Ad image

ARDA BOAT GELECEĞE YELKEN AÇIYOR

ARDA BOAT GELECEĞE YELKEN AÇIYOR

Arda Boat, on yıllık denizcilik sektörü tecrübesiyle kalite ve güvenilirlik konusunda ön planda olmaya devam ediyor. İnovasyon ve girişimcilik anlayışıyla sektördeki büyümesini sürdüren firma, Bursa Osmangazi’de üretimlerini gerçekleştiriyor.

arda boat 1

Şeffaf ve Dürüst

İş etiği anlayışında dürüstlük ilkelerini benimseyen Arda Boat, tüm çalışanları ve paydaşlarıyla doğruluk ilkesi kapsamında hareket ederek, güçlü bir iş ilişkisi kuruyor. Şeffaflık, firmanın sahip olduğu kültürünün temel değerlerinden biri. Gizlilik ve özel bilgilerin korunması, Arda Boat’un öncelikli prensipleri arasında yer alıyor. İş birliği içinde olduğu markalar, hizmet verdiği şirketler ve müşterilerinin gizliliğine büyük özen gösteriyor. Bu bilgileri sadece firma amaçları doğrultusunda kullanıyor.

Kalitenin Adresi

Kaliteli hammade ve malzeme kullanarak, profesyonel ekibi ile kendi tesislerinde tüm Türkiye ve dünyaya üretim yapan Arda Boat, şahsi çıkarlardan uzak durarak; dürüst ve şeffaf bir iş modeliyle faaliyet sağlıyor. Firma, sadece yasal sorumluluklarını değil, aynı zamanda müşterilerine, çalışanlarına, tedarikçilerine, rakiplerine, topluma ve insanlığa karşı; uluslararası iş etiği standartlarına olan sorumluluklarını da yerine getirmeye özen gösteriyor.

Neden Arda Boat?

Arda Boat’un tercih edilme nedeni, ülke ekonomisine katkı sağlama ve sürekli ilerleme anlayışı ile ilişkilendirilebilir. Hizmet kalitesini artırmak adına ürün yelpazesini genişleten firma, güvenilirliğini en üst seviyeye çıkarmış ve Türkiye genelinde ‘kalite ve güven’ kelimeleriyle öne çıkmıştır.arda boat 4

Ardında 10 yıllık deneyim, 350’den fazla tamamlanan proje, 53 çözüm ortağı ve 32 yıllık sektör tecrübesi bulunduran Arda Boat, uzman kadrosuyla faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.

ETİKET:
Yorum yap