Bakım Onarım

  • 8 Aralık 2021 
Yelkenlere ve Kışlamaya Birkaç Tüyo!

Kış geldi, yelkenleri kışlamak lazım. Peki, bu nasıl yapılır? Nelere dikkat etmek gerekir? Boyes Yelken’den Selda Tural Algon, sorularımızı yanıtladı ve tüm kritik noktaları bizimle paylaştı.

  • 28 Ekim 2021 
Sezon Bitti, Kışlama Vakti Geldi! Kışlamada nelere dikkat etmelisiniz?

Bir kış daha geldi çattı! Şimdi tekneler için dinlenme zamanı. Bu tüyolar, çok işinize yarayacak. Doğru tüyolarla teknenizin ömrünü uzatmak sizin elinizde. Peki, bunu nasıl yapacaksınız?

  • 7 Haziran 2021 
West Marine Verdiği Hizmetle Her Sezon Tekne Dostu

Göcek’te hizmet veren West Marine, birçok markanın yetkili servisi olarak biliniyor. Firmanın Genel Müdürü Arif Çuvalcı ile bakım sezonu hakkında bir röportaj gerçekleştirdik.

  • 22 Mart 2021 
Tekne Yüzeyini Doğru Cila Uygulamalarıyla Koruyabilirsiniz

Cila uygulamaları, tekneler için büyük önem taşıyor. Deniz ve hava şartlarına karşı tekneyi koruyan cila aynı zaman da tekneye güzel ve şık bir hava da katsa da kesinlikle doğru uygulanması gerekiyor.

  • 17 Mart 2021 
Zehirli Boya Bakımı Tekneler İçin Çok Önemli

Zehirli boya uygulamaları, her tekne sahibinin aşina olduğu bir kavram. Bu uygulamalar o kadar önemli ki teknenin sadece görünüşünü değil performansını da etkiliyor.

  • 5 Mart 2021 
Güzel Bir Yaz İçin Teknenizin Bakım ve Onarımına Dikkat Edin

Kendinizi denizin serin sularına atmadan evvel, yapmanız gereken bazı bakım-onarım uygulamaları var. Yaza doğru gittiğimiz şu günlerde, sezon telaşı başladı bile.

  • 4 Mart 2021 
Bunlara Dikkat Edin! İşte Teknelerde Bakım Onarım Tüyoları

Yaz kış fark etmeden, teknelerin her zaman bakımı yapılmalı. Bu sayede teknelerde baş gösteren sorunların önüne geçilebilir ve tekneler ilk günkü gibi kalabilir.

  • 3 Mart 2021 
Yaz Geldi, Teknelerde Sezon Hazırlığı Başladı

Kış döneminin bitmesiyle, tatil sezonuna hazırlık yapan teknelerde bakım ve onarım çalışmaları başladı bile. Oldukça detaylı bir sisteme sahip teknelerde kontrol edilmesi gereken detayları sizinle paylaştık.

  • 2 Mart 2021 
Yelkenciler Buraya! Arma ve Donanım Bakımı Hakkında Altın Bilgiler

Yelkenler güzel olduğu kadar detaylı da. Keyifli ve güvenli bir yelken seyri için arma ve donanım bakımlarını iyi bilmeniz ve düzenli olarak kontrol etmeniz gerekiyor.

  • 23 Şubat 2021 
Düzenli Bakım ve Onarım Teknenin Ömrünü Uzatır

Teknelerin bakım ve onarımları her sezon yapılıyor. Bu çalışmalarda tekneye ait bütün parçalar elden geçiriliyor. Düzenli yapılan bakım ve onarım çalışmaları hem teknenin ömrünü uzatır hem de korur.

Toplam Sayfa: 212

İlginizi Çekebilir