Ad image

My White’ın Refitinde Sona Gelindi: Mayıs’ta Teslim Edilecek

 

Mengi Yay Yatçılık tarafından 2020 yılında refit için tersaneye alınan My White’ta son aşamalara gelindi. Firma, teslim tarihi olarak 2021 yılının Mayıs ayını hedefliyor. 2008 yılında suya indirilen mega yat 36.2 metrelik uzunluğa ve 7.08 metrelik genişliğe sahip.

İç ve dış tasarımı firmaya ait olan modelde 6 misafir ve 3 personel kabini yer alıyor. 23 knot hıza kadar çıkabilen yatta 2 x CAT C32 1825 mhp motoru var.

Yat refit sürecinde birçok değişim geçirdi. Yatın yeni tasarımında beach club, misafirlerin daha keyifli vakit geçirmesini sağlamak adına geliştirildi ve eklenen stabilizatör sayesinde yolculuk konforu artırıldı.

BTA Design tarafından iç alan renk skalası, yeni master ve misafir kabinleri, personel kabinleri, tüm iç tavan ve döşeme kumaşları ve perdeler tamamen yenilendi. Yatın baş tarafına eklenen oturma grubu ve güneşlenme terasıyla dinlenme alanları artırıldı.

Kıç tarafa ise bar ve oturma grubu eklendi. Flybridge ikiye ayrıldı ve bu alana oturma ve yemek bölümü ilave edildi.  Ayrıca yatta, tüm navigasyon cihazları yenilendi ve jeneratör değişikliği yapıldı.

YACHTLIFE&TRAVEL

Yorum yap