CSA Elektronik Ürün ve Hizmetleriyle Her Zaman Yanınızda

 

7 ile 11 Temmuz’da Milta Marina Bodrum’da gerçekleştirilen RIB Boat Fest’e katılan markalar arasında olan CSA Elektronik, birçok ürünü ile tekne hayatını kolaylaştırıyor. Aynı zamanda yetkili servis olarak da hizmet veren firma tüm elektrik-elektronik sistemlerde hızlı bir çözüme ulaşarak, keyifli bir seyir sağlıyor. Firma yetkilisi Cem Tok ile gerçekleştirdiğimiz röportajda ürün ve hizmetleri dinledik.

İhtiyacınız Olan Sistemler CSA’da  

“Merhabalar. Güzel bir Bodrum akşamında, Bodrum Milta Marina’da RIB Show’dayız. Raymarine Bodrum Yetkili Bayi ve servisi olarak CSA Marine ailesi ile beraber sizlerle birlikteyiz. Sizlere burada yine RIB botların vazgeçilmez öğelerinden; chartplotterlarımız, sonarlarımız, termal kameralarımız, radarlarımz, oto pilot ürünlerimiz ve yine teknelerimizde kullandığımız rüzgâr göstergelerimiz ve vazgeçilmez Axiom ailesi ile birlikte bütün ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.”

Tüm Elektrik Sorunlarına Çözüm

CSA Marine ailesi olarak sizlere teknelerinizde mevcut tüm  elektronik ürünlerle igili; navigasyon cihazları, telsizler, televizyon antenleri, uydu haberleşme sistemleri, internet-modem-anten sistemleri, internet hizmetleri konusunda aynı zamanda tüm elektrik sorunlarınızla ilgili gerekli desteği verebiliyoruz. Aynı zamanda ses sistemleriyle alakalı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Kısacası teknenizde mevcut seyrinizi, tatilinizi keyifli hale getirecek bütün ürünlerle ilgili bizden çözüm alabilirsiniz. Umarım problemsiz seyirler sizlerle beraber olur. Yine de biz her zaman yanınızdayız.”

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir