Bakım Onarım

  • 25 Eylül 2023 
Project Maverick: Yüzen Showroom Konsepti

Yeni ismi Project Maverick olarak adlandırılan yat, Quick Group'un Ar-Ge çalışmalarını gerçek yaşam ortamında sergilemek üzere kullanılacak.

  • 20 Eylül 2023 
Teknede Sorun Olduğunu Gösteren İşaretler

Tekne, zaman içinde çevredeki unsurların etkisi altında kalarak performansından ve sağlamlığından kaybedebilir. Özellikle sert hava koşulları bu unsurlardan biridir. Teknede sık karşılaşılan sorunlardan biri de motorda meydana gelen bozulmalardır. Teknelerin dilinden ne kadar fazla anlarsanız, herhangi bir sorunu o kadar hızlı fark edersiniz ve bu size sorun daha da ciddi bir boyuta gelmeden erkenden çözme imkanı sağlar.

  • 8 Aralık 2021 
Yelkenlere ve Kışlamaya Birkaç Tüyo!

Kış geldi, yelkenleri kışlamak lazım. Peki, bu nasıl yapılır? Nelere dikkat etmek gerekir? Boyes Yelken’den Selda Tural Algon, sorularımızı yanıtladı ve tüm kritik noktaları bizimle paylaştı.

  • 28 Ekim 2021 
Sezon Bitti, Kışlama Vakti Geldi! Kışlamada nelere dikkat etmelisiniz?

Bir kış daha geldi çattı! Şimdi tekneler için dinlenme zamanı. Bu tüyolar, çok işinize yarayacak. Doğru tüyolarla teknenizin ömrünü uzatmak sizin elinizde. Peki, bunu nasıl yapacaksınız?

  • 7 Haziran 2021 
West Marine Verdiği Hizmetle Her Sezon Tekne Dostu

Göcek’te hizmet veren West Marine, birçok markanın yetkili servisi olarak biliniyor. Firmanın Genel Müdürü Arif Çuvalcı ile bakım sezonu hakkında bir röportaj gerçekleştirdik.

  • 22 Mart 2021 
Tekne Yüzeyini Doğru Cila Uygulamalarıyla Koruyabilirsiniz

Cila uygulamaları, tekneler için büyük önem taşıyor. Deniz ve hava şartlarına karşı tekneyi koruyan cila aynı zaman da tekneye güzel ve şık bir hava da katsa da kesinlikle doğru uygulanması gerekiyor.

  • 17 Mart 2021 
Zehirli Boya Bakımı Tekneler İçin Çok Önemli

Zehirli boya uygulamaları, her tekne sahibinin aşina olduğu bir kavram. Bu uygulamalar o kadar önemli ki teknenin sadece görünüşünü değil performansını da etkiliyor.

  • 5 Mart 2021 
Güzel Bir Yaz İçin Teknenizin Bakım ve Onarımına Dikkat Edin

Kendinizi denizin serin sularına atmadan evvel, yapmanız gereken bazı bakım-onarım uygulamaları var. Yaza doğru gittiğimiz şu günlerde, sezon telaşı başladı bile.

  • 4 Mart 2021 
Bunlara Dikkat Edin! İşte Teknelerde Bakım Onarım Tüyoları

Yaz kış fark etmeden, teknelerin her zaman bakımı yapılmalı. Bu sayede teknelerde baş gösteren sorunların önüne geçilebilir ve tekneler ilk günkü gibi kalabilir.

Toplam Sayfa: 212

İlginizi Çekebilir