Marina

  • 28 Temmuz 2021 
Novikov Helipad Lounge Bodrum Yalıkavak Marina’da Açılıyor

Restoran dünyasının devi Novikov Grup, Türkiye’de ilk bir konsepti olan “Novikov Helipad Lounge Bodrum”’u Yalıkavak Marina’da açıyor. Gece kulübü premium bir hizmet verecek.

  • 9 Haziran 2021 
Rib Boat Fest Milta Bodrum Marina’da Başlıyor

Milta Marina Bodrum, 7 ile 11 Temmuz tarihleri arasında yapılacak etkinlikte RIB sevenleri bir araya getirecek. Marinanın sektör etkinlikleri ve buluşmaları yaz boyu devam edecek.

  • 3 Haziran 2021 
D-Marin Kampanyalarıyla Tüm Teknecileri Marinaya Çağırıyor

Tekne sahipleri arasında oldukça popüler bir marina olarak bilinen D-Marin, kampanyaları ve yıllık indirimleriyle herkesi memnun ediyor. İşte, güncel kampanyalar...

  • 3 Haziran 2021 
Harika Bir Lokasyon ve Hizmet: Gökova Ören Marina

Gökova Ören Marina, yaz sezonu için hazır. Yaptığımız röportajda marinada bir tur attık ve tekne sahipleri için marinayı yakından tanıdık ve güncel kampanyaları öğrendik.

  • 21 Mayıs 2021 
Milta Bodrum Marina’da Bodrum Exclusive Yacht Days Başlıyor!

Marina tarafından planlanan etkinlik 10 hafta sürecek ve bu süreç boyunca ünlü markalar teknelerini sergilerken, deniz aşıkları teknelerle birebir bağlantı kurabilecek.

  • 26 Nisan 2021 
Çeşme Marina Deniz Patlıcanlarını Koruma Altına Aldı

Bu zamana kadar denizi ve deniz canlılarını korumaya dair birçok projeye destek veren Çeşme Marina bu kapsamda deniz patlıcanlarını korumak için de bir proje yürütüyor.

  • 21 Nisan 2021 
Ece Saray Marina 19 Mayıs’a Özel Bir Ralli Yarışması Düzenleyecek

Koronavirüse rağmen yaşam devam ederken şartlar da buna göre şekilleniyor. Ece Saray Marina, 19 Mayıs Bayramı’nda pandemi koşullarına uygun bir tekne yarışı düzenleyecek.

  • 20 Nisan 2021 
Gökova Ören Marina’dan Bir Ay Ücretsiz Kara Park Fırsatı

Gökova Ören Marina, yıllık bağlama sözleşmesi olan tekne sahiplerine özel bir kampanya ile sadece lift ücreti karşılığında kara parkta 1 ay ücretsiz konaklama sunuyor.

  • 9 Nisan 2021 
Viaport Marina Birçok Aslan Türünü Koruyor

Viaport Marina bünyesinde yer alan ve Türkiye’de bir ilk olan Aslan Park, büyük küçük herkesin ilgi odağı oluyor. Hatta Türkiye'nin ilk aslan yavruları parkta dünyaya gözlerini açtı bile.

  • 3 Nisan 2021 
Fenerbahçe Kalamış Yat Limanı Özelleştiriliyor!

Fenerbahçe Kalamış Yat Limanı 40 yıl süreyle özelleştirilecek. 30 milyon TL teminat bedeli olan ihaleye son başvuru tarihi ise 7 Temmuz 2021 olarak açıklandı.

Toplam Sayfa: 3123

İlginizi Çekebilir