CaptainRA Marine ile tekneniz her daim bakımlı olsun

 

Tik temizleyicisi

Tekne içinde ve güvertede bulunan tik, iroko ve benzeri ağaçların temizlenmesinde ve bakımında kullanılır. Tekne mobilyaları, bahçe ve ev mobilyalarının temizliğinde de kullanılabilir. Uygulanan yüzeyin uzun ömürlü ve bakımlı olmasını sağlar. Marine sektörde kullanılmak üzere doğal ve zararsız maddelerden üretildi, çözünürlüğü yüksek ve köpüksüz.

Kullanım Şekli: Önce yüzeyi ıslatın ve ürünü yüzeye uygulayın  3-4 dakika bekledikten sonra tik temizleme keçesi ile ağaç yüzeyin damar yoluna paralel fırçalayarak temizleyin ardından bol su ile durulayın.

—————————————————————————————————————————————————————

Tik parlatıcı

Tekne güvertelerinde ve mobilyalarında kullanılır. Tik, iroko ahşap ürünlerini parlatır ve ahşabın doğal rengini bulmasını sağlar.  Parlatıcı ve temizleyici bir üründür, çok verimli ve hızlı etki eder. Marine sektörde kullanılmak üzere doğal ve zararsız maddelerden üretildi, çözünürlüğü yüksek ve köpüksüz.

Kullanım Şekli: Önce tik yüzey ıslatılır sonra tik parlatıcı yüzeye uygulanır. Fırça ya da keçe yardımıyla ovalanarak uygulanır ve su ile durulayarak işlem tamamlanır.

—————————————————————————————————————————————————————

Tekne şampuanı

Tekne kaportalarında, tekne güvertelerinde, fiber yüzeylerde, ahşap yüzeylerde ve metal yüzeylerin temizlenmesinde kullanılır. Doğal ürün olduğu için tekneye ve denize zarar vermez.

Kullanım Şekli:  Yıkama süngeri veya fırçası ile yüzeye ovalanarak uygulanır. Su ile durulanıp silindikten sonra işlem tamamlanır.

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir