Daha Güçlü ve Daha Karizmatik Ferretti 920 Pure

 

Yeniden stillendirilmiş bir tekneyle karşı karşıyayız. Flybridge alanı yeniden tasarlanan Ferretti 920 Pure; “evdeymiş hissini” uyandıran karizmatik bir tekne.

İç mekânlarda kullanılan sıcak renklerin ağırlığı ile ortama katılan renk; beyaz lake tavanlar, kum detaylı, açık renk mermerli zeminler ve deri mobilyalar ile vurgulanmış. Bu versiyonda yapılan seçimler; malzemeleri azaltırken, şıklığı artıran özellikleriyle yeni bir teknenin doğmasını sağlamış.

L şekilli kanepe ve 50’lerin klasik tasarımını yansıtan Prens koltuğuna kadar her türlü mobilya özenle seçilmiş.

Yemek salonuna ulaşmak için büyükçe yer verilmiş bir yan kapı bulunuyor. İç mekâna açılan bu kapının arkasında kalan sekiz kişilik yemek masası kalabalık davetler için birebir.

Alt güvertenin misafir alanında üç adet büyük kabin var; bir arka ana kabin ki master kabin olarak da nitelendirilebilir, iskele tarafında VIP süit ve tek yatağıyla konforlu bir üçüncü kabin.

Mürettebat için de titizlikle çalışılmış, buna göre çamaşır yıkama alanlı yemek odasına ilaveten mürettebat, ayrı duşlarla donatılmış ortak banyolu iki çift kişilik kabinde ağırlanıyor.

Teknenin baş tarafı, bu zamana kadar Ferretti’nin yatları arasında en geniş metrekareye sahip. Güneşlenme minderleri iki adet, başa bakan ve bir çift, sırtlıkları ayarlanabilir minderler ile donatılmış. Ayrıca bu alanda yer alan kahve masaları ile büyük bir dinlenme odası yaratılmış.

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir