Marina

  • 26 Şubat 2021 
Alanya Marina Her Sezon Tekne Sahiplerini Ağırlıyor

Alanya Marina, tekne sahiplerine alan içerisinde keyifli bir ortam yaratıyor. Marinada, çekek ve bağlama hizmetlerinin yanında bakım-onarım ve konaklama imkânları da sunuluyor.

  • 22 Şubat 2021 
Güçlü Bir Marinacılık Anlayışı: Setur Marinaları

10 farklı marinanın bir araya gelmesiyle oluşan Setur Marinaları, tekne sahipleri için birçok avantaj sunuyor. Marinaların tamamından geçerli olan birçok kampanya, yat sahiplerini sevindiriyor.

  • 12 Şubat 2021 
Ataköy Marina Yurt İçi Ve Yurt Dışı Birçok Teknenin Uğrak Noktası

Ataköy Marina, geniş kapasitesi sayesinde yüzlerce tekneye ev sahipliği yapıyor. Marinada, yerli ve yabancı tekne sahiplerine bakım, onarım hizmetleri ve dinlenme alanları sunuluyor.

  • 17 Kasım 2020 
Yalıkavak Marina, 2020’nin En İyi Uluslararası Marinası oldu

Dünya yatçılık kurumlarından biri olan TYHA tarafından düzenlenen “Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası” ödülü oylamasında “2020 En İyi Uluslararası Marinası” ödülünün sahibi  Yalıkavak Marina oldu.

  • 12 Kasım 2020 
Teos Marina, tsunaminin yaralarını sarıyor

İzmir'de meydana gelen depreminin ardından yaşanan tsunami felaketinin yaralarını sarmaya başlayan Teos Marina’da yenilenme süreci başladı. Marina içerisinde konaklama alanları oluşturduk.

  • 9 Kasım 2020 
Milyonluk yatlar 15 Kasım Tarihine Kadar Tuzla Viaport Marina’da

Tuzla Viaport Marina’da 15 Kasım tarihine kadar devam edecek fuarda fiyatı 50 bin Türk lirasından 70 milyon Türk lirası arasında her ihtiyaca göre 250 adet tekne alıcıya çıktı.

  • 4 Kasım 2020 
D-Marin Göcek Deniz Tutkunlarının İkinci Adresi

D-Marin Göcek, doğal güzellikleri ile sizi büyülerken, sakin ve huzurlu bir ortamda zaman geçirebileceğiniz ve doğanın tüm güzellikleri içinde yaşayabileceğiniz bir atmosferde yaşama olanağı veren bir marinadır.

  • 2 Kasım 2020 
(TURÇEV) Tarafından D-Marin Göcek’e Mavi Bayrak ödülü

Türkiye Çevre Eğitim Vakfı (TURÇEV) tarafından düzenlenen “Mavi Bayrak Ödülleri”nde, D-Marin Göcek “En İyi Çevre Eğitim ve Bilinçlendirme Etkinlikleri Ödülü”ne layık görüldü.

  • 2 Kasım 2020 
D-Marin Turgutreis Bağlama Kapasitesini Artırdı

D-Marin Turgutreis, süper yatlar için geliştirilen kapsamlı hizmetleri konuklarına kusursuz deneyimler yaşatırken bölge halkının da ilgi gösterdiği pek çok etkinliğe imza atıyor.

  • 2 Kasım 2020 
Kaleiçi Yat Limanı eski günlerine dönmeyi bekliyor

Antalya'da sosyal mesafeli tekne turları başladı ancak Kaleiçi Yat Limanı'nda durgunluk devam ediyor. Geçen sene 1 günde kazandıkları parayı, şimdi 1 ayda kazanamadıklarını ifade ediyor Akdeniz Yelkenli.

Toplam Sayfa: 212

İlginizi Çekebilir