerini derledik. 2020 süperyat endüstrisinde öne çıkanlar, moda olanlar, geçerliğini koruyanlar, tercihler, beğenler ve daha fazlasını sizin için derledik…

İlginizi Çekebilir