Travel

  • 21 Ağustos 2023 
GÖZ KAMAŞTIRICI SANAT: BAROK

Barok, hayatımızın içinde olan ama adı sıkça duymadığımız bir ‘duruş’. Duruş diyorum çünkü bu kelime karşıtlık ve farklılığı da temsil ediyor (Rönesans karşıtlığı örneğin)

  • 7 Temmuz 2022 
VAN GÖLÜ’NE TEKNEYLE GİTMEK MÜMKÜN!

Kimi Türkiye’nin denizlerini yalnızca kendi ve yelken gücüyle, kimi tüm dünyayı yelkenlisiyle dolaşıyor. Ancak bu her yat tutkununun işi değil. Örneğin okyanusa açılmak yalnızca özel olarak üretilmiş yat veya süper yatların işi. Üstelik bu maceralara atılmak da her deniz sevdalısına hitap etmeyebilir. Bir de göl, kanal, çay gibi sularda seyir etmeyi denemek isteyen olabilir. Buna rağmen teknenizi okyanusa veya göle götürmek mümkün mü? Elbette mümkün! Trailer Sailor olabilirsiniz.

  • 28 Nisan 2022 
Cennette rafine bir deneyim: Akana Hotels

Cennet Koyu’nda Çağdaş Holding yatırımcılığında kapılarını açan Akana Hotels, doğanın içinde rafine bir tatil deneyimi sunuyor.

  • 19 Ekim 2021 
Popüler Bir Spor: Buz Dalışı ve En İyi Rotaları

Buz dalışı, şu anda size farklı gelmiş olabilir çünkü hâlihazırda ülkemizde çok iyi bilinen bir spor değil fakat aslında çokça tercih edilen bir aktivite dalı. Haydi, detaylara bakalım...

  • 29 Temmuz 2021 
Doğa ve Lüks Akana Cennet Koyu’nda Buluşuyor

Bodrum’un en özel koylarından biri olan Cennet Koyu’nda Çağdaş Holding yatırımcılığında kapılarını açan Akana Cennet Koyu, doğanın içinde masalsı ve lüks bir tatil deneyimi yaşatmayı vadediyor.

  • 28 Temmuz 2021 
Novikov Helipad Lounge Bodrum Yalıkavak Marina’da Açılıyor

Restoran dünyasının devi Novikov Grup, Türkiye’de ilk bir konsepti olan “Novikov Helipad Lounge Bodrum”’u Yalıkavak Marina’da açıyor. Gece kulübü premium bir hizmet verecek.

  • 13 Temmuz 2021 
Su Altında Yatan Medeniyetler: Türkiye’nin Batık Şehirleri

Sizin için derlediğimiz bu noktaların her birinde eski medeniyetlerin artık sulara gömülmüş izleri var. Haliyle bu tarihi mekânlar dalış yapmak için birebir rotalar oluşturuyor.

  • 13 Temmuz 2021 
Sandima 37 Suites Dinlendirici Bir Tatil İçin Sizi Çağırıyor

Sandima 37 Suites, Muğla'nın en keyifli yerlerinden biri olan Bodrum'da hizmet veriyor. İşletme hizmetlerinin yanı sıra isteğe göre tekne turu ve yoga dersleri de düzenliyor.

  • 30 Haziran 2021 
Unutulmaz Mavi Bir Yolculuk İçin Türkiye’nin En Güzel Koyları

Türkiye'nin her tarafı birbirinden güzel denizi olan, ihtişamıyla kendine hayran bırakan koylardan oluşuyor. Bu koylar, adece manzarasıyla değil, çeşitli aktiviteleri ile de birçok eğlence vadediyor.

  • 29 Haziran 2021 
Kordon Apart Tatilde Ev Konforunu Size Getiriyor

Fethiye Limanı’nın hemen yanında yer alan Kordon Aparts, tekne sahiplerine ve teknelere güzel bir imkân yaratırken, evi aratmayan apart odalarıyla konforlu bir tatil sunuyor.

Toplam Sayfa: 512345

İlginizi Çekebilir