Dedeminn Marina Otel ile Tatil Sezonunu Açın

 

Önceleri Başak Pansiyon olarak hizmet vermeye başlayan otel, şu anda Dedeminn Marina Butik Otel olarak faaliyetine devam ediyor. Muğla’da çok canlı bir konumda olan otel, denizin hemen yanında. İster tekneyle, isterseniz de kara yoluyla gidebileceğiniz otel; hem konforlu hem dinlendirici.

Farklı Oda Seçenekleri

Otelde, 4 oda tipinde toplam 8 konaklama seçeneği bulunuyor. 3 Delux, iki odalı, mutfak-salonlu 2 rezidans olmak üzere 11 odalı bir kapasiteye sahip Dedeminn Marina Otel.  Sabah kahvaltı servisinin sunulduğu otelin tüm odaları klimalı ayrıca tercih eden misafirler için otele çok yakın bir lokasyonda bulunan ve otel ile anlaşmalı “Nen Pool&Cafe”de bir havuz yer alıyor.

Göcek’in Yat Turizmini Kaçırmayın

Otel; Almanya, İngiltere, Rusya ve Ukrayna başta olmak üzere birçok ülkeden turist ağırlıyor. Ayrıca otel lokasyon olarak bir yat merkezinde olduğu için yat turizmi de bir hayli canlı. Bu kapsamda otel, yat turizmi veya denizcilik yarışları için özellikle İstanbul ve Ankara’dan gelen yerli turistlere de kapısını açıyor.

Birçok Farklı Aktivite İmkânı

Otel hem bulunduğu merkezi konum hem de misafirleri için sağladığı imkânlarla güzel bir atmosfer oluşturuyor. Deniz kenarında olan otel ayrıca atçılık, rafting, tekne balıkçılığı ve deniz sporları gibi Göcek içi etkinlikler için de davetkâr bir köprü konumunda.

Otel kendi bünyesinde düzenlediği etkinliklerde; yerel tatların servis edildiği restoranlara turlar düzenliyor, merkeze yakın gezilecek yerler için rotalar oluşturuyor.

“Herkesi Bekliyoruz”

Otel işletmecisi Dr. Nurettin Demir, misafirler için oldukça samimi bir çağrıda bulunuyor ve şunları söylüyor; “Göcek ve otelimiz Fethiye, Marmaris, Köyceğiz üçgeninde merkezi bir lokasyondadır. Otelimizde konaklayan konuklarımız kısa sürede çevredeki doğal ve tarihi güzelliklere kolayca ulaşabilir. Mavi yolculuk sevenler, tekne ile denize açılacaklara ya da dönüş yapanlara, Göcek, Dalaman ve Fethiye doğasını ve Güzelliklerin yaşamak isteyenleri öncelikle Göcek’te ve otelimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyarız.”

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir