REFİT

  • 29 Haziran 2021 
Naval Yachts 36 Metrelik Yatın Boyunu Uzatıyor

La Familia, 36 metrelik bir tekne ve sahibinin isteğine üzerine Naval Yachts tarafından boyunda ve şeklinde bazı köklü değişiklikler yapılıyor.

  • 15 Haziran 2021 
Mengi Yay Yatçılık My White’ın Refitini Tamamladı

Mengi Yay Yatçılık tarafından 2020 yılından bu zamana kadar tersanede olan My White’ın refiti tamamlandı ve yat sahibine teslim edildi. Yatın yeni bir isim aldı ve adı Çağlar I oldu.

  • 26 Mart 2021 
50 Metrelik Galileo’nun Refiti Mayıs’ta Tamamlanacak

Ege Yat tarafından inşa edilen ve şu anda refit çalışması gören Galileo, Mayıs ayında teslim edilecek. Teknenin tüm mekanik ve elektrik donanımlarında bakım yapılıyor.

  • 19 Mart 2021 
My White’ın Refitinde Sona Gelindi: Mayıs’ta Teslim Edilecek

Mengi Yay Yatçılık tarafından refiti yapılan My White yatında son aşamaya gelindi. Tersane tarafından projenin 2021 yılının Mayıs ayında teslim edilmesi öngörülüyor.

  • 11 Kasım 2020 
74 metrelik süperyat Cocoa Bean’in 3. refiti gerçekleştirildi

Trinity Yachts tarafından 2012’de suya indirilen 74 metrelik göz alıcı süperyat Cocoa Bean, bu güne kadar üç fazlı refitten geçirildi ve Eylül’de yeniden seyre başladı.

  • 4 Kasım 2020 
Bir Refit Projesinin ‘Yeniden Yaşam’ Anatomisi: Sherakhan

Refit projelerinin ‘yeniden yaşam’ olduğunu her haber çalışmamızda söylüyor, refit hizmetlerinin sektörümüz açısından ne kadar değerli olduğunun altını özenle çiziyoruz.

  • 3 Kasım 2020 
Akdeniz Çanağı’nda yer alan Türkiye refitte önemli avantajlara sahip

‘Refit hizmetleri’, yat ve tekne endüstrisinin iticü güçleri arasında geliyor. Peki refitte hangi avantajlara sahibiz, bunu nasıl değerlendirmeliyiz, bu konuda yapılması gerekenler neler?

İlginizi Çekebilir