Marina

  • 11 Eylül 2023 
Kaptan Tarzı Takım Çalışması Eğitimi

Eğitimlerde yelkenli tekne ile iş dünyası arasındaki ilişki, metafor olarak kullanılarak “Kaptan Tarzı Takım Çalışması Eğitim Modeli” çerçevesinde simüle edilir.

  • 8 Eylül 2023 
8. Deniz Kızı Uluslararası Yelken Kupası’nın Şampiyonu Eker Sailing Takımı

Bu yıl sekizincisi düzenlenen Deniz Kızı Uluslararası Yelken Kupası’nda Eker Süt Ürünleri'ni temsil eden Eker Sailing Takımı, hem IRC 3 Divizyonu hem de IRC 3-4 Overall'unda birinci oldu.

  • 29 Eylül 2022 
MARMARİS’E AİT: TÜRKİYE’NİN İLK DENİZE GİRİLEN MARİNASI MARTI

Marmaris, birbirinden farklı koylarıyla ünlü. Türkiye’nin diğer tatil beldeleri gibi, Marmaris’in de şeffaf denizi, aylarca güneşi gören manzarası ve Bodrum ile karşılaştırılması onun en bilinen özelliklerinden. Bir de bilinmeyen özelliği var. Türkiye’nin ilk denize girilebilen marinasına sahip oluşu. 

  • 26 Eylül 2022 
Deniz Dostu Yeni “Yeşil” Gözde Centouno Navi’den

Deniz mimarı Marco Arnaboldi ve tasarımcı Manuela Lucchesi tarafından kurulan yeni süper yat markası Centouno Navi, 28 metrelik Forza modeli hakkında ayrıntıları müşterilerine sundu.

  • 1 Nisan 2022 
Tuzla Viaport Marina: Teknenizi 12 Ay Yaşayın

Dünya standartlarında tekne boyutlarına göre 1163 bağlama kapasitesine sahip gözde marinası Tuzla Viaport Marina, kaliteden ödün vermeden sizlere hizmet veriyor.

  • 18 Ekim 2021 
Milta Bodrum Marina’da Sanatsal Günler Devam Ediyor

Ahmet Hıdır’ın “Geriye Kalan” isimli resim sergisi başladı. 13 Ekim'de başlayan sergi, 26 Ekim'e kadar sürecek. Hıdır'ın sergisinde yaklaşık 40 resim sergilenecek.

  • 14 Ekim 2021 
5 Ülkeye Yayılan Bir Hizmet Anlayışı: D Marin

Dünya çapında 15 marina ve tutkulu bir hizmet anlayışı ile D Marin, Cannes’da yerini aldı. Turgutreis Marina Müdürü Ecmel Çakmak ile dünya etrafında bir marina turu yaptık.

Toplam Sayfa: 41234

İlginizi Çekebilir