Bir saat değer kaybetmez; yalnızca değer kazanabilir

Watch With Love 2015 yılında Denge Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Yardımcısı Hasan Keydal tarafından kuruldu. Watch With Love isim itibariyle, saat dünyasına aşkla bağlı olmaktan geliyor. Uzun yıllar hobi olarak ilgilendikten ve tüm detaylarına hakim olduktan sonra saat işini profesyonelliğe dökmek amacıyla kurulduğunu belirten Keydal, özellikle koleksiyon saatler olmak üzere, saate dair her şeyi bünyesinde barındırdıklarını belirtiyor.

Hasan Keydal şu açıklamalarda bulundu: ”Konseptimiz ‘bir saat değer kaybetmez; yalnızca değer kazanabilir’ öngörüsü ve araştırmacıların bulgularından yola çıkarak; değerli, modaya hitap eden ve sağlıklı çalışmasından ödün vermeyen, özellikle de bulunması zor olan modellerdeki saatleri satın alarak başka bir kullanıcıya ulaştırmaktır. Günümüz dünyasından bazı müşterilerimiz saati bir yatırım aracı olarak da kullanmaktadırlar.”

Yoğunlukla Türkiye olmak üzere; Dubai, İran, Danimarka, Fransa, İsviçre, Almanya gibi ülkelerden de oldukça fazla müşteriye dokunuyor Watch With Love. Firma aynı zamanda, bu güne kadar müşterilerinden herhangi bir olumsuz dönüş almamış olmanın da haklı gururunu yaşıyor.

Yükselen saat sektöründe özgün ve değerli saatleri hem iç piyasaya hem de dış piyasaya üstün hizmet kalitesi ile sunan WWL, marka değerini sürekli olarak geliştirmek ve gücünü artırmaya odaklanmıştır.

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir