Tasarım

  • 25 Mart 2022 
Elon Mimari Tasarım hayalleri tasarıma döküyor

Elon Mimari Tasarım, mimarlık sektörünün yanı sıra yat ve karavan sektörlerinde tasarım ve görselleştirme hizmetleri veriyor. Firmanın mimarı Elif İlay Erdem'i dinleyelim...

  • 28 Ekim 2021 
Hepsi Birbirinden Güzel Ödüllü Türk Yat Tasarımları

Bu yatların her biri asil ve şık! Üstelik her biri Türk imzası taşıyor. Muazzam olan bu yatlar bu zamana kadar uluslararası birçok platformda ödül kazandı ya da finalistliğe kadar yükseldi.

  • 26 Temmuz 2021 
Deniz Üzerinde Hayat Bulan Tasarımlar: Tekneler

Bizi tasarımlarıyla büyüleyen teknelerin perde arkasına indik. Detayları bir tasarım stüdyosu olan Officina Armare’nin kurucusu Servet Armağan Çakır’dan dinledik.

  • 11 Haziran 2021 
Tekne Tasarımı Minimal Hesapların ve Ekip İşinin Bir Sonucudur

Yaren Design ile tekne tasarım sürecinin perdesini aralıyoruz. Büyük bir ekip çalışmasıyla ortaya çıkan tekneler titiz hesaplarla ve büyük bir hayal gücüyle inşa ediliyor.

  • 13 Nisan 2021 
Her Teknenin Arkasında Bir Tasarım Hikâyesi Vardır

Herkesin hayran kaldığı tekneler, tasarım süreçlerinde birçok aşamadan geçiyor ve suya inene kadar üzerinde detaylıca çalışılıyor. Detaylar, sizi oldukça şaşırtacak.

  • 25 Şubat 2021 
Tekne Tasarımı Güçlü Bir Hayal Gücü Gerektirir

Hayranlıkla baktığımız gıcır gıcır teknelerin arkasında yatan uzun bir tasarım süreci var. Tasarımcı hayal gücünü kullanırken, işlevselliği de hesaba katmak zorunda.

  • 11 Şubat 2021 
TEKNE TASARIMLARINDA YENİ DÖNEM BAŞLADI

Yeni geliştirilen esnek akrilik levha Shieldup® Flex, tekne tasarımlarında büyük emek ve zaman kaybına neden olan sert levhaların işlenmesinde yeni bir dönem başlatıyor…

  • 5 Şubat 2021 
Liberty Design, sektörde yaratıcı ve yenilikçi tasarımlarla çıtayı belirliyor

Liberty Design, hikayelerin yaratıcılık, hayal gücü ve işlevsel tasarım anlayışı ile fiziksel olarak şekillenmesini sağlamak amacıyla iki iç mimar tarafından kurulan bir tasarım ofisi.

  • 25 Aralık 2020 
9.Ulusal Gemi ve Yat Tasarım Yarışması sonuçlandı

Bu sene 9.'su düzenlenen Ulusal Gemi ve Yat Tasarım Yarışması Sonuçlandı. Yarışma sonucu ödül sahipleri ödüllerine kavuştu. Sektörden çok sayıda STK başkanı törene katıldı.

  • 13 Kasım 2020 
Escalade, dünyanın ilk trimonoran tasarımı

Bilkert, Steaming adlı projesiyle Uluslararası Yat ve Havacılık Ödülleri’nde ‘’Yılın En İyi İç Tasarım Konsepti’’ ödülünü alan genç Türk tasarımcı Baran Akalın ile iş birliğine gitti.

İlginizi Çekebilir