Ad image

Hakkımızda

2006 yılında kuruluşundan itibaren, Yacht Life& Travel Dergisi, Yat Sektörüne ilişkin en büyük yayınlardan biri oldu. Dergimiz, yılda 12 sayı olarak, ve herbir sayı farklı içerik ve dosya konuları ile derlenerek, yayınlanmaktadır.

Yacht Life& Travel Dergisi, Uluslararası Yat Festivalleri, Uluslararası Yat Limanları’nda gerçekleşen farklı yat etkinlikleri ile, bu alandaki basın konferansları, ve daha birçok dünya çapında etkinliğe, ‘Resmi Medya Sponsoru’ olarak katılan Kuzey Medya’nın bir yayınıdır. Boot Düsseldorf, Dubai Uluslararası Yat Festivali, CNR Avrasya Yat Festivali İstanbul, Moskova Yat Festivali, TYBA Yat Kiralama Festivali Yalıkavak Bodrum, MYBA Yat Kiralama Festivali Barselona, Resmi Medya Sponsoru olduğumuz Uluslararası Etkinlikler’den sadece bazılarıdır.

Yacht Life& Travel Dergisi, denizcilik sektöründeki şirketlere, reklamları ile, okuyucu ve takipçilerine sektör temsilcilerinin mesajlarını iletmek konusunda, en doğru kaynaklardan biri olarak, çok güçlü bir destek vermektedir. Dergi, aynı zamanda Web Sitesi üzerinden dijital yayın yapmaktadır. Bu yayına kolaylıkla “www.yachtlifetravel.com” adresinden ulaşılabilmektedir. Kuzey Medya ayrıca Instagram, Twitter, Facebook, Linkedin, YouTube gibi tüm dijital platformlarda, resmi hesapları ile ‘Yacht Life & Travel Dergisi’ olarak yer almaktadır.

Yacht Life& Travel Dergisi, sadece sektörel haberleri, yenilikleri ve onların teknik özelliklerini tanımlayan içerikler yazmakla kalmıyor; Aynı zamanda, dijital yayınlara da odaklanıyoruz. ‘Yacht Life & Travel Youtube Kanalımız’da bir çok ürün, röportaj ve firmanın tanıtımı güncel olarak yayınlanmaktadır.

Profesyonel olarak üretilen bu yayınla, uluslararası yat ve tekne lansmanları, yat üreticileri, marina destinasyonları, tasarımcıların vizyonları ve en son yatçılık teknolojileri ile ilgili güncel haberler mevcuttur.

Ayrıca, dergimizi ücretsiz olarak okuyabileceğiniz, ‘Turkcell Dergilik’ ve ‘Türk Telekom Dergilik’ te de, ‘Yacht Life& Travel Dergisi’ olarak yer almaktayız.