Travel

  • 22 Nisan 2021 
CAPE KRİO BOUTİQUE HOTEL & SPA DATÇA’YA YENİ BİR SOLUK GETİRİYOR

Cape Krio Boutique Hotel & Spa tamamı deniz manzaralı odalarda ve doğanın içinde, doğanın içinden bir huzurun büyüsünde kendinizi mükemmel hissettirecek bir dünya sunuyor.

  • 12 Nisan 2021 
Yunanistan Mavi Yolculuk İçin Sizi Çağırıyor

Tekne ile gidilebilecek en yakın yurt dışı rotası olan ve muhteşem bir deneyim sunan Yunanistan; adaları, koyları, plajları ve gece hayatıyla sizi dinlendirecek.

  • 19 Şubat 2021 
Bodrum’un Koyları Harika Bir Tatil Vadediyor

Yaz, hafiften göz kırpmaya başlayınca tekne sahipleri şimdiden en iyi tatil keyfi için araştırmalara başladı. Bodrum, kesinlikle ziyaret edilmesi gereken muhteşem bir rota. İşte, Bodrum’un en iyi koyları...

  • 13 Ocak 2021 
LUJO HOTEL SIFIR ATIK BELGESİNİ ALMAYA HAK KAZANDI

Bodrum’un Güvercinlik Koyu’na mevcut doğayı koruyarak inşa edilen ve ''Sanat ve Keyif” konsepti ile hizmet veren Lujo Hotel Bodrum, sektör için bir teşkil eden “Sıfır Atık Belgesi”ni almaya hak kazandı.

  • 8 Ocak 2021 
Tekne Sahipleri İçin Özel Bir Mekân: Manzara Söğüt Restoran

Marmaris’te yer alan Manzara Söğüt Restoran hem denizden direkt gelen taze yemekleri hem de doğa güzelliği ile büyülüyor. Restorana hem yürüyerek hem de tekne ile ulaşılıyor.

  • 22 Aralık 2020 
Denizde Değil Karada Yer Alan Gemi Otel Şaşırtıyor

Güney Kore’nin popüler tatil beldesi Jeongdongjin'de yer alan gemi otel, ilk bakışta herkesi şaşırtıyor. Bir denizde değil, uçurumun tepesinde yer alan gemi otel oldukça ilgi çekiyor.

  • 19 Aralık 2020 
Tekneyle Ulaşım Sağlanan 9 Büyüleyici Restoran

Leziz Türk ve dünya mutfağını ayağınıza getiren restoranlara bir de güzel manzaralar eşlik ederse, bu unutulmaz deneyime kim hayır diyebilir ki? İşte o güzel restoranlar...

  • 18 Aralık 2020 
Ne Bir Tekne Ne De Gemi: İşte Yüzen Otel Odaları

Çılgın tarzları ve eksantrik seçimleriyle bilinen Japonlar bir kez daha şaşırtıyor. Yüzen otel odaları temasıyla hizmet veren eğlence parkı Japonya’da oldukça popüler.

  • 18 Aralık 2020 
Dalış Sporuyla İlgili Çok Önemli 8 Hatırlatma

Su altı dünyasının büyüleyici renkleri ve çeşitliliği her geçen bir insanı daha kendisine çekiyor. Dalış sporu giderek popüler bir hale gelse de dikkat edilmesi gereken bazı noktaları bulunuyor.

  • 16 Aralık 2020 
Tatilciler İçin 5 Farklı Ülkeden 10 Tekne Otel

Keşfetmeyi çok seven bir seyahat severseniz, bu oteller aklınızı başınızdan alacak. Hepsi tekneden oluşan tekne otellere rağbet her geçen gün artıyor. 5 farklı ülkeden rüya gibi oteller yer alıyor.

Toplam Sayfa: 212

İlginizi Çekebilir