Ad image

U2Marin ile Hizmet Üzerine

default

U2Marin ile Hizmet Üzerine

U2Marin’in acente hizmetlerinden bahseder misiniz? Müşterilerinize nasıl ayrıcalıklar sağlıyorsunuz?

U2Marin olarak birçok farklı alanda hizmet veren bir acenteyiz.

  • Gemi acenteciliği
  • Liman hizmetleri
  • Kumanya/Alışveriş hizmetleri
  • Gümrüksüz yakıt
  • Deniz aracı alım-satım işlemleri
  • Transitlog işlemleri
  • İlk kayıt işlemleri
  • Sigorta hizmetleri
  • Tekne Bakım hizmetleri; verdiğimiz hizmetlerden bazıları.

“Deniz üstü hizmet anlayışı değişiyor“ mottosu ile işinde profesyonel ekibimiz ihtiyacınıza göre bir hizmet planı belirleyerek süreç boyunca müşteri memnuniyetini birinci planda tutar.

Müşterilerimiz her zaman bizimle iletişime geçebilir, soru işaretlerine her zaman bir yanıt alırlar.

Son olarak uluslararası çalışan bir acentemiz var. Bu nedenle birçok farklı dilde hizmet veriyoruz bu da müşteri portföyümüzü geniş ve benzersiz kılıyor.

U2Marin olarak birçok farklı alanda hizmet veriyor

Filonuzdaki tekneleri anlatır mısınız? Kiralama yapmak isteyen müşterilerinizi bu doğrultuda nasıl yönlendiriyorsunuz?

Kullandığımız pazarlama platformları sayesinde portföyümüzde 1000’den fazla tekne mevcut. Tekne tipleri, teknelerin kayıtlı oldukları limanlar, seyahat rotaları, günlük/haftalık/aylık kiralamalar şeklinde farklı kategorilerimiz mevcut. Tekne tiplerini yelkenli, katamaran, motoryat, gulet ve trawler başlıkları altında topladık.

Teknelerin olduğu limanlardan ve seyahat rotalarından bahsedecek olursak; Türkiye içerisinde en çok hizmet verdiğimiz bölgeler Ege ve Akdeniz sahilleri diyebiliriz. Buna ek olarak, Türkiye çıkışlı Yunan Adaları turlarımız, İtalya, Hırvatistan, İspanya gibi ülkelerin farklı lokasyonlarında da hizmet vermekteyiz.

Bizim için en önemlisi misafirlerimizin mutluluğu ve konforudur. Bu nedenle uçtan uca hizmet sağlıyoruz. Misafirlerimiz daha önce kiralama tecrübesi olan ekipler olabildiği gibi ilk kez bir tekne tatili deneyimi yaşayacak gruplar da olabiliyor. Bize ulaştığınızda charter sorumlumuz size kaç kişi olduğunuz, rotanız, bütçeniz, kaç günlük bir tatil planladığınız, sizin için bir tatilde önemli olanın konfor, eğlence, iyi yemekler vb. mi olduğu gibi sorular yönelterek size uygun tatil planını oluşturuyor.

Sizce denizciliğin en zevkli yanı nedir? Sektörü üç kelime ile tanımlayacak olsanız nasıl tanımlardınız?

Denizde olan herkes, denizin sürprizlerle dolu olduğunu bilir. Bize göre sonsuz mavilik, çoğunlukla dinginlik ama bir o kadar da benzersiz deneyimlerin yeridir deniz.

Sektörü üç kelime ile tanımlayacak olsak kesinlikle tutku, sonsuzluk ve huzur olarak tanımlardık. Çünkü bir kez bu sektörü deneyimleyen ve denizde vakit geçiren kimsenin buradan ayrılabileceğini düşünmüyoruz.

ETİKET:
Yorum yap